-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
malibo57 replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Ziutka była u Bola!!!:) Oto relacja, w tym foto. Ciekawe, że Jubu mówi o Rudolfie "Pan Idealny". Co za przypadek, że 2 tak różne psy, żyły sobie razem i OBYDWA są ideałami - coś pięknego! "Byłam też u Bolusia :) przywitał mnie w bramie jak wjeżdżałam, ogon latał jak śmigło :) no piękny widok! nie da się tego opisać jaki to wesoły psiak, bryka jak szczeniak, dałam kosteczkę to od razu ją zakopał a drugi smaczek miał gdzieś ;D piłeczkę też miał gdzieś, tylko mnie miziaj i miziaj. najbardzieje Boluś uwielbia leżeć kołami do góry i jak jest koniec miziania to zrywa się na cztery łapy i biega jak oszalały wkoło po ogrodzie :) Napiszę tylko tyle, co powiedział o nim Pan Mariusz " Bolo to Anioł a nie Pies :) " [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1737/img0493i.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/232/img0495p.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8710/img0497lb.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7862/img0499ys.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4189/img0501b.jpg[/IMG] -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Popieram - ta "etykietka" tak naprawdę niczego nie wnosi, a szkodzi. -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
malibo57 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
No, to świetnie:) Dzięki, Luziu, za opanowanie sytuacji! -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF']Ja pierniczę! Jak mogłaś mi "to" zrobić!:diabloti: To ja Ci w tajemnicy wielkiej zasuwam sms-kiem fotę a Ty od razu na forum!!!! [/QUOTE] DIFciu, jak Boga kocham! Nie było klauzuli "private". Chodź się umówimy, że, jak będzie gwiazdka, to nie wstawiam, co?:cool3: -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Przelewam do hotelu deklarację grudniową na spłatę leczenia Marsika. Trafi tam też deklaracja Israel. Dziękuję. -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
A ku ku! "mój Ci jest ten kawałek podłogi...":) [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7614/img0840fk.jpg[/IMG] -
Ziutka odwiedziła "wirtualnie" Szpileczkę - oto efekt: [SIZE=-1][FONT=Arial]"Szpileczka jest kochana i robi duże postępy socjalizacyjne. Lubi pieszczoty i przytulanki, co na początku zdarzało się dosyć rzadko. Uczęszczała do szkoły, gdzie szybko opanowała pokonywanie różnych przeszkód, [/FONT][/SIZE][SIZE=-1][FONT=Arial]skoki przez oponę czy przebieganie przez rękaw ma w "jednym pazurku". [/FONT][/SIZE][SIZE=-1][FONT=Arial]Nauczyła się też wykonywania różnych poleceń. W domu pozostaje sama bez żadnych problemów, nie szczeka i niczego nie niszczy. Ludzi, a szczególnie dzieci, uwielbia! Wszyscy, nasza rodzina i nasi sąsiedzi bardzo ją lubią. [/FONT][/SIZE][SIZE=-1][FONT=Arial]Ma jedynie problem z komunikowaniem się z niektórymi psami, rzuca się na nie z zębami. Pani psycholog, która zajmuje się Szpileczką twierdzi, że jej agresja ma podłoże lękowe. Być może w przeszłości doświadczyła agresji ze strony innych psów.[/FONT][/SIZE] Przesyłamy Pani kilka zdjęć Szpileczki: z wakacji nad morzem, z wycieczki w Góry Sowie (ze szczytu Wielka Sowa) z najlepszą przyjaciółką Georgią i z domowej kanapy. Pozdrawiamy Panią serdecznie i jeszcze raz [B]bardzo dziękujemy za Szpileczkę[/B] :-)" [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6427/jarosawiec3.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7313/jarosawiec2.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6585/jarosawiec1.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3336/grysowie2.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6397/grysowie1kopia.jpg[/IMG]
-
Serwisik:) z wczoraj: "Dziś Jana była na dłuższym spacerku kiedy był dośc duży ruch - maszerowała dzielnie nie baczą na pędzące samochody,autobusy i tramwaje.Zapoznała się też z kilkoma pieskami z budynku, ale chwilowo woli trzymac się z boku ( na wszystko przyjdzie czas).Kiedy byłyśmy na spacerku pies,który był bez smyczy chciał podbiec do Jany, a ja pamiętając że była już kiedyś pogryziona i nie wiedząc jakie ten pies ma zamiary złapałam Janę na ręce. Śmiałam się później sama z siebie, ze swojej reakcji ( ale ta klucha ciężka)myślę że i Jana była zdziwiona."
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Są wolne terminy u dra Marcińskiego na wtorek przed południem i na środę po południu - dzwoniłam wczoraj po termin dla mojego kota. Na Umińskiego 22 671 40 00. Nie przypuszczam, żeby Franio miał objawy neurologiczne z powodu odstawiania encortonu - dziś to miał być normalny termin podania chyba? Sądzę, że to objawy bólowe, niestety. Mam nadzieję, że Carprodyl zadziała szybko. Antybiotyk działa też na układ moczowy, na szczęście. Jeszcze jedno - jeśli dostaniecie jakiś wcześniejszy termin, niż 13.00 ( mój) we wtorek i będzie problem z dojazdem, to ja się zamienię. Sugeruje połączyć to z wizytą u dr Bałucińskiej. Jeśli dostaniecie termin na środę po południu, to tez proponuję połączyć z wizytą w Meridianie - ze zdjęciami rtg. Zamówiłam dla Frania 2 zestawy NTS Diet - powder 100 g 5-pak To jest kompletna karma ( 100g dziennie) na 10 dni. Jeśli Franio będzie jadł też suchą karmę, to proponuję podawać mu połowę NTS Diet, czyli 50g. -
Ok! To bardzo, bardzo dziękuję:kiss_2:
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uważam, że, oprócz tego wszystkiego, Franio powinien otrzymywać Kreon. W niczym mu to nie zaszkodzi, ani nie zakłóci terapii, a może pomoże. Pies chudnie bez uchwytnej przyczyny, chociaż ma apetyt. Wskazuje to na dysfunkcję trzustki. Pies je, a jednocześnie umiera z głodu. Badania w celu stwierdzenia zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki są zawodne i niemiarodajne - należy podawać Kreon i obserwować, czy stan się poprawia. Lek dostępny w każdej aptece bez recepty - dawka do ustalenia z każdym lekarzem wet. -
Ziutka, ja się chętnie dołożę do wyróżnień, tylko podaj mi kwotę do przelewu.
