Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Tyś(ka) TY to dopiero jesteś WSPANIAŁA - gdzie nie zajrzeć to dwoisz się i troisz dla pieseczków
  2. 29.03 stan konta 559,25 zł wpłaty: b-b 20 zł Aldrumka 20 zł wydatek: 2 wizyty u weta 65 zł 3.04 stan konta 534,25 zł
  3. 27.03 stan konta 899,25 zł sterylizacja i wizyta kontrolna - 340 zł 29.03 stan konta 559,25 zł
  4. 23.03 stan konta 869,25 zł wpłaty kiyoshi - 10 zł seramarias - 20 zł 27.03 stan konta 899,25 zł
  5. o matko, bieda - czy to wcześniej też się zdarzało ?
  6. Tez dziękuję. Metody chodzenia po dogo sa dwie: - wpisać lub przekształcić w linijce linku (u góry strony) po ukośniku ?page=2 (w przypadku chęci przejścia na 2 stronę) - na dole strony ( lub na górze) gdzie pojawiają się numerki stron kliknąć prawym przyciskiem na numer wybranej strony i wybrać otwórz odnośnik w nowej karcie
  7. zaproponowałam Majeczke tu https://www.dogomania.com/forum/topic/344934-przygarnę-młodego-pieska/
  8. no właśnie, niech mu sie wreszcie uda
  9. Chyba jednak Livka ma dużo innych zajęć :)
  10. oby im się Tosia spodobała, bo Czarka oczywiście, że nie dla nich
  11. Czy utarg z bazarku, jak już zgromadzę, przelać na konto hoteliku czy ali123 ?
  12. to jak zauważysz wpływy z bazarku potwierdź, proszę , na wątku bazarkowym
×
×
  • Create New...