-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Info od Cheapa: "Tak , u Cheapa wszystko super. Dogadują się świetnie z naszym 13 misięcznym synkiem i czasem razem bawią się jakąś piłką. Ogólnie Psioch jest zadbany. Jako że właśnie dostaliśmy kredyt na budowę domu , za rok wyprowadzamy się wszyscy na wieś, Gdzie Cheap będzie miał do dyspozycji 3800m2 :) :) :)"
-
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
malibo57 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Kochana, zaznaczyłaś, że to Borysowe do pakietu malibo57? Luzia robi mnóstwo ogłoszeń, bazarek mocno się rozkręcił - nie chcę, żeby się pogubiła;-) -
[MLB] - PEPO - POKAZOWA AMPUTACJA - RATUNKU - Ma dom.
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Jak się ma Pepo? "Trudno mi się wypowiadać w imieniu Pepo, bo on - ze swojego punktu widzenia - może uważać inaczej, ale nie jest zupełnie do kitu. Myślę, że zapytany wprost, Pepo, jako pies honoru, odpowiedziałby tak: Wprawdzie Pan "goni" mnie z poduszki mamy na mój fotel, ale w nocy, gdy mama śpi, poduszka jest moja. Mama zadowala się kawałkiem tego, co zostaje. Wyprowadzam mamę i Pana przynajmniej 10 razy dziennie na spacer, bo dbam o ich zdrowie, Przedtem było fajniej, bo chodziliśmy po łąkach nad rzeczkę, ale teraz, trawa, zwłaszcza ta wysoka, w której mogę schować się tak że mnie nie widać, nie chce wysychać, a takiej wilgotnej za bardzo nie lubię. Nie da się też leżeć godzinami przed bramą i obszczekiwać wszystkich osobników płci męskiej mojego gatunku, którzy podejrzanie blisko kręcą się w okolicach MOJEJ bramy, bo słońca jest stanowczo mniej i przestało się starać - kostka jest zimna, czego też nie lubię. W domu mam cztery futrzaki, którymi rządzę. Z damą o imieniu Boniśka, nawet wszedłem w pewną zażyłość: jadamy razem z jednej miski, razem chodzimy na spacery, trochę szalejemy po domu i sypiamy razem na mamie. Może nie jest to życie pełne przygód, ale kochają mnie, a ja kocham Ich i jesteśmy |Rodziną. Odwzajemniam pozdrowienia. DK" -
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
malibo57 replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Z końcem roku odwiedzamy wszystkich naszych dawnych podopiecznych - przynajmniej wirtualnie, jeśli nie da się inaczej. Oto wieści od Bola - Ziutka jedzie z wizytką:) Będą fotki! "Witam także serdecznie, dzięki za wiadomość. Będzie mi bardzo miło Panią zobaczyć. Ciekawy jestem jak przyjmie to Bolo? Zaszła w nim diametralna zmiana, ponieważ zaczął się zachowywać od niedawna jak szczeniak. Biega, podaje łapę, łasi się, prosi o smakołyki, a nawet szczeka na obce psy, które pojawiają się za ogrodzeniem." -
Ooo:( Koszmar, faktycznie. Strach gdzieś wyjechać, dosłownie...
-
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
malibo57 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Drobne zamieszanie. Nie, ten adres e-mailowy jest do Luizy, która prowadzi bazarek ogłoszeniowy. Jeśli wszystko poszło do niej, to znaczy, że jest ok. -
Kilka fotek z naszej schadzki - ciemno było i liche wyszły. [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2438/img0813u.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7776/img0814w.jpg[/IMG] iskra wita się z Mamą Mają, która oddaliła sie na moment po frytki, hehe [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3133/img0815f.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6636/img0816gp.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4651/img0812z.jpg[/IMG]
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Dostałam maila od Mal. Na jej konto wpłynęło 30 PLN od Israel. Mal pyta, jak wygląda rozrachunek finansowy Marsa z hotelem. Czy wszystko jest uregulowane? Prosi, aby w Jej imieniu zapytać Israel, co zrobić z tą wpłatą ( grudniowa), czy zwrócić na konto Israel, czy przelać na konto hotelu? -
Magdyska ma dobre pociągnięcie ( np., Ares:)), więc Chojrak jest w dobrych rękach. Alice - nie znasz dnia, ani godziny:evil_lol: - dziękuję. Za Kajtuna nic mi nie jesteś winna - cieszę się z niego tak samo, jak wszyscy:)
-
Dzięki Bogu, Sanderka:p
-
Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy
malibo57 replied to bea100's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeju, dziękuję:) Może jakaś sprawniejsza graficznie duszyczka się ulituje i poprawi. A teraz zapraszamy dzwoneczkowo! -
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Dobrze, tak miało być;-) Fantę poznał? Ona jego? Nie zapomnijcie rano o Ignatia amara - będę wdzięczna - 5 granulek:) -
