Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Tajfun:loveu: A te łapeczki węglem malowane? Jak u mojego Kazia:) Fantastyczne te konusy!
  2. Naprawdę wstyd mi za te zdjęcia. Ale nie wstawić szkoda:diabloti: Berni - cud!:loveu:Co za fryzura!
  3. Wszystkie wymiziane! Trafiło mi się być u Astaroth i mieć wielką przyjemność z obcowania z całą bandą:loveu: Co za osobniki! Zdjęcia mam bardzo kiepskiej jakości - o wybaczenie proszę. Wrzucę je gościnnie u Tytka, bo nie znam wątków pozostałych psiaków, dobrze? Tytus jest przekochany:) Coraz piękniejszy, słowo! Jeśli to w ogóle możliwe. Wszystkie psy u Astaroth ( te, które spotkałam) są piękne, mądre i urocze, ale Tytek z Bernim biją pozostałe "na łepek". Tytuliński z Janą ( ciasteczka wątróbkowe, ciasteczka;-))
  4. Dziś...wczoraj;-) Odwiozłam do nowego domu Jankę z Elfimi Uszami:loveu:
  5. Tak, tak, bezwzględnie:) Julka ma parę! Kochany Osiołek.
  6. Dziś odwoziłam do nowego domu Jankę. Zabierałam ją od Astaroth i tam spotkałam "bandę" psiaków. Jak u Ciebie Ajlii:loveu: Właśnie wrzucam zdjęcia ( nędzne) na Janusiowy i Tytkowy wątek. Znowu się nie zachowałam, przepraszam - serdeczności i ucałowania, Krystyno i Waderciu. Dobrze, że jesteście na stanowisku:)
  7. Janka jest niesamowicie "przytulnym" psem, widać, ze uwielbia pieszczoty, drapanko, mizianie wszelkiego rodzaju. Cudna dziewczynka! [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/747/img0796oo.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2995/img0801gn.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/453/img0802pc.jpg[/IMG] Tu Nowa Pani zaprasza na kanapę [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3594/img0803f.jpg[/IMG] na wszystkie sposoby:evil_lol: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5148/img0804ug.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8751/img0806qo.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9901/img0805f.jpg[/IMG] Janka nie dała się długo prosić, raptem godzinkę, hehe Nowa Pani obiecała z własnej inicjatywy, że jutro będą zdjęcia:) Janeczka! W górę:)
  8. Przepraszam, że tak późno tu dotarłam. Janeczka już w nowym domu:) Bