cudne malutkie
to tylko tydzień minął, ale i przeżyć i jaka zmiana !!!!!!
kejciu, a ja zrozumiałam, że to mają być 2 książki wtedy spokojnie bym przyjęła
Fantów mnóstwo, więc na razie albo w ogóle rezygnujemy ze skorup zebranych dla Znajdek przez UlęFetę . Właśnie robimy zdjęcia, może uda się uruchomic bazarek w niedzielę ... ale nie jest to pewne :)
super, że sunieczki wracaja do dobrej formy !!!
To ja poproszę o zdjęcia a ewentualnie umówimy się na przekazanie tego co się sprzeda do wspólnej wysyłki, no chyba, ze opuszczasz miasto na początku maja :)
Dalej zbieramy na operację 2 nóżek Dżetty, zapraszam na bazarek a na nim domowe drobiazgi i ozdoby, ciuszki, butki , ksiązki
niestety nie mogę wstawić zdjęć.
Pewnie zgodzisz się na wykorzystanie też Twoich fantów, które były na moim bazarku. Może w aparacie można ustawić mniejszy "rozmiar" zdjęć będzie mniej kłopotu i z przesyłaniem i z wstawianiem na dogo
Jolantino proponuję, żebyś wzięła zdjęcia fantów od 49 (kolczyki) do 54 (Tolkien) z tego bazaru
O jakie wieści - gratulacje
a ja znowu opóźniona jestem ...
Z wielki opóźnieniem przelałam też pieniadzę z bazarku
Czekałam na jedną wpłatę, na która się nie doczekałam (licytacja unieważniona).
Proszę o potwierdzenie jak dotrą.