-
Posts
6263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1244
-
Rzuć okiem na 1 stronę - tam jest spisany rudy i ten 8 lat czarny podpalany, a ten 3 czarny podpalany jeszcze nie spisany jest, ten , co podróżował autobusem z Psiego Pola na Szkocką :) - spiszę w tygodniu, bo dziś był gigantyczny zap..... :)
-
[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5024/16884541.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4057/18677837.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/725/20875260.jpg[/IMG]
-
wyspacerowane, przemiłe i grzeczne mikroskopijne towarzystwo - chłopaki chcą do domu! idealnie mikrusy po 5 kilo! [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4928/79594457.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2894/98379416.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5868/39248846.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9348/49904170.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2605/62497767.jpg[/IMG]
-
[COLOR=red][B]ma domek już[/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B][I]Boks kwarantanna nr 36 [/I][COLOR=sienna]Malutka już na boksie ogólnym![/COLOR][/B] [B][I]Nr schroniskowy: 1477[/I]/11[/B] [B][I]Nr na szyi: 1122[/I][/B] [B][I]W schronisku od: [/I].17.08.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]nie ma[/B] [B][I]Wiek: 8 lat[/I][/B] [B][I]Opis: mała czarna podpalana suczka [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9393/mg3907h.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7805/mg3913.jpg[/IMG] [/I][/B][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]w drodze do domu ![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I][/B][B]12[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1678/09[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1267[/B] [B][I]W schronisku 02.11.2009[/I][/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Betsy[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]7 mc miała przy przyjęciu[/B] [B][I]Opis: [/I][/B][B]średnia, czarna podpalana, uszy stojące [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3396/38702412.jpg[/IMG] ][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]obie mają domki[/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'] [/B][B][I]Boks 22[/I][/B] [B][I]Nr schroniskowy: 1477[/I]/11[/B] [B][I]Nr na szyi: 1122[/I][/B] [B][I]W schronisku od: [/I].17.08.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]nie ma[/B] [B][I]Wiek: 8 lat[/I][/B] [B][I]Opis: mała czarna podpalana suczka[/I][/B] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9393/mg3907h.jpg[/IMG] [B][I]Boks nr: [/I]22[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I]1563/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]1472[/B] [B][I]W schronisku od: [/I] 02.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I]5 lat[/B] [B][I]Opis: [/I]sympatyczna, fajna, mała, niska, czarna, podpalana, uszy załamane [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9735/214cn.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I]15[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I]1311/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]936[/B] [B][I]W schronisku od: [/I]21.07.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]Wiśnia[/B] [B][I]Wiek: [/I]3 lata[/B] [B][I]Opis: [/I]znaleziona, średnia, bura, biały krawat, bardzo głośna Wiśnia była szczenna, jest po sterylizacji aborcyjnej, okazało się, że Wiśna koszmarnie niszczy na izolatce, na spacerach kopie doły, gryzie smycz, jest nadaktywna ruchowo, a poza tym to cudny pies.[/B] [B][I][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--v9Lr5OnW7g/TkLzDsCmpwI/AAAAAAAAAek/ZHUNDLNswko/s512/_MG_2719.jpg[/IMG] [/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]w drodze do domu![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][I][SIZE=4][COLOR=red]Kreta po operacji - czuje się dobrze, guz nie był złośliwy - można ją śmiało ogłaszać![/COLOR][/SIZE] wątek Krety: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214116-KRETA-mieszaniec-owczarka-niemieckiego-czy-umrze-w-schronisku[/URL] Boks nr [/I][B]4[/B] [I]Nr schroniskowy [/I][B]1768/10[/B] [I]Nr na szyi [/I][B]1117[/B] [I]W schronisku od [/I][B] 31.10.2010 (znaleziona)[/B] [I]Imię:[/I][B] Kreta[/B] [I]Wiek:[/I][B] 10 lat[/B] [I]Opis:[/I][B] ON [IMG]http://i51.tinypic.com/24xjrtf.