Jump to content
Dogomania

Basia1244

Members
  • Posts

    6263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basia1244

  1. Zosia wszystkie owczarki kocha :) a one ją :)
  2. i nawet się trochę wyciszył, nie jest już taki potwornie dominujący i zaczepny
  3. o Balbinkę nikt nie pyta :(
  4. A ja przed chwilą miałam telefon o Tibi - mam nadzieję że pani przyjedzie w weekend do schroniska ją zobaczyć - wstrzymuję oddech!
  5. [B][/B]On jest z boksów powyżej 60 - nie spisałam tych boksów.
  6. [B]1530-11[/B] Logo 4 lata, większy, mieszaniec syberian husky. [B]Wobec przyjaciół oddany lecz początkowo zachwuje rezerwę. Jest trochę nieufny. Lubi dużo szczekać. Ma charakter husky[/B] - będzie wymagał wiele ruchu, spacerów i aktywności.
  7. [B][COLOR=red]adoptowana[/COLOR][/B] [B] Nutella[/B] (na zdjęciu wygląda na dużo większą) Mała, szczupła brązowa sunia, znaleziona. [B]nr na szyi 992, nr schroniskowy 1351/11 w schronisku od 27 lipca 2011, boks 21 wiek: 3 lata [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9007/p1100855.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9538/p1100856.jpg[/IMG] sunia jest bardzo zestresowana pobytem na boksie, potrzebuje bezwzględnego wsparcia w opiekunie, bardzo cicha i zamknięta , w stresie delikatnie przeżuwa smycz, zalękniona, ale opanowana, zero agresji - bardzo mi jej żal - natychmiast powinna opuścić schronisko i znaleźć dobry spokojny dom, osobę stabilną , opanowaną, która da jej wsparcie [/B]
  8. [COLOR=red][B]adoptowana[/B][/COLOR] A to dzisiejsze zdjęcia dziewczynek z 21 [B][I]Boks nr: [/I][/B][B]21[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1360/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1781[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]28.08.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]3 lat[/B] [B][I]Opis: [/I]mała trochę jamnikowata, tricolor [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/7084/p1100853.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2167/p1100854.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8717/p1100857t.jpg[/IMG] sunia jest na boksie nieufna i wykazuje mało nasilona agresję lękową, ale po wyjęciu z boksu zachowuje się absolutnie poprawnie i jest spokojna i wesoła, dlatego koniecznie promować ją trzeba po wyjęciu z boksu, bo jej zachowanie przy kracie zniechęca i stwarza fałszywy obraz psa [/B]
  9. Zosiu! Zapomniałaś, że Tutti adoptowany :)
  10. ja nie wiem, czy będąc Fafikiem chciałabym znaleźć ds :) on jest przeszczęśliwy , to widać!
  11. Na pierwszej stronie zrobiłam spis psiaków małych i średnich i średnio dużych, ale bez fot.
  12. [B][/B][B][I]uwolniony kolejny [/I][/B]
  13. [B][/B][B][I]uwolniony post [/I][/B]
  14. Sunia była dziś na spacerku poza schronem i została sprawdzona też na koty. Jeśli chodzi o koty , to - unika kontaktu, absolutnie nie atakuje, raczej omija szerokim łukiem :). Na spacerze po tak długim siedzeniu w schronie czuje się dość niepewnie, obszczekała szlaban :) , wystraszyła się fruwającego worka, ale.... jest bardzo sympatyczna, garnie się do człowieka, niekonfliktowa do innych zwierząt, generalnie bardzo miła sunia. Aktualnie wyszczotkowana czeka na tego kogos, kto ja zabierze do domu :) [quote name='Basia1244'][B]nr schroniskowy 75/11 nr na szyi 840 w schronisku od 08.01.2011 imię nie ma wiek 3 lata opis: czarna podpalana, uszy stojące [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0GMJw5htcDw/TkQ9fTIMP1I/AAAAAAAAAkg/F-E3PV69ILg/s512/IMG_2912.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tKY318y1YaA/TkQ9gRNUnQI/AAAAAAAAAkg/XT9xoSgSm30/s512/IMG_2915.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE]
  15. do 15 ale i tak wszystkich warto wcześniej zapraszać, bo na ostatnią chwile to zawsze jest jakiś zgrzyt
  16. no, ale ponoć w niedzielę ma już świecić słonko tak czy siak, jestem z kilkoma osobami umówiona, to nie mam wyboru - pomoknę i pomarznę w sobotę :)
  17. Przelałam na konto dzioszki uzbierane 60 zł i poprosiłam ją o oszacowanie kosztów utrzymania jamnisia do momentu w którym dojdzie karma, a jeśli jakaś kwota zostanie, to ją będzie dzioszka trzymać, na albo kolejne zakupy karmy, albo ewentualne inne zabiegi np. weterynaryjne lub transport do ds, to wszystko okaże się w przyszłości :) Jamniś jest śliczny ! I ... szczęśliwy :)!
  18. Ja normalnie nie mogę się napatrzeć na Alfa! On odmłodniał, odżył, odsiwiał??? Rewelacyjnie wygląda!
  19. jesteśmy z panią Elżbietą umówione w schronisku w niedzielę, przyjedzie i musimy sprawdzić na koty ( w tygodniu nie mogła)
  20. ogromnie dziękujemy w imieniu jamnisia
×
×
  • Create New...