Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. oto jest https://www.dogomania.com/forum/topic/349493-dla-dziewczynki-babci-dziadka-trafi-się-nie-lada-gratka-dla-dt-mestudio-do-28-lutego-godz-2100/
  2. skopiować adres z paska wyszukiwarki i w poście do którego chcesz wstawić w edycji kliknąć "nieskończoność" (4 znak od lewej) i tam w pierwsze pole wstawić skopiowany adres, kliknąć wstaw do postu i już https://www.dogomania.com/forum/topic/349501-balbinka-radosna-starsza-suczka-marzy-o-domu-na-resztę-swoim-dni/
  3. szkoda, po co robić takie ogłoszenia i milczeć, ludzi są dziwni
  4. w dziale Podaruję wishina oferuje pomoc w zakupie leków i karmy dla potrzebującego psa https://www.dogomania.com/forum/topic/349432-kupię-leki-i-karmę/?do=findComment&comment=17427665 może uda Wam się skorzystać
  5. 13.02. 2019 stan konta 620,43 zł wpłaty: GosiB 120 zł bakusiowa 30 zł 18.02. 2019 stan konta 770,43 zł
  6. zapraszam na bazarek imienny dla gromadki https://www.dogomania.com/forum/topic/349485-imienny-dla-5-z-worka-do-24-lutego-do-godz-2100/
  7. zapraszam na bazarek, żeby choć trochę zmniejszyć dług https://www.dogomania.com/forum/topic/349394-klasycznie-ciepło-i-wiosennie-dla-argo-dawniej-z-szydłowca-do-23-lutego-godz-2100/
  8. oj, czarnulki podobne - trudno je będzie rozróżnić :) tylko jedna ma chyba białą obróżkę z własnego futerka
  9. Zapraszam i tu https://www.dogomania.com/forum/topic/349394-klasycznie-ciepło-i-wiosennie-dla-argo-dawniej-z-szydłowca-do-23-lutego-godz-2100/
  10. udanej niedzieli i dla Was ale jesteś wytrwała w robieniu zdjęć, a jak miło je oglądać !!!
  11. To teraz kciuki za aklimatyzację w nowym domu, wszystko dobrze wygląda :)
  12. Bębenk wydawało się, że będzie łatwiej (dla mnie) jak ktoś inny jej tym razem pomoże ale może zostać po "staremu". Już wypraktykowałam zamawianie karmy :)
  13. Mogę zrobić bazarek choć średnio wierzę w jego powodzenie w aktualnej sytuacji na dogo, ale czy można liczyć na zdjęcia każdego maluch osobno ?
  14. czekamy na wieści, wiem, ze walczysz o Bosmanka
  15. CZy dla tej Pani z ubraniami lokalnie dacie radę czy może podasz rozmiary i rozejrzę się także ?
  16. 11.02. 2019 stan konta 580,43 zł kolejne wpłaty: Dulska 20 zł janka@ 20 zł 13.02. 2019 stan konta 620,43 zł
  17. śliczne biedaki, i znowu parwo w Zamościu walka i tu kolejna rodzinka do zadbania; faktycznie płakać się chce
  18. 5.02. 2019 stan konta 800,43 zł wpłaty: Istar19 10 zł b-b 20 zł wydatek hotelik styczeń 250 zł (w tym 7,50 opłata za przekaz pocztowy) 11.02. 2019 stan konta 580,43 zł
×
×
  • Create New...