-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Mała Muszka o spojrzeniu zranionej sarny ... MA DOM!!
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Wreszcie:) Wpadnę tu troszkę później. Czy znajdzie się chętny do przyjęcia fantów na bazarek dla Muszki? Proszę o info - fanty prześlę pocztą. -
Czekam i czekam, aż Agata się pochwali, a tu cisza! Bierka ma dom stały! Agata osobiście ten dom znalazła ( w Berlinie), sprawdziła i odwiozła Bierkę w zeszłą sobotę:) Cały proces trwał ponad 3 tygodnie. Agata, czekamy na relację i fotki! Oraz zmianę tytułu wątku. Ja wiem, że Bierka świetnie zniosła podróż, bardzo jej się w nowym miejscu podobało i chętnie tam została.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ależ Wy się macie z tym przedszkolem! Jak nie Gwiazda napada na Iskrę i doprowadza ją do płaczu, to Franio demoluje choinkę:p -
Właśnie zabieram się do zmiany tytułu i miejsca Misiowego wątku na zbiorczym - jest dobrze:) Hm, zabierać się mogę, ale efekt mierny. Zmiana następuje tylko w pierwszym poście - napisałam do moderatora z prośbą o pomoc.
-
Ba! Psy nie są od chodzenia, tylko od leżenia. Serio mówię - 16 godzin na dobę odpoczynku, to absolutne minimum, aby pies był zrównoważony emocjonalnie. I, żeby nie było na mnie, to zacytowałam mądrzejszych - tym razem Amber Batson.
-
jestem, ciągle mam ten watek w subskrypcjach. Do Agi pisałam, szukałam kontaktu przez ludzi ze Śląska - nigdy się nie odezwała. Nie wiedziałam, co dzieje się z psami. Bezwzględnie Aga powinna się tu pojawić, jeśli nas potrzebuje. Nie chcę się narzucać. Poza tym, z DT akurat nie pomogę, za krótka jestem
-
Aha, jasne;-) Kochana, na Mikrusach musisz jej dopisać metryczkę wg wzoru podanego w pierwszym.
-
Znowu muszę przepraszać...Rozmawiałam z p. Bożenką, zamawiałam Vitake dla Witusia - wszystko w porządku:) Pani Bożenka tak ciepło mówi o Witusiu. DIF wybiera się z wizytką, tylko pewnie przed świętami nie zdąży - może pomiędzy?
-
Myślisz, ze wyrośnie? Na zdjęciach wygląda całkiem solidnie, ale to takie mylące wrażenie. Jeśli taki mikrus, to wrzuć ją na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85%21?p=18178324#post18178324"]MIKRUSY[/URL] :)
-
[quote name='Akrum']przyszłam zawitać na wątek Gwiazdki, bo robiąc jej ogłoszenia jakoś tak mi zapadła w pamięci :)[/QUOTE] Fajnie, że zajrzałaś:) Maleńkie szeleczki, które wysłałam są na Gwiazdkę za DUŻE! Szok!
-
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Z przyjacielem [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/977/zprzyjacielemkopia.jpg[/IMG] -
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Najlepiej u pani pod kołdrą:) [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7823/najlepiejupanipodkodrko.jpg[/IMG] Nie wpuszczę cię na moje posłanko [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1733/niewpuszczcinamojeposan.jpg[/IMG] Posłucham bajeczki [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1037/posuchambajeczkikopia.jpg[/IMG] Troszkę mi pyszczek posiwiał... [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4957/troszkmipyszczekposiwia.jpg[/IMG] Z moim młodym panem [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1597/zmoimmodympanemkopia.jpg[/IMG] -
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Są fotki! Wraz z życzeniami świątecznymi i na Nowy Rok:) - Dziękujemy! Komentarze do zdjęć przyszły wraz z nimi, a tytuł brzmi: "Załączamy kilka zdjęć naszej najmilszej pieszczoszki Soni-Malizny":loveu::loveu::loveu: Chwila odpoczynku [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4646/chwilaodpoczynkukopia.jpg[/IMG] Jaka ładna książeczka [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3823/jakaadnaksieczkakopia.jpg[/IMG] Może uśniemy... [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1682/moeuniemykopia.jpg[/IMG] Na czatach [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/5440/naczatachkopia.jpg[/IMG] Nad Rządzą [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2449/nadrzdzkopia.jpg[/IMG] -
I tu mnie masz, niestety:grins:
-
Nie wygłupiaj się - dasz dziobem w trociny i kto pojedzie na wizytki PO?:evil_lol: Fakt, że pełnimy rolę szeroko pojętego wolontariatu, a wolontariat nigdy lekko nie miał:diabloti:
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
malibo57 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Dobra decyzja - zmiana na pewno dobrze zrobi psinie. Zdobędzie nowe doświadczenia. -
Oj tak! Widziałam osobiście, jak świetnie sobie radzi z pojemnikami na karmę.
-
[quote name='DIF']...zaczepia psy do zabawy, już nie człapie jak ją wołam, ale [U][B]biegnie[/B][/U]! [/QUOTE] No, to już wyczyn - też się cieszę:)