-
Posts
6263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1244
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
a to już kojarzę tego psiaka - sympatyczny -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Skończyłam tę aktualizację na 4 października 2011 - oczywiście może jakiś pies zostać adoptowany i mogą zejść kolejne do weekendu z kwarantanny, ale na boksach od 25 do 34 w dniu dzisiejszym to jest wszystko! Proszę się częstować:) -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[B][I]Boks nr:34[/I] [I]Nr schroniskowy : 1380/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1702 [I]W schronisku od [/I]:01.08.11 [I]Imię:[/I][/B] [B] [I]Wiek:[/I][/B] 4 lata [B] [I]Opis: malutki[/I][/B] [B][I]nie ma fot[/I][/B] [B][I]Boks nr:34[/I] [I]Nr schroniskowy : 1339/11[/I][/B] [B][I]Nr na szyi [/I]:778 [I]W schronisku od [/I]:25.07.11 [I]Imię:[/I][/B] Arcik[B] [I]Wiek:[/I][/B] 7 lat[B] [I]Opis: zwrot z umowy, jamnik[/I][/B] [B][I]nie ma fot[/I][/B] [B][I]Boks nr: [/I][/B]34 [B][I]Nr schroniskowy: [/I]722/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B]828 [B][I]W schronisku od: [/I] 15.042011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B]Pręgus [B][I]Wiek: [/I][/B]1 rok [B][I]Opis: nieufny, szczekliwy, może szczypnąć, potrzebny mu socjal, a poza tym ładny! oryginalnie umaszczony [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-p-RfrycIwNs/Tj7s_o96WvI/AAAAAAAAAa4/8qPTNZgoMig/s512/_MG_2492.jpg[/IMG] [/I][/B][B][I]Boks 34[/I][/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]37/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]783[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]0501.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]NIKUŚ[/B] [B][I]Wiek: 2 lata[/I][I] Opis:mały, biały, czarne łaty i brązowe policzki [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3671/p1020377n.jpg[/IMG] [/I][/B] [B][I]Boks nr:34[/I] [I]Nr schroniskowy : 1263/11[/I][/B] [B][I]Nr na szyi [/I]:953 [I]W schronisku od [/I]: [I]Imię:[/I][/B] Lucky[B] [I]Wiek:[/I][/B] 3 lata[B] [I]Opis: [/I][/B] [B][I]Nie wiem, który to.[/I][/B] -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[B][I]Boks nr:33[/I] [I]Nr schroniskowy : 1677/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1457 [I]W schronisku od [/I]:19.09.11 [I]Imię:[/I][/B] nie ma [B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B] [I]Opis: mały czarny podpalany krzywe łapki [/I][/B] [B][I]Fot nie ma[/I][/B] [B][I]Boks nr:33[/I] [I]Nr schroniskowy : 1210/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:709 [I]W schronisku od [/I]:07.07.11 [I]Imię:[/I][/B] nie ma[B] [I]Wiek:[/I][/B] 5 lat [B][I]Opis: pudel biały[/I][/B] [B][I][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2216/p1020243b.jpg[/IMG][/I][/B] [B][I]Boks nr:33[/I] [I]Nr schroniskowy : 1337/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1744 [I]W schronisku od [/I]:25.08.11 [I]Imię:[/I][/B] nie ma[B] [I]Wiek:[/I][/B] 5 lat[B] [I]Opis: mały , czarny, jasno podpalany[/I][/B] [B][I]Fot nie ma[/I][/B] [B][I]Boks nr:33[/I] [I]Nr schroniskowy : 177/09[/I] [I]Nr na szyi [/I]:344 [I]W schronisku od [/I]:29.01.09 [I]Imię:[/I][/B] Duszek[B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B] [I]Opis: mały , biały, żółta główka[/I][/B] [B][I][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2216/p1020243b.jpg[/IMG][/I][/B] [B][I]Boks nr:33[/I] [I]Nr schroniskowy : 2142/10[/I] [I]Nr na szyi [/I]:807 [I]W schronisku od [/I]:29.12.10 [I]Imię:[/I][/B] nie ma[B] [I]Wiek:[/I][/B] 4 lata[B] [I]Opis: mały rudy[/I][/B] [B][I]Fot nie ma[/I][/B] -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[B][I]Boks nr: 31[/I] [I]Nr schroniskowy : 1546/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:899 [I]W schronisku od [/I]:31.08.11 [I]Imię:[/I][/B] nie ma[B] [I]Wiek:[/I][/B] 5 lat[B] [I]Opis: po zmarłym właścicielu, średnio mały[/I][/B] [B][I]Nie ma fot[/I][/B] [B][I]Boks nr:31[/I] [I]Nr schroniskowy : 66/10[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1368 [I]W schronisku od [/I]:10.11.2010 [I]Imię:[/I][/B] Czarny[B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B] [I]Opis: średni mały, czarny podpalany[/I][/B] w schronisku ponad rok! , ma 7 lat, jest średni, czarny, podpalany, z białymi odmianami, włos średnio długi, uszy załamane. [I][B][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9495/mg2471.jpg[/IMG][/B][/I] [B][I]Boks nr:31 [/I] [I]Nr schroniskowy : 184/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1581 [I]W schronisku od [/I]:24.01.11 [I]Imię:[/I][/B] nie ma[B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B] [I]Opis: cocer spaniel[/I][/B] [B][I]Boks nr:32[/I] [I]Nr schroniskowy : 1377/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1717 [I]W schronisku od [/I]:01.08.11 [I]Imię:[/I][/B] nie ma[B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B] [I]Opis: mały rudy szorstki [/I][/B] [B][I]Fot nie ma[/I][/B] [B][I]Boks nr:32[/I] [I]Nr schroniskowy : 786/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1554 [I]W schronisku od [/I]:27.04.11 [I]Imię:[/I][/B] nie ma[B] [I]Wiek:[/I][/B] 7 lat[B] [I]Opis: mały czarno siwy[/I][/B] [B][I]Fot nie ma [/I][/B] [B][I]Boks nr:32[/I] [I]Nr schroniskowy : 1570/10[/I] [I]Nr na szyi [/I]:924 [I]W schronisku od [/I]:30.09.2010 [I]Imię:[/I][/B] Duduś[B] [I]Wiek:[/I][/B] 7 lat[B] [I]Opis: mały czarny[/I][/B] fot nie ma -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[B][I]Boks nr:29[/I] [I]Nr schroniskowy : 881/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]: 1162 [I]W schronisku od [/I]:15.05.11 [I]Imię:[/I][/B] [B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat [B] [I]Opis: [/I][/B]mały czarny tricolor szorstki [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6756/p1020365l.jpg[/IMG] [B][I]Boks nr: [/I][/B]30 [B][I]Nr schroniskowy: 277[/I]/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B]1587 [B][I]W schronisku od: [/I] 2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B]Max [B][I]Wiek: [/I][/B]5 lat [B][I]Opis:mały, czrny, zwrot z umowy, nie zostaje sam, bardzo demoluje [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1yCZ3FlZImk/Tj7s-FLrdkI/AAAAAAAAAa4/Ub78ldUKqkE/s512/_MG_2458.jpg[/IMG] [/I][/B][B][I]Boks nr: [/I][/B]30 [B][I]Nr schroniskowy: [/I]606/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B]1548 [B][I]W schronisku od: [/I] 30.032011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B]Kado [B][I]Wiek: [/I][/B]4 lata [B][I]Opis: mały, czarny, podpalany, jamnikowaty , sympatyczny [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oSadwtJh4-A/Tj7s-gIq-KI/AAAAAAAAAa4/YgEtOnmur08/s512/_MG_2466.jpg[/IMG] [/I][/B] [B][I]Boks nr:30[/I] [I]Nr schroniskowy : 1066/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]: 628 [I]W schronisku od [/I]:05.07.10 [I]Imię:[/I][/B] nie ma [B] [I]Wiek:[/I][/B] 3 lata[B] [I]Opis: mały , czarny, podpalany, włos dłuższy[/I][/B] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-T73O49YoN2U/Tj7s-Vk5pjI/AAAAAAAAAa4/eB7m5Bgokt8/s512/_MG_2462.jpg[/IMG] -
dałoby się w czwartek.
