nie jest tak źle :) tylko jedna deklarowiczka się zgubiła
Istar uzupełniła zaległości, więc za kwiecień nie ma 2 wpłat; Jak ktoś pierwszy raz nie wpłacił to mam nadzieję, ze sobie przypomni.
Tak mi czas leci, że myślałam iż Berni starszy. Miło na nich popatrzeć. Co do zawodu to są tylko żarty i wiadomo, ze wszyscy zabiegani. Dziękujemy więc za zdjęcia . Ula Feta pewnie wkrótce wpadnie.