Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Wieści od Margo:) "Witam :) u Margo dobrze:) wszystko w porządku :) biega, szczeka, skacze hehe tylko coś ostatnio codziennie miskę z wodą wylewa ale może jej przejdzie :) z nadmiaru zajęć nie mam kiedy zdjęć nowych porobić i wysłać ale w połowie stycznia powinno się już u mnie rozluźnić (ukończę praktykę która jest obowiązkowa na magisterce) to wyślę kilka fotek których nie mam, obecnie są na aparacie koleżanki :) utrzymuje wagę i linię, nadal dostaje 2 razy dziennie jeść gdyż nadal bardzo szybko je ale tylko w tedy kiedy się patrzy na nią a kiedy jej się da i odejdzie to je normalnie niestety ma duży uraz i mimo zaufania odruch taki jej został. Próbowała na kolana się wdrapać jak mężczyzna mojej mamy siedział na ławce przy wędzeniu, całuśna bez wyczucia uderzenia zębami :P Poza tym jest wszystko w jak najlepszym porządku i cieszymy się, że mrozów nie ma :) "
  2. Info od Lulu - czekamy na fotki. "Witam:) Lulka ma się jak najbardziej dobrze. Już bardziej chyba nie można swojemu Panu wejść na głowę ;) Co tylko sobie Pupilka zażyczy to Pan grzecznie robi... Psinka zadomowiła się na dobre:) Jest bardzo grzeczna, czysta, dobrze wychowana, milusia, słodka, przytulaśna i w ogóle kochana ;) Jak będę na Święta w domu to zrobię kilka fotek i podeślę."
  3. Pozdrowienia od Pepo:) Z życzeniami Dobrych Domów dla wszystkich bezdomniaków - psich i kocich:) [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4091/zdjciea.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/486/img2114nm.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7756/img1973uj.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/5185/img2023j.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/779/img2090z.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6381/img2103t.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1579/img2120l.jpg[/IMG]
  6. I fotki: [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8909/img1940b.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/521/img1916wr.jpg[/IMG] [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/8363/img1895fj.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6602/img1891xc.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9199/img1881hb.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6695/p1110680a.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/2981/p1110682.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2096/p1110683.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6588/p1110694z.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/51/p1110695.jpg[/IMG]
  8. Sunny ma się dobrze, wrosła w dom i rodzinkę. Jest zdrowa i grzeczna:) Pozdrawia świątecznie. [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9580/p1110652o.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1433/p1110653v.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5341/p1110654.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9720/p1110656c.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3016/p1110661z.jpg[/IMG]
  9. Możemy mieć sterylki po 200,-, ale dochodzą koszty transportu i dyskomfort dla psów bezpośrednio po operacji, więc trzeba wszystko rozważyć i wziąć pod uwagę. Poza tym, najważniejsze jest, aby zrobił to lekarz, do którego Ajlii ma zaufanie. Czasem tanio znaczy kiepsko.
  10. Pewnie, że da! Dzięki DIFciu za wszystko:loveu: Jeszcze raz dziękuję Wielkiej Trójce za wizytę przed adopcyjną:loveu: Ten DOM cieszy nas, jak wariatki - myślę, że Alfinio wrośnie szybciutko, zostawi za sobą złe wspomnienia i będzie cieszył się własną podłogą.
  11. Proszę, nie martwcie się. Właśnie rozmawiałam z Magdą - Miś ma się na "starych śmieciach", jak u siebie. Wszystko jest w porządku.
  12. Właśnie skończyłam rozmowę z przyszłym Pańciem Alfika:) Alfiś zabiera swój worek karmy, DIFcia zakupi mu obróżkę/szeleczki i smyczkę na pierwszy dzień, a w sobotę państwo wybierają się na zakupy po posłanko, grawerowana adresówkę i takie tam. DIFcia sprawdzi jeszcze do jakiej bazy został wprowadzony czip Alfowy i obgada to z Panem Alfa. Jutro od 10.00 nowa Pani czeka na Alfika.
  13. DIFciu, już po świętach - hop!hop! Co słychać u psiaków? Jak było?
  14. Kochane dziewczyny ze Zwierzaków w Potrzebie wykonają dziś wieczorem wizytkę przed ad. dla Alfisia:) Bardzo Wam dziękuję:loveu:
  15. No proszę! To nowina:) Nie wiedziałam, że Osiołek jest taki porządnicki.
  16. Majeczka, proszę o kilka słów o Basterku, bo zaprosiłam na wątek pewną przemiłą panią:) Może jakaś foteczka?
  17. [quote name='wellington']Stroic sie w obce piorka - niegodne :mad:[/QUOTE] "Stroić się" w TAKIE piórka? Cóż za pomysł...Faktycznie, niegodne.
  18. Bzdury na kółkach, jak zwykle. Pani Maria dzwoniła do mnie po rozmowie z Lilek:) Wszystkich zawiadomiłyśmy już dawno z wielką ulgą, że nie mamy nic wspólnego z przesławną Fundacją Nero. Wszyscy są zadowoleni, że interesujemy się psami, bo Fundacja Nero tego nie robi od 2 lat. Wizyty? Dostajemy zaproszenia do odwiedzin, na kawę, na ciasto, życzenia świąteczne - i nic Fundacji Nero do tego. Chyba, że chodzi o te miejsca, gdzie Fundacja oddała psy bez wizyty przed adopcyjnej?
  19. Tak zrobię:)
  20. To ja wypycham paczuszkę do Amici - tyle, że przed świętami chyba nie dam rady, wyskoczył mi nagły wyjazd. Może uda się jeszcze w piątek.
  21. Dzień dobry! Amico, proszę o nr konta, podeślę małej parę zł. Czy ktoś przyjmie fizycznie fanty na bazarek? Myślę o przesyłce pocztowej. W pierwszych dniach stycznia, po powrocie do domu mogłabym wysłać "miszmasz", a teraz trochę próbek kosmetyków.
  22. Już tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia otrzymujemy życzenia i wiadomości od kochanej Pani Marii - dziękujemy:loveu: [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1896/scanirs.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8962/scankopia.jpg[/IMG]
  23. Krótko po 15.00 umarł nasz Franuś:( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176179-Staruszek-ze-skrAE-conAE-gA-owAE-bez-naszej-pomocy-nie-przeA-yje-do-NowegoRoku-Szukamy-DT"][IMG]http://i39.tinypic.com/zn3spg.png[/IMG][/URL] Zasnął sam, u Ajlii i Jubu, którzy stworzyli temu kochanemu Prawdziwemu Psu DOM.
  24. Franio odszedł. Zasnął - widać taką podjął decyzję jego organizm. Maja jest w rozpaczy. Spędziła dziś z Franiem cały dzień, nie opuszczając go nawet na chwilę. Franio poczuł się lepiej po powrocie Jubu, wstał, przeszedł się po salonie. Potem położył się i...zasnął. Tak, jakby czekał na Jubu, chciał, żeby oboje byli przy nim, bo oni go kochali. Umarł w Domu - śpij spokojnie, Malutki:(
×
×
  • Create New...