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[B][/B][B][COLOR=red]Adoptowany.[/COLOR] [I] Boks nr:28[/I] [I]Nr schroniskowy : 1598/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]: 1346 [I]W schronisku od [/I]:08.09.11 [I]Imię:[/I][/B] Dex[B] [I]Wiek:[/I][/B] 9 lat[B] [I]Opis: szorstki, szaro czarny (pieprz sól)[/I][/B] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9350/48858868.jpg[/IMG] [B][I]Boks nr:29[/I] [I]Nr schroniskowy : 1548/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]: 1704 [I]W schronisku od [/I]:31.08.11 [I]Imię:[/I][/B] [B] [I]Wiek:[/I][/B] 3 lata [B] [I]Opis: mały biało buro dropiaty[/I][/B] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7971/p1020362g.jpg[/IMG] [B][I]Boks nr:29[/I] [I]Nr schroniskowy : 903/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]: 756 [I]W schronisku od [/I]:18.05.11 [I]Imię:[/I][/B] Timek[B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B] [I]Opis: mały rudy[/I][/B] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4316/mg2451.jpg[/IMG] [B][I]Boks nr: [/I][/B]29 [B][I]Nr schroniskowy: [/I]519/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B]1384 [B][I]W schronisku od: 16.03. [/I] 2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B]Szarik [B][I]Wiek: [/I][/B]3 lata [B][I]Opis: mały , bury, podpoalany [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6007/mg2445.jpg[/IMG] [/I][/B] -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[B][I]Boks nr: 28[/I] [I]Nr schroniskowy : 1417/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]: 1304 [I]W schronisku od [/I]: 08.08.11 [I]Imię:[/I][/B] Kaktus[B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B] [I]Opis: foksterierkowaty[/I][/B] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1821/szorstek.jpg[/IMG] [B][/B] [B][I]Boks nr: 28[/I] [I]Nr schroniskowy : 42/10[/I] [I]Nr na szyi [/I]: 460 [I]W schronisku od [/I]:06.01.10 [I]Imię:[/I][/B] Jerry (Dżery)[B] [I]Wiek:[/I][/B] 2 lata[B] [I]Opis: mały, brązowa pręga, biały krawat [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090732.jpg[/IMG] [/I][/B] -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Robię spis na dzień dzisiejszy boksów chłopców od 25 do 34 Nie mam zdjęć - osoby zainteresowane muszą sobie wydrukować spis i optycznie przyswoić, który pies jest który - część fot jest na wątku tu i tam, to powklejam. [B][I]Boks nr:25 przeniesiony na boks 28 po tym jak pogryzł Rarytasa. [/I][COLOR=red]Adoptowany![/COLOR] [I]Nr schroniskowy : 1633/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]: 1460 [I]W schronisku od [/I]:12.09.11 [I]Imię:[/I][/B] Poniedziałek[B] Mandej [I]Wiek:[/I][/B] 11 lat[B] [I]Opis: mały, biało rudy, niski uszy załamane[/I][/B] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4864/manesjschron.jpg[/IMG] [B][I]Boks nr:25 [/I][COLOR=red]Adoptowany![/COLOR] [I]Nr schroniskowy :790/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:974 [I]W schronisku od [/I]: 25 kwietnia 11 [I]Imię:[/I][/B] Rarytas[B] [I]Wiek:[/I][/B] 16 lat[B] [I]Opis: szpic[/I][/B] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2281/dscn5971h.jpg[/IMG] [B][I]Boks nr:26 [/I][COLOR=red]Adoptowany![/COLOR] [I]Nr schroniskowy :1584/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1722 [I]W schronisku od [/I]:05.09.11 [I]Imię:[/I][/B] nie ma[B] [I]Wiek:[/I][/B] 5 lat[B] [I]Opis :mały, czarny kudłaty piesek, biała pierś, , milusi[/I][/B] nie ma fot [B][I]Boks nr: 26 [/I][COLOR=red]Nadal czeka w schronisku :([/COLOR] [I]Nr schroniskowy :2087/10[/I] [I]Nr na szyi [/I]:977 [I]W schronisku od [/I]: 18.12.2010[/B] [B][I] Imię:[/I][/B] Duduś [B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B] [I]Opis :kudłaty z przodozgryzem, [/I][/B] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/465/mg2431.jpg[/IMG] [B][I]Boks nr: 26 [/I][COLOR=red]Nadal czeka w schronisku.[/COLOR] [I]Nr schroniskowy : 1553/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1734 [I]W schronisku od [/I]:01.09.11 [I]Imię:[/I][/B] Gutek[B] [I]Wiek:[/I][/B] 12 lat[B] [I]Opis: średnio mały, siwo podpalany, uszy załamane, właściciel zmarł [/I][/B]nie ma fot -
Macho przystojny sznaucer POJECHAŁ DO DOMU Z OGRODEM!!!