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Jubu!!!! W takim razie dawaj raport samodzielny z przybycia Bastera. Chyba, że nie zależy Ci na oponach?:diabloti: -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
malibo57 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Na ten e-mail można wysłać dowolną ilość fotek : [email][email protected][/email] W końcu nie wiem, czy Wanda wyśle, czy Ty? Bo, chyba nie ma sensu, żeby ja je kopiowała i wysyłała. Załącz, kochana, tekst z poprzednich ogłoszeń i info, jakie w nich było. Luzi będzie łatwiej, jak będzie miała wszystko w jednym miejscu. Zdjęcia fajne, na pewno się nadadzą. -
Dziś odbyłam wizytę po adopcyjną mobilną, tzn., pies odwiedził mnie:) A właściwie spotkałyśmy się na neutralnym terenie! Iskier jest zdrowy, szczęśliwy i wesoły:) Oko błyszczące, oczy bielusieńkie, śluzówki różowe, czoło bez frasobliwych fałdek - cudownie:) Sylwetka charcia, ale żeberka już od dawna nie kłują w oczy. Dostałam machy ogonkiem - może mnie poznała? Z Basterem w samochodzie pełna kultura. Pięknie! Moja najstarsza, a właściwie najdawniejsza, podopieczna, pies wyjątkowy, pies, który przetrwał wszystko! Brak dachu nad głową, strych, kojec, wielokrotne odrzucenie, ciężką chorobę, tułanie się po szpitalikach, daleką podróż bez przyjaznej duszy u boku...długo by wymieniać i szukać, czego nie doznała Iskra. A teraz? Pewność i zaufanie, miłość i zdrowie - Iskierka, kochamy Cię:loveu: Ajlii, zamelduj się u Basterka, bo gryziemy z DIF palce - choć słówko, kochana. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178432-Sochaczew-BASTER-przegra%C5%82-starcie-z-Tirem.-Potrzebujemy-pomocy-w-leczeniu%21%21%21"][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/740/0476dda09286b4e8med.jpg[/IMG][/URL]
-
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Może zaraz Ajlii się pojawi, bo jest na Dogo. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tolu, Ano! Odezwijcie się! -
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Czego nie wiesz, DIFciu? Toż to Pies nad Psy! Znaczy, Iskrzak. Cud, normalnie. Śliczna, mądra, zdrowa! Wsio:) -
He, he! Trzeba mieć jakieś hobby:cool3: Dzisiejszy serwisik: "Janeczka czuje się świetnie,jest coraz odważniejsza, jak jestem sama i gotuję coś w kuchni to opuszcza swój azyl i przychodzi merdając ogonkiem.Nie robię nic na siłę, Ona sama musi się otworzyc i zaufac ludziom.Uwielbia głaskanie i wszelkiego rodzaju pieszczoty. Chwilowo zajęła moje łózko,więc ja przeniosłam się do drugiego pokoju,ale syn obiecał że po świętach specjalnie dla Jany zrobi tapczanik.Lubi dużo spac,ale jak tylko siadam obok Niej to trąca mnie delikatnie noskiem domagając się o pieszczoty." I co Wy na to?:loveu:
-
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Magdysko, może tym razem Ty napiszesz do Toli i Any? Jeśli mają problem techniczny z odesłaniem stojaka ( jaki?:shake:), to powinny zwrócić pieniążki na konto Franiowe. -
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Basterek pożegnał dziś Ciocię DIF - uściskali się , pochlipali - zabrał zabawki i pojechał z Ajlii i Jubu, w towarzystwie Iskry:loveu: do Koluszek. Udało mi się złapać ich w locie, wycałować i pożegnać. -
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Info od Nanki - od córki Pańci. "Nana ma się dobrze. Niestety ataki miewa teraz co 2 miesiące czasem co miesiąc. Jest na luminalu. Pomimo to nastrój chyba ma dobry :) Biega po ogródku goniąc koty z którymi w domu leży na kanapie I próbuje zdominować swoją "pańcię" [IMG]http://www.dogomania.pl/Users/Ma%C5%82gosia%20Studio/AppData/Local/IM/Runtime/Message/%7BBDFE8264-F9A2-4CCE-897C-307B1C6BD9EB%7D/Show%5C3431.gif[/IMG] Od niedawna ma też kolegę, bo teraz ja adoptowałam psiaka. Jak się okazało alergika :(" -
Wieści od Krawatki/Fredzi: "Witam Wszystko w najlepszym porządku. Fredzia zrobiła się trochę okrągła ale poza tym nadal potrafi nieźle biegać. Generalnie (odpukać) zachowuje się dość spokojnie... w tym miesiącu nadgryzła kanapę ale przytrafiło jej się to po raz pierwszy od dłuższego czasu. Zachowuje się dużo spokojniej wobec ludzi nawet ostatnio stwierdziliśmy, że preferuje podlizywanie się przed oszczekiwaniem. Po wakacjach dostała pseudonim "żabójca" a to z tego względu, że była na działce i tam moja mama myślała, że suka odkryła swoją romantyczną naturę... a później się okazało, że pożerała, na żaby... Rupert naturalnie nadal sprawuje rządy silnej szczęki ale Fredzia przyjmuje to raczej bez oporu chyba, że chodzi o miskę. Pozdrawiamy"