-
O Konara nikt nigdy nawet nie zapytał... Obecnie przemyśliwujemy nad zmianą miejsca pobytu dla niego - tak, dla higieny psychicznej i uruchomienia bazy. Dyskusje trwają - a Konar ma się dobrze u Magdy:) Jak będzie awaria kasowa, to zawołamy - dziękujemy:loveu:
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Red, musisz napisać do moda z prośbą o zmianę - starsze watki tak mają. Bardzo proszę Israel o odpowiedź, co zrobić z deklaracją grudniową. -
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
malibo57 replied to Viris's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5707/img0835yo.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/287/img0836od.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5816/img0837ig.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9793/img0838c.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1856/img0839hn.jpg[/IMG] -
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
malibo57 replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Obiecany foto serwis:) [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2700/img0826ui.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5747/img0828jd.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2151/img0830z.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/203/img0833rd.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7895/img0834mv.jpg[/IMG] -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
malibo57 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Nic nie zaznaczyłam, bo byłam pewna, że piszę do Ciebie. W sobotę lub niedzielę jadę na wieś. Dwa tygodnie muszę siedzieć tam z psami więc będę poza netem.[/QUOTE] Wando, ja od początku podawałam tego maila, jako osoby z bazarku od ogłoszeń. Napisz proszę do niej ponownie i podaj imię psa i osobę, która wykupiła pakiet, czyli malibo57. Być może Luzia połapie wszystkie sznurki i połączy w całość i bez tego, bo informowałam na wątku, że Ty prześlesz dane i zdjęcia. Ale pewności nie mam, bo otrzymała mnóstwo materiałów i może się pogubić -
Beo, Kazio jest zbyt dorosły;-) Poza tym, nie oddam go do budy ani kojca. Tylko Miś i Leon lubią mieszkać na zewnątrz - reszta idzie na kanapę i kwita! Ale dziękuję Ci bardzo za pamięć:) Dawkowanie: 1 kaps. dziennie - nie bardzo pamiętam, ale taka jest chyba połowa dawki ludzkiej? Możesz sprawdzić na opakowaniu, Natalio?
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Viris, właśnie wróciłam z Meridianu, gdzie spotkałam się z Rudolfem:) Jej, jaki on jest piękny, mądry i dobrze wychowany. Normalnie, cudo! Nie bez przyczyny Jubu mówi o nim Pan Idealny. Mam kilka nędznych fotek - mało, bo zajmowaliśmy się przeważnie innym chorym psem. A Rudi wspaniale zniósł akupunkturę, laserek w ucho i szczepienie p/wściekliźnie. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9324/img0817dr.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6557/img0818o.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/239/img0819no.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4370/img0820zn.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/299/img0821a.jpg[/IMG]
-
[MLB] - PEPO - POKAZOWA AMPUTACJA - RATUNKU - Ma dom.
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
To nie ja, to Ziutka:) Nie, nie była, rozmawiała i pisała. -
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Już jest dobrze:) Ajlii cały dzień w drodze, więc dowie się od opiekunki, jak Basterek się bilokuje;-) -
Wysłałam pocztą suplement dla Tytusa - doszedł? NUTRILITE™ Glukozamina z Boswelią Powiększ zdjęcie Dzienna dawka glukozaminy przyjmowana przez dłuższy czas zapewni nam silne i zdrowe stawy, wspomoże ich prawidłowe funkcjonowanie i właściwą ruchomość oraz odbuduje chrząstki. Organizm człowieka produkuje pewną ilość glukozaminy. W miarę starzenia się organizmu, organizm traci tę zdolność i dlatego stawy, szczególnie te najbardziej obciążane, czyli w biodrach, rękach i nogach, ulegają zniszczeniu, a chrząstka stawowa nie odnawia się. NUTRILITE Glukozamina z Boswellią (kadzidłowiec) to preparat, który zawiera: chlorowodorek glukozaminy oraz wyciąg z kadzidłowca (roślina tradycyjnie hodowana w Indiach), które wspierają tkankę łączną i stawy, koncentrat z owoców aceroli bogaty w fitoskładniki stanowiący źródło witaminy C, wyciągi z grejpfruta, mandarynki i cytryny. Wielkość: 150 kapsułek
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
BERNARDYN - OMAR, kolejna kastracja w stylu rzeżnika MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wieści od Omara - czekamy na fotki. "Dzień Dobry! Omuś miewa się całkiem nieźle ;-). Na początku mieliśmy spore problemy z jedzenie, tzn jest strasznym niejadkiem i grymasi. Jak go adoptowaliśmy to był bardzo chudy z tego właśnie powodu. Przez pierwsze miesiące w ogóle się to nie zmieniało ale teraz wygląda zupełnie inaczej, może kwestia tego że już jest starszy. Jednak cały czas trzeba go zaskakiwać jedzeniem ;-) bo jak za długo je tą samą karmę to przestaje mu smakować i odmawia posiłku. ;-)"