-
Posts
6263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1244
-
poszukiwania Kredki trwają - osobiście dziś łaziłam, są rozstawione zanęty i pozostaje tylko czekać i liczyć, że ona wyjdzie z ukrycia powstawiałam na pierwszą stronę okruszki ze szczeniakarni - zapraszam babinki biszkoptowe już na boksie nr 18
-
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
Basia1244 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
No to jeszcze jest do focenia piękny, duży onek - jest na dziale suk, na boksie nr 7 - bo jest całkiem ślepy. Poza tym przytulak i grzeczniak i słodziak. [B][I]Boks nr: [/I][/B][B]7[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1715/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1982[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]23.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]10 lat[/B] [B][I]Opis:[/I][/B] duży, czarny, podpalany, uszy stojące, niewidomy -
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
Basia1244 replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Niestety Mandej nie jest grzeczniakiem. Znalazł się na boksie 28, bo dostał eksmisję od opiekuna. Pogryzł Rarytasa i Rarytas teraz chodzi na zastrzyki. -
ooooooo ja trzymam kciuki za babcię i jamnisia!!!
-
a która to pseudo? u nas w trzech wsiach facet miał rozbudowaną pseudo - totalna wylęgarnia, przeróżne rasy - sprawa póki co w toku, ale jamników tam nie było
-
I jeszcze dodam, że marmosia w tej sytuacji przeleje kwotę równowartą karmie na konto dzioszki z przeznaczeniem na jedzenie gotowane - dziękuję!
-
Już się dowiedziałam, że Krakvet nie dostarczy zamówionej karmy, bo jej akurat nie ma na stanie. Wiem też , że jamniś je z chęcią gotowane jedzenie domowe, więc przychylam się do prośby dzioszki, aby pieniądze zebrane przeznaczyć na jedzenie gotowane, czyli po prostu na utrzymanie jamniczka, zwłaszcza, że 60 zł to kwota niepokrywająca wydatków. Zatem wpiszę tę kwotę, jako przeznaczoną na jedzenie. Czy darczyńcy mają coś przeciwko?
-
Atosek odszedł za TM w swoim hoteliku
Basia1244 replied to Zosia123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to Atoskowi jak szczeniaczkowi trzeba gryzaczki kupić :) - albo jakieś kości gałkowe cielęce do ciamkania. -
ooooo!!!! trzymam kciuki, ja będę w czwartek, złapcie ją koniecznie!
-
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
Basia1244 replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
no poszły jakieś do domu - ale nie spisałam i teraz jest ich 4 - nie wiem, którzy poszli daje chłopak radę - bez awantur jest tam -
Ona jest zżyta również z sukami na boksie - problem nie polega na braku siostry tylko na nieumiejętnoiści pozostawania samej - musi mieć towarzystwo.
-
W wymazie z oczu nic nie wyszło - prawdopodobnie sunia ma za mało łez - czyli tzw suche oko, albo alergię - teraz Paweł nawilża jej te oczy i oczyszcza. A poza tym Saba jest świetna!
-
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
Basia1244 replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Mandeja, Kubusia przenieśli na boks 28 do trochę młodszych kolegów, a do Rarytasa dołączyli kolejni geriatrycy :( -
[B]Niestety Cola wróciła - nie umie zostać sama w domu, bardzo rozpacza, skacze po parapetach , szaleje z rozpaczy - to fakt, całe życie spędziła z siostrą, nigdy nie była sama. Poza tym to niezwykle słodka i przemiła suczka, łagodna do dzieci (w domu dwójka dzieci małych była) , nie goni kotów. Potrzebny jej dom z drugim psem! Jest wysterylizowana! Boks 16 [/B][B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1613/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1763[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]10.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Cola[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]5 lat[/B] [B][I]Opis:[/I][/B] [B]jak siostra! słodziak![/B] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8072/80676425.jpg[/IMG]
-
Bardzo dziękuję za obróżki i smycze! Ja też dziś pojechałam szukać Kredki - niestety nie znalazłam, ale... jest wiadomość o bardzo przerażonym chudziutkim potrąconym przez samochód psiaku na Cmentarzu Osobowickim - Paweł i demi już tam byli, ale psiaka nie znaleźli, może to nasza Kredka - jesli ktoś wybiera się na groby na Osobowicki - rozglądajcie się! Miejcie przy sobie pasztetową lub parówki, smycz pętelkową i jakiś kocyk , może to on a, może uda się ją złapać. Dane o suczkach z boksu kwarantanna 50 zaraz wrzucę na pierwszą stronę.
-
Niakargua! Bardzo ładne allegro - dziękuję! Nie wiem jeszcze , co z tymi suniami - dopiero w czwartek będę w schronisku, to się dowiem co i jak. Marysiu! Pani Elżbieta wzięła pieska z innego źródła :), powiadomiła mnie telefonicznie.
