Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Maciek777, witaj! Miło poznać opiekuna "od Asi".
  2. Ziutka, jak się nie uda, to daj znać - prześlę Ci fotki. Mnie się ściągają przez "zapisz obrazek jako".
  3. Ziutka, hamuj! Toż nie możesz przestać spać. Buziaki za tę robotę:)
  4. Na wyraźne życzenie Ajlii - Iskra, wybacz! [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/600/img0850hle.jpg[/IMG]
  5. Się robi - jasne, że mam! [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/600/img0850hle.jpg[/IMG]
  6. Stabilny chłopiec - gratuluję! A jak łapinia Alfisia? Wiem, że powiedziałabyś, gdyby coś, ale zapytam:diabloti:
  7. :loveu::loveu::loveu:[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2451/zdjcie1803.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3245/zdjcie1797.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/143/zdjcie1811.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9307/zdjcie1815.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/402/zdjcie1888.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3453/zdjcie1892.jpg[/IMG]
  9. Pozdrowienia od Lilki Już Nie Dzikiej:) [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/669/zdjcie1978.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9026/zdjcie1976.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1369/zdjcie1930.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2571/zdjcie1911.jpg[/IMG] [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/687/zdjcie1894.jpg[/IMG]
  10. Mrówkojad w całej krasie swej urody:loveu: [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/1792/pc070826.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/2176/pc070828.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2549/pc070827.jpg[/IMG]
  11. Info od Alpi ( Krysi Sroczki): "Alpi jest psem niezależnym. Konie polubiła i to bardzo. Poza tym bardzo się z Nero trzymają razem, Nero zaczął szczekać na ludzi, bo ona szczeka. Zrobiła się trochę pewniejsza siebie. Generalnie ostatnio pokazała charakter :) Mamy jednym slowem wesolo w domu, a że mieszkamy poza Warszawa, to psy nasze dużo siedzą na dworze w ciągu dnia (siedzą z nami też w domu), maja budę, szczekają, szaleją za jedzeniem. Typowe życie z psami, czyli idzie dobrze. alpi nas uwielbia, nie za bardzo lubi dzieci, dziabnęla nam synka w zlości, ale lekko, nie chciala mu zrobić krzywdy, tylko go trochę ustawić." I trochę fotek, świeżych, jak bułeczki:) [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8297/pc070819.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1784/pc070820.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6435/pc070822.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8002/pc070824.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2739/pc070825.jpg[/IMG]
  12. Niech się kręci:) [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6236/img7670album3kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1015/img7668album1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1388/img7663album2kopia.jpg[/IMG]
  13. Raptusek umarł wczoraj o 17.00:( Walczyliśmy do końca, ale z FIPem jeszcze nikt nie wygrał.
  14. Szeleczki poleciały. A zdjęcia i tekścik na bazarek? Sorry, że przypominam.
  15. Krystyno, na rtg trzeba psa zawieźć. Innych "wycieczek" nie proponowałam.
  16. Ziuteczko, jak zwykle, gorąco dziękuję:)
  17. Na szczęście nic:) Misio uznał, iż wszyscy oczekują, że on zajmie się szeroko pojętymi porządkami w "stadzie":evil_lol: Mam nadzieję, że już zrozumiał, że może się wyluzować i zrzucić odpowiedzialność z psich barków na ludzkie.
  18. Witam! Zrozumiałam tyle, że psu na ulicy grozi realne niebezpieczeństwo, a przeciwagą jest mocno wydumane ryzyko parwo. Przepraszam, jesli źle zrozumiałam, ale propozycja Ginn jest tak cenna, że nie wyobrażam sobie odmowy. Tym bardziej, że jest dostęp do surowicy - to załatwia problem radykalnie. Surowica chroni nawet jeśli pies ma kontakt z chorym - to gotowe przeciwciała, a nie szczepionka.
  19. Krystyno, popieram w całej rozciągłości - bólu nowotworowego kości nie wygaszą sterydy, NPZ-y ani Tramal. Potrzebne są silniejsze środki. Oby nie były potrzebne...Nie chcemy, żeby Franio cierpiał.
  20. Nie mów..., bo się podłamię. Ta pełnia, czy co?
  21. Dziękuję kochana:) Ja dam radę, choć sama wiesz, jak to jest.
  22. Już po wszystkim, Maju - dzięki! Teraz zostało pranie i dezynfekcja, i trochę strachu o pozostałe dzieci.
  23. Szeleczki już w kopercie, jutro wyślę - musiałam się czymś zająć.
  24. Maju, podeślij materiały o Gwiazdce na bazarek ogłoszeniowy - Akrum delikatnie się przypomina.
×
×
  • Create New...