-
Posts
6263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1244
-
Zosia wszystkie owczarki kocha :) a one ją :)
-
i nawet się trochę wyciszył, nie jest już taki potwornie dominujący i zaczepny
-
o Balbinkę nikt nie pyta :(
-
A ja przed chwilą miałam telefon o Tibi - mam nadzieję że pani przyjedzie w weekend do schroniska ją zobaczyć - wstrzymuję oddech!
-
BROK - milusiński biszkopcik - JUŻ W DOMKU! :)
Basia1244 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[B][/B]On jest z boksów powyżej 60 - nie spisałam tych boksów. -
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
Basia1244 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[B]1530-11[/B] Logo 4 lata, większy, mieszaniec syberian husky. [B]Wobec przyjaciół oddany lecz początkowo zachwuje rezerwę. Jest trochę nieufny. Lubi dużo szczekać. Ma charakter husky[/B] - będzie wymagał wiele ruchu, spacerów i aktywności. -
[B][COLOR=red]adoptowana[/COLOR][/B] [B] Nutella[/B] (na zdjęciu wygląda na dużo większą) Mała, szczupła brązowa sunia, znaleziona. [B]nr na szyi 992, nr schroniskowy 1351/11 w schronisku od 27 lipca 2011, boks 21 wiek: 3 lata [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9007/p1100855.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9538/p1100856.jpg[/IMG] sunia jest bardzo zestresowana pobytem na boksie, potrzebuje bezwzględnego wsparcia w opiekunie, bardzo cicha i zamknięta , w stresie delikatnie przeżuwa smycz, zalękniona, ale opanowana, zero agresji - bardzo mi jej żal - natychmiast powinna opuścić schronisko i znaleźć dobry spokojny dom, osobę stabilną , opanowaną, która da jej wsparcie [/B]
-
[COLOR=red][B]adoptowana[/B][/COLOR] A to dzisiejsze zdjęcia dziewczynek z 21 [B][I]Boks nr: [/I][/B][B]21[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1360/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1781[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]28.08.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]3 lat[/B] [B][I]Opis: [/I]mała trochę jamnikowata, tricolor [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/7084/p1100853.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2167/p1100854.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8717/p1100857t.jpg[/IMG] sunia jest na boksie nieufna i wykazuje mało nasilona agresję lękową, ale po wyjęciu z boksu zachowuje się absolutnie poprawnie i jest spokojna i wesoła, dlatego koniecznie promować ją trzeba po wyjęciu z boksu, bo jej zachowanie przy kracie zniechęca i stwarza fałszywy obraz psa [/B]
-
Psy z Wrocławskiego schroniska potrzebuja swojego Domku:)
Basia1244 replied to karolina175's topic in Już w nowym domu
ostatnie wejście -
Przerażony Laki - mix boksera - POJECHAŁ DO DOMKU!!!
Basia1244 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
wspaniały pies -
Psy z Wrocławskiego schroniska potrzebuja swojego Domku:)
Basia1244 replied to karolina175's topic in Już w nowym domu
i jeszcze raz wycinka -
Zosiu! Zapomniałaś, że Tutti adoptowany :)
-
ja nie wiem, czy będąc Fafikiem chciałabym znaleźć ds :) on jest przeszczęśliwy , to widać!
-
Psy z Wrocławskiego schroniska potrzebuja swojego Domku:)
Basia1244 replied to karolina175's topic in Już w nowym domu
wolna przestrzeń -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Na pierwszej stronie zrobiłam spis psiaków małych i średnich i średnio dużych, ale bez fot. -
Psy z Wrocławskiego schroniska potrzebuja swojego Domku:)
Basia1244 replied to karolina175's topic in Już w nowym domu
[B][I]bez zamieszania [/I][/B] -
Psy z Wrocławskiego schroniska potrzebuja swojego Domku:)
Basia1244 replied to karolina175's topic in Już w nowym domu
[B][/B][B][I]uwolniony kolejny [/I][/B] -
Psy z Wrocławskiego schroniska potrzebuja swojego Domku:)
Basia1244 replied to karolina175's topic in Już w nowym domu
[B][/B][B][I]uwolniony post [/I][/B] -
Sunia była dziś na spacerku poza schronem i została sprawdzona też na koty. Jeśli chodzi o koty , to - unika kontaktu, absolutnie nie atakuje, raczej omija szerokim łukiem :). Na spacerze po tak długim siedzeniu w schronie czuje się dość niepewnie, obszczekała szlaban :) , wystraszyła się fruwającego worka, ale.... jest bardzo sympatyczna, garnie się do człowieka, niekonfliktowa do innych zwierząt, generalnie bardzo miła sunia. Aktualnie wyszczotkowana czeka na tego kogos, kto ja zabierze do domu :) [quote name='Basia1244'][B]nr schroniskowy 75/11 nr na szyi 840 w schronisku od 08.01.2011 imię nie ma wiek 3 lata opis: czarna podpalana, uszy stojące [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0GMJw5htcDw/TkQ9fTIMP1I/AAAAAAAAAkg/F-E3PV69ILg/s512/IMG_2912.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tKY318y1YaA/TkQ9gRNUnQI/AAAAAAAAAkg/XT9xoSgSm30/s512/IMG_2915.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE]
-
do 15 ale i tak wszystkich warto wcześniej zapraszać, bo na ostatnią chwile to zawsze jest jakiś zgrzyt
-
no, ale ponoć w niedzielę ma już świecić słonko tak czy siak, jestem z kilkoma osobami umówiona, to nie mam wyboru - pomoknę i pomarznę w sobotę :)
-
Przelałam na konto dzioszki uzbierane 60 zł i poprosiłam ją o oszacowanie kosztów utrzymania jamnisia do momentu w którym dojdzie karma, a jeśli jakaś kwota zostanie, to ją będzie dzioszka trzymać, na albo kolejne zakupy karmy, albo ewentualne inne zabiegi np. weterynaryjne lub transport do ds, to wszystko okaże się w przyszłości :) Jamniś jest śliczny ! I ... szczęśliwy :)!
-
Apollo odszedl godnie ,dziekuje Zosiu
Basia1244 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja normalnie nie mogę się napatrzeć na Alfa! On odmłodniał, odżył, odsiwiał??? Rewelacyjnie wygląda! -
jesteśmy z panią Elżbietą umówione w schronisku w niedzielę, przyjedzie i musimy sprawdzić na koty ( w tygodniu nie mogła)
-
ogromnie dziękujemy w imieniu jamnisia