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Basia1244 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję za obróżki! Właśnie sobie analizowałam, ile mi ubyło obróżek i smyczy w ciągu ostatnich dwóch dni :) Jeśli chodzi o bazarek to zasadniczo teraz nie ma jakiś wydatków na schroniskowce, więc można jeszcze się wstrzymać z bazarkiem. Ja pójdę tradycyjnie pożebrać w sklepach zoologicznych o te takie obroże - reklamówki , ostatnio kilka dostałam i się sprawdziły - i oczywiście wszystkie już wyszły ze schroniskowacami. Wolę jednak dać obrożę psu na wyjście niż martwić się, że go na pasku od spodni będą prowadzić i zwieje zaraz za schronem, więc tak to już jest - Rozalka, Nutelka, Pepsi, Luda, jamnis i wiele wiele innych opuściło schron z tymi obróżkami - może to z mojej strony rozrzutność, jednak w sytuacji schroniskowej podbramkowej nie mam często wyjścia, albo chcę, aby pies bezpiecznie opuścił schronisko i dam, albo ryzykuję. Toteż na razie pochodzę po zoologach - może znów uzbieram komplet. Z obroży poprzednich zostały mi jeszcze - jedna duża na wielkopsa i jedna mała zakupiona przez Poker poprzednio - więc na spacer mam. I bardzo dziękuję za pomoc :) -
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
Basia1244 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Dobrze się domyślasz - zeszło troszkę malizny, ale też niewiele, sporo pokwarantannowych i kilka suczek. -
czasami spotykamy fajnych ludzi na swej drodze i przegapiamy, ale jest zawsze szansa, że znów się odnajdziecie, bo wbrew pozorom świat jest maluśki
-
Dałam ją na pierwszą stronę, ale tu tez wkleję, żeby wszyscy zauważyli. [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I]15[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I]1394/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]1721[/B] [B][I]W schronisku od: [/I]03.08.2011[/B] [B][I]Imię:[/I] Nuka[/B] [B][I]Wiek: [/I]7 lat[/B] [B][I]Opis: [/I]czarna, szczupła, średnia, uszy załamane, delikatna i nie narzucająca się suczka, bardzo ładna! [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3901/mg1214k.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5802/mg1203.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3223/mg1196.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2399/mg1194p.jpg[/IMG] Miałam dziś niekłamaną przyjemność wyjść na spacer z Nuką! Sunia jest bardzo przestraszona pobytem w boksie i wcale jej nie widać, bo non stop siedzi na zapleczu w skrzyneczce, nie wychodzi do odwiedzających i jest bardzo nieszczęśliwa. Żeby ją wyjąć musiałam zamknąć klapkę na zaplecze, żeby mi nie zwiała, ale.... po wyjęciu z boksu na początku była przestraszona i niepewna, lecz po krótkiej chwili i dzięki piłce otworzyła się! Doskonale aportuje, wspaniale się bawi, potrzebuje spokojnego człowieka, stabilnej sytuacji domowej - domu na cito! W schronisku nikt jej nie zauważy, bo i nie ma jak.... dlatego ogłaszajmy! [/B][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244']A to dzisiejsze zdjęcia dziewczynek z 21 [B][I]Boks nr: [/I][/B][B]21[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1360/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1781[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]28.08.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]3 lat[/B] [B][I]Opis: [/I]mała trochę jamnikowata, tricolor [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/7084/p1100853.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2167/p1100854.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8717/p1100857t.jpg[/IMG] sunia jest na boksie nieufna i wykazuje mało nasilona agresję lękową, ale po wyjęciu z boksu zachowuje się absolutnie poprawnie i jest spokojna i wesoła, dlatego koniecznie promować ją trzeba po wyjęciu z boksu, bo jej zachowanie przy kracie zniechęca i stwarza fałszywy obraz psa [/B][/QUOTE]
-
Macho przystojny sznaucer POJECHAŁ DO DOMU Z OGRODEM!!!
Basia1244 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
a nie znam szczegółów :) - to ten dom z wczoraj - zdecydowali się na niego - Zosia wie więcej. -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Kilku chłopców poszło, ale nie napisze, którzy, bo nie jestem w stanie tego kontrolować - w tygodniu może coś zaktualizuję, na razie jestem chora, i do czwartku nawet nie mam w planach schroniska - gorączka mnie rozkłada. -
[B][I]Wróciła z adopcji - pani dostała pod opiekę psa swojej córki, który to pies nie tolerował Wiśni i pani nie dawała rady z dwoma psami - Wiśnia w domu nie demolowała, do dzieci jest łagodna, jest z nią wszystko ok . , opinia w sumie o niej dobra. Boks nr: [/I]15[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I]1311/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]936[/B] [B][I]W schronisku od: [/I]21.07.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]Wiśnia[/B] [B][I]Wiek: [/I]3 lata[/B] [B][I]Opis: [/I]znaleziona, średnia, bura, biały krawat, bardzo głośna Wiśnia była szczenna, jest po sterylizacji aborcyjnej, okazało się, że Wiśna koszmarnie niszczy na izolatce, na spacerach kopie doły, gryzie smycz, jest nadaktywna ruchowo, a poza tym to cudny pies. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--v9Lr5OnW7g/TkLzDsCmpwI/AAAAAAAAAek/ZHUNDLNswko/s512/_MG_2719.jpg[/IMG] [/B]