-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
[MLB] - BERCIK - po roku od adopcji stracił dom...
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9449/dscf2007kopia.jpg[/IMG] -
[MLB] - BERCIK - po roku od adopcji stracił dom...
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Bercik pozdrawia! [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2733/dscf2001kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1135/dscf2002kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/3735/dscf2003kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5831/dscf2004kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/8476/dscf2008kopia.jpg[/IMG] -
[IMG]http://img808.imageshack.us/img808/2123/dscf2025kopia.jpg[/IMG]
-
Pozdrowienia od Konara:) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3047/dscf2014kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8467/dscf2023kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9776/dscf2015kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5183/dscf2024kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8097/dscf2022kopia.jpg[/IMG]
-
Wizyta kontrolna wypadła dobrze, zdjęto wenflon, podano leki i pozwolono wracać do domu. Powtórne rtg wykazało, że płuca są czyste. Kilka fotek z wczoraj, jeszcze z pobytu u mnie. Sukienka pooperacyjna drażniła skórę, więc założyłyśmy Osiołkowi wielki żyrandol - nie był zachwycony, ale pogodził się z losem. Osiołek dojechał na wieczór do domu, całą drogę przespał spokojnie i bardzo się ucieszył po powrocie:)
-
Dzięki za wieści:) Na Klembów już zagłosowałam.
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Niestety, stan Falkowych zębów woła o pomstę... Złamany kieł z ropnym stanem zapalnym ( na pewno sprawia mu ból), drugi ząb nadłamany. Wszystko wskazuje na to, że czeka go następna narkoza i zabieg stomatologiczny. Ale to przyszłość. Na razie cieszymy się, że wszystko przebiegło pomyślnie i czekamy na wyniki histopatologii. Niezależnie od wyników Falek dostaje obstawę p.nowotworową homeopatyczną - Notakehl, Sancombi i co tam jeszcze dr Bałucińska zdecyduje. Dostanie też inną karmę na okres rekonwalescencji oraz tonę wspomagaczy: HMB, aminokwasy, oleje. Zamówiłam budwigowy lniany oraz z pestek dyni - będą dla wszystkich psiaków w hotelu.
-
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Ciocia Ziutka, jak zwykle, dba o dzieciaki! Dzięki, kochana:loveu: -
Osiołek obudził się dziś w świetnym humorze:) Teraz piją kawkę z Ajlii. O 14.00 mamy wizytę kontrolną i zdjęcie wenflonu, a potem podróż do domu, gdzie czeka stęsknione stadko. Dopiero zauważyłam, że wcześniej nie było komunikatu, że operacja przeszła dobrze - Ziutka!:mad:
-
No, pięknie! Astaroth, jak Tytus się czuje?
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
malibo57 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Oj tam, oj tam...Pomylić się nie można;-) To podeślę parę zł na konto Alice na pana...Dudę. -
Clevisia, porzucona sunia znalazła DS!Trzymamy kciuki!
malibo57 replied to amica's topic in Już w nowym domu
Amico, czy dasz radę wystawić bazarek dla Clevisi, jak wyślę Ci fanty pocztą? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
malibo57 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kto zbiera na "Kajtunową Przyjaźń z p. Grudą" ?;-) -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Dzięki DIFciu za wizytkę! Cieszę się, że chłopinka ma się dobrze i jest kochany:) -
Happy Dog Fit@Well jest przeznaczony do odchudzania - zawiera tylko 5% tłuszczu. Nie znam innej karmy o takim składzie.
-
Rtg nie wykazało przerzutów zdaniem lekarza, który je wykonywał. Zostało przesłane do dalszych konsultacji.
-
Witajcie! Cieszę się, że taki ruch u Szanci. Widzę, że ona się odblokowuję, może pokazać, co potrafi - pewnie drzemie w niej pies pracujący;-) Dzięki, Olimpio! Co do karmy. Na typowych "lajtach" Szanta nie chudła, przerobiłyśmy kilka, Bosch, Vitake, Best Choice i in. Stąd pomysł na Happy Dog, na którym tak pięknie schudła Rudka u Agaty. Niestety, przez chwilę był trudny do zdobycia i w zamówieniu zmieniono mi 1 worek na tę ze strusiem. Ale już jest dostępna, mogę zamówić.
-
Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy
malibo57 replied to bea100's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To wysyłam:) -
Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy
malibo57 replied to bea100's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam propozycję dla Bochnara - chodzi o polipy pęcherza. Weterynaria konwencjonalna raczej się tym nie zajmuje i propozycji leczenia brak, ale jest lek homeopatyczny. Omówiłam to już z homeopatką. Moge wysłać Bochnarowi 1 op., bo ściagnęłam. Następne trzeba będzie zamawiać i zdobyć receptę. http://www.aquavitae.com.pl/product-pol-541-Sanum-Nigersan-D5-krople-10-ml.html -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
malibo57 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Cudny masz Misiek kochany ! Dobrze, ze ma taki wspaniały domek ! A pamiętacie, jaki był biedny, gryziony w schronie i miał paskudne imie Kulfon ???[/QUOTE] Dokładnie to imię pamiętam! Miło popatrzeć na zdjęcia:) -
Kompletujemy dokumentację, żeby przesłać do anestezjologa, który będzie lekarzem prowadzącym. Ajlii znalazła miejsce, gdzie zostanie zrobione cyfrowe rtg, żeby można było też przesłać. Maju, proś każdego weta, jakiemu Osiołek wpadnie w ręce, żeby go osłuchał pod względem kardiologicznym - im więcej, tym lepiej. Jak powstaną jakiekolwiek wątpliwości, choćby najmniejsze, to robimy echo serca - w Czterech Łapach albo u dra Niziołka. Czy Notakehl dotarł? Są 2 opakowania - w jednym resztka, drugie całe. Jak Osiołek nie zużyje przez 2 tygodnie, to zostanie dla Kazia.
-
Już miałam rozgrzać telefon, bo czekam i czekam na wieści, a tu nic... Ale widzę, że wszystko w porządku:) Witaj Olimpio na Szantowym wątku! Jak ją znajdujesz? Nie sprawia kłopotu?
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
O, dzięki Kiniu! Ziutka, to coś u Ciebie.