Basia1244 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=red]Macho adoptowany![/COLOR][/B] -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red][B]Franio adoptowany![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B][I]Boks 34[/I][/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1382/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]1730[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]01.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]Franio[/B] [B][I]Wiek: [/I]1 rok[I] Opis:mały, rudy, uszy załamane [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7189/p1020374x.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2778/p1020375k.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7820/p1020378e.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9788/p1020379p.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5696/p1020377f.jpg[/IMG] [/I][/B][/QUOTE] -
[COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I][/B][B]18[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]832/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1120[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]05.05.11[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Luda[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]8 lat[/B] [B][I]Opis: mała, popielato biała, włos dłuższy [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gFagUyX9cUU/TkLy-r1gTsI/AAAAAAAAAdY/aEsmRzr3uoo/s512/_MG_2656.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Pcnz51vyPRQ/TkLy_6kAhtI/AAAAAAAAAdo/5sJOoJg7dPg/s512/_MG_2664.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/2443/lisia.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/6320/lisia2.jpg[/IMG] [/I][/B][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]Pchełka adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B] [B][COLOR=red]Plamka adoptowana![/COLOR][/B] [B]Plamka[/B] - 10 lat , pinczerkowata, wazy dokładnie 5 kilo!!! nr na szyi 1703 nr schroniskowy 1399/11 [B]Pchełka[/B] - 3 lata, niepewna, oszołomiona, trusia u weta, delikatna czarna podpalana, większy pinczerek, waży dokładnie 8 kilo!!!! nr schroniskowy 1400/11, nr na szyi 1716 HELP HELP HELP sunie sa do zabrania oddzielnie!! na już!!! na wczoraj - błagam!!! [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/91/p1020272y.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]Pchełka adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244']Boks 21 [B][COLOR=red]Plamka adoptowana![/COLOR][/B] [B]Plamka[/B] - 10 lat , pinczerkowata, wazy dokładnie 5 kilo!!! nr na szyi 1703 nr schroniskowy 1399/11 [B]Pchełka[/B] - 3 lata, niepewna, oszołomiona, trusia u weta, delikatna czarna podpalana, większy pinczerek, waży dokładnie 8 kilo!!!! nr schroniskowy 1400/11, nr na szyi 1716 [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/91/p1020272y.jpg[/IMG] [/IMG][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]jedna z sióstr adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][SIZE=3][ [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1613/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1763[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]10.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Cola[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]5 lat[/B] [B][I]Opis:[/I][/B] [B]jak siostra! słodziak![/B] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8072/80676425.jpg[/IMG] [B][/B][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B]Uzupełnienia z dnia 07.06.2011 boks 18: [/B][B][I]Boks nr: [/I][/B][B]18[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]832/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1120[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]05.05.11[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Luda[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]8 lat[/B] [B][I]Opis: mała, popielato biała, włos dłuższy [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4512/lisia4.jpg[/IMG] [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/2336/lisia3e.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/6320/lisia2.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/2443/lisia.jpg[/IMG] [/I][/B][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]Dziś był dobry dzień - adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][INDENT] [B][I]Boks nr [/I]1 [I]Nr schroniskowy [/I][/B][B]1511/11 [I]Nr na szyi [/I][/B][B]1733 [I]W schronisku od [/I][/B][B]25.08.2011 [I]Imię:[/I][/B] [B]nie ma [I]Wiek:[/I][/B] [B]6 lat [I]Opis: okropna, paskudna, charakterna ON-ka, czaprak, ruda uszy stojące, szczerzuja i warkot [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2250/p1020434xu.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8504/p1020436h.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5541/p1020432o.jpg[/IMG] [/I][/B] [/INDENT][/QUOTE]
-
ja to jestem jakaś wczorajsza ;)
-
Apollo odszedl godnie ,dziekuje Zosiu
Basia1244 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę! Pies aportuje piłkę, a niedawno ledwo chodził !!! Terapia odmładzająca u Zosi jest oszałamiająca!!! -
No Ołówek siedział jeszcze dziś w klateczce 11 razem z mamą, mam nadzieję, że ten drobiazg w ten weekend pójdzie do domu :) I proszę! 5 lat Pokerkowi upływa w ten weekend, jak ma prawdziwy dom! Mam nadzieję, że takich adopcji będzie w sobotę i niedzielę dużo i wszystkie szczęśliwe!
-
Wszystkie pomysły fajne :) , ale może tym razem niech będzie pomysł Poker czyli Kredka i Ołówek :)
-
zaksięgowała się wpłata od Bella1 50 zł - ogromnie dziękuję!
-
[quote name='Nikaragua']Basiu, wysłałam PW do wszystkich czterech dziewczyn, które się zgłosiły do mnie do pomocy przy adopcjach. mam nadzieje, ze przyjdą :) Będzie też Terierfanka i ja ( w sobotę, bo w niedzielę mam ważną imprezę rodzinną)[/QUOTE] Bardzo dobrze. I koniecznie grzebienie, szczotki, papierowe ręczniki - oczywiście dłuższe wygodne smycze i jak jest obróżka , to też wziąć , bo najpierw spacer, potem czesanie i prezentacja :)
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']w sobotę poumawiałam się już z kilkoma dziewczynami więc będziemy :)[/QUOTE] weźcie szczotki, grzebienie, jakieś papierowe ręczniki, jakby trzeba było użyć - generalnie najpierw odświeżyć trzeba towarzystwo