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/10dia1s.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-j7bvQFbrlXk/TkWi6a_hv-I/AAAAAAAAAoM/4oszl_8eQAA/s512/_MG_3071.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]już w drodze do własnego domu[/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][I]Boks nr [/I][B]1[/B] [I]Nr schroniskowy [/I][B]276/11[/B] [I]Nr na szyi [/I][B]1539[/B] [I]W schronisku od [/I][B]05.02.2011 (znaleziona)[/B] [I]Imię:[/I][B] Mika[/B] [I]Wiek:[/I][B] 9 lat[/B] [I]Opis:[/I][B] duża, wilkowata, czarna, podpalana, uszy stojące,bardzo kontaktowa suczka, garnie się do człowieka, chce opuścić boks z każdym, jest miła, łagodna. wątek Miki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209836-Przytula%C5%9Bna-Mika-szuka-cz%C5%82owieka-do-przytulania[/URL]!!! [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2770/mg1583b.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7396/mg1572.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3710/mg1582.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE]
-
[quote name='wczorajszazupa']Byłam dzisiaj w naszym Wrocławskim schronisku. Widziałam śliczną kolorową amstaffkę z przyciętymi uszkami. Była w boksie z innymi psami (widziałam jeszcze jednego czarnego pieska/suczkę z nią) nie miała numerka na szyi, a numeru boksu nie pamiętam. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś informacje o niej i jakieś zdjęcie, bardzo Was proszę prześlijcie mi. Ukradła mi CAŁE serce kawałkiem swojego języka. Sama nie mogę jej przygarnąć, bo mam 2 koty i psa 70kg, ale zrobię wszystko żeby znaleźć jej kochający i bezpieczny dom. Czekam na jakiekolwiek informacje ![/QUOTE] [B][I]Boks nr:57[/I] [I]Nr schroniskowy :255/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1575 [I]W schronisku od [/I]:03.02.11 [I]Imię:[/I][/B] Wega (SUKA!)[B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B] [I]Opis: pitbullka, uszy cięte[/I][/B]
-
[quote name='wczorajszazupa']Byłam dzisiaj w naszym Wrocławskim schronisku. Widziałam śliczną kolorową amstaffkę z przyciętymi uszkami. Była w boksie z innymi psami (widziałam jeszcze jednego czarnego pieska/suczkę z nią) nie miała numerka na szyi, a numeru boksu nie pamiętam. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś informacje o niej i jakieś zdjęcie, bardzo Was proszę prześlijcie mi. Ukradła mi CAŁE serce kawałkiem swojego języka. Sama nie mogę jej przygarnąć, bo mam 2 koty i psa 70kg, ale zrobię wszystko żeby znaleźć jej kochający i bezpieczny dom. Czekam na jakiekolwiek informacje ![/QUOTE] to jest Wega - jest na dziale samców [B][I]Boks nr:57[/I] [I]Nr schroniskowy :255/11[/I] [I]Nr na szyi [/I]:1575 [I]W schronisku od [/I]:03.02.11 [I]Imię:[/I][/B] Wega (SUKA!)[B] [I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B] [I]Opis: pitbullka, uszy cięte [/I][/B]ale ja się astami nie zajmuję - tu są tylko rasowe kundelki[B][/B]
-
[COLOR=red][B]BOSKO! No to jest super informacja! wszystkim dziękuje za pomoc! I ogromnie się cieszę, że jamniś już w swoim domku! Zmieniam tytuł!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
-
suczka nie przyjechała autobusem, piesek przyjechał - jeszcze go nie spisałam
-
psiak bezdomny...smutny...Brutus nie pozwólmy aby wrócił do schronu!
Basia1244 replied to fochu's topic in Już w nowym domu
on jest adoptowany -
[COLOR=red][B]Ma dom![/B][/COLOR] to jest ta sunieczka, którą umieściłam na pierwszej stronie wczoraj :) [I][B]Klateczka w szczeniakarni nr 4[/B][/I] [B][I]Nr schroniskowy:[/I][/B] [B]1828/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]1987[/B] [B][I]W schronisku od:[/I] 11.10.11[/B] [B][I]Imię: [/I]nie wiem[/B] [B][I]Wiek: [/I]6 mc[/B] [B][I]Opis:[/I][/B] [B]malutka czarna podpalana sunieczka, uszy stojące, wesoła, miła, grzeczna[/B] kwarantanne ma do 18 października.
-
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
Basia1244 replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Do ludzi jest bardzo w porządku, generalnie do suczek też , natomiast o dzieciach nic nie powiem. On do domu z suczką nadawałby się bardzo, bo to bawidamek jest, natomiast drugi pies samiec musiałby być uległy i ustępliwy. -
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
Basia1244 replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
No jednak niewłaściwie oceniacie jego zachowanie - jest dokładnie odwrotnie, dopóki był zestresowany, to był grzeczny, teraz już wie z czym się to je, wie jak działa boks i ... postanowił się wylansować - zestresowany nie jest na bank, wczoraj długo go obserwowałam i trochę zza winkla, żeby ocenić go - nie jest pieskiem zestresowanym i zagubionym - na bank, po prostu postanowił przejąć władzę na boksie Rarytasa, i Rarytas jest pogryziony, Mandejowi włosek nie spadł , po efekcie ugryzień widać, kto atakował i co jest poszarpane na ofierze, dlatego przy poszukiwaniu przyszłego domu warto mieć świadomość, że jest to psiak, który radzi sobie w życiu również zębami , zwłaszcza gdy będzie potrzeba dobrać psa do drugiego. -
[I][B]jeszcze w izolatce[/B][/I] [B][I]Nr schroniskowy: [/I]1762/11[/B] [B][I]Nr na szyi: 993[/I][/B] [B][I]W schronisku od: [/I]01.10.2011[/B] [B][I]Imię:[/I] nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I]1 rok[/B] [B][I]Opis:[/I][/B] wesoła, przyjazna mądra sunia, dziś kończy się jej kwarantanna, była znaleziona, miała mocną biegunkę i dlatego zeszła z kwarantanny na izolatkę - teraz jest już wszystko dobrze i prawdopodobnie jutro zejdzie na boksy ogólne - do zabrania na już. [quote name='fochu']sunia z izolatki bardzo fajna,kontaktowa,pięknie skupia się na tym co się do niej mówi,świetna suczka,bystra,pojętna,pies ideał! Basiu wiadomo dlaczego trafiła do schronu? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/mg4635q.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7729/mg4635q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/mg4631.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4614/mg4631.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
-
Tradycyjnie na 15 stronie uzupełniłm i jedną nową sunię pokazałam na stronie pierwszej.
-
[COLOR=red][B]Adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I]14[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I]1117/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]989[/B] [B][I]W schronisku od: [/I]21.06.2011[/B] [B][I]Imię:[/I] Płowa[/B] [B][I]Wiek: [/I]2 lata[/B] [B][I]Opis: [/I]znaleziona, średnia, płowa [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XLGgp21iT6g/TkMCGEvgbWI/AAAAAAAAAgE/Ngx-FAQa6Tg/s512/_MG_2774.jpg[/IMG] [/QUOTE]
-
[B][/B][COLOR=red][B]Adoptowana![/B][/COLOR] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1807/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1985[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]09.10.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]4 lata[/B] [B][I]Opis: słodka malutka mieszanka pinczerka z jamnikiem , fajna na kwarantannie do 23.10 [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8536/p1020579n.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1120/p1020577a.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2226/p1020576x.jpg[/IMG] [/I][/B]
-
[B][I]Boks kwarantanna 30[/I][/B][COLOR=red][B] już na boksie ogólnym 31[/B][/COLOR] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1770/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1929[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]21.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B] lat[/B] [B][I]Opis: mały biszkoptowy piesek z białą piersią i ciemną maską (już po kwarantannie!) [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1351/p1020567h.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1834/p1020568i.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6619/p1020570q.jpg[/IMG] [/I][/B]
-
[B][I]Boks już ogólny 22[/I][/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1750/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]2000[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]28.08.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]9 lat[/B] [B][I]Opis:[/I][/B] [B]prawie jamniczka, utuczona, po zmarłym właścicielu , do zabrania na już!!! [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9404/p1020560j.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2757/p1020565l.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/721/p1020561r.jpg[/IMG] [/B]