-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
malibo57 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maciek777, witaj! Miło poznać opiekuna "od Asi". -
Ziutka, hamuj! Toż nie możesz przestać spać. Buziaki za tę robotę:)
-
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Się robi - jasne, że mam! [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/600/img0850hle.jpg[/IMG] -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Stabilny chłopiec - gratuluję! A jak łapinia Alfisia? Wiem, że powiedziałabyś, gdyby coś, ale zapytam:diabloti: -
:loveu::loveu::loveu:[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2451/zdjcie1803.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3245/zdjcie1797.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/143/zdjcie1811.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9307/zdjcie1815.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/402/zdjcie1888.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3453/zdjcie1892.jpg[/IMG]
-
Pozdrowienia od Lilki Już Nie Dzikiej:) [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/669/zdjcie1978.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9026/zdjcie1976.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1369/zdjcie1930.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2571/zdjcie1911.jpg[/IMG] [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/687/zdjcie1894.jpg[/IMG]
-
Info od Alpi ( Krysi Sroczki): "Alpi jest psem niezależnym. Konie polubiła i to bardzo. Poza tym bardzo się z Nero trzymają razem, Nero zaczął szczekać na ludzi, bo ona szczeka. Zrobiła się trochę pewniejsza siebie. Generalnie ostatnio pokazała charakter :) Mamy jednym slowem wesolo w domu, a że mieszkamy poza Warszawa, to psy nasze dużo siedzą na dworze w ciągu dnia (siedzą z nami też w domu), maja budę, szczekają, szaleją za jedzeniem. Typowe życie z psami, czyli idzie dobrze. alpi nas uwielbia, nie za bardzo lubi dzieci, dziabnęla nam synka w zlości, ale lekko, nie chciala mu zrobić krzywdy, tylko go trochę ustawić." I trochę fotek, świeżych, jak bułeczki:) [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8297/pc070819.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1784/pc070820.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6435/pc070822.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8002/pc070824.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2739/pc070825.jpg[/IMG]
-
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
malibo57 replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Niech się kręci:) [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6236/img7670album3kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1015/img7668album1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1388/img7663album2kopia.jpg[/IMG] -
Raptusek umarł wczoraj o 17.00:( Walczyliśmy do końca, ale z FIPem jeszcze nikt nie wygrał.
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szeleczki poleciały. A zdjęcia i tekścik na bazarek? Sorry, że przypominam.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krystyno, na rtg trzeba psa zawieźć. Innych "wycieczek" nie proponowałam. -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Ziuteczko, jak zwykle, gorąco dziękuję:) -
Na szczęście nic:) Misio uznał, iż wszyscy oczekują, że on zajmie się szeroko pojętymi porządkami w "stadzie":evil_lol: Mam nadzieję, że już zrozumiał, że może się wyluzować i zrzucić odpowiedzialność z psich barków na ludzkie.
-
Arik w domu stałym w starachowicach. Dziękuje za pomoc Adze!
malibo57 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Witam! Zrozumiałam tyle, że psu na ulicy grozi realne niebezpieczeństwo, a przeciwagą jest mocno wydumane ryzyko parwo. Przepraszam, jesli źle zrozumiałam, ale propozycja Ginn jest tak cenna, że nie wyobrażam sobie odmowy. Tym bardziej, że jest dostęp do surowicy - to załatwia problem radykalnie. Surowica chroni nawet jeśli pies ma kontakt z chorym - to gotowe przeciwciała, a nie szczepionka. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krystyno, popieram w całej rozciągłości - bólu nowotworowego kości nie wygaszą sterydy, NPZ-y ani Tramal. Potrzebne są silniejsze środki. Oby nie były potrzebne...Nie chcemy, żeby Franio cierpiał. -
Nie mów..., bo się podłamię. Ta pełnia, czy co?
-
Dziękuję kochana:) Ja dam radę, choć sama wiesz, jak to jest.
-
Cała banda jest fajna:) Ale Tytus, to Gość!
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Już po wszystkim, Maju - dzięki! Teraz zostało pranie i dezynfekcja, i trochę strachu o pozostałe dzieci.
-
Szeleczki już w kopercie, jutro wyślę - musiałam się czymś zająć.
-
Maju, podeślij materiały o Gwiazdce na bazarek ogłoszeniowy - Akrum delikatnie się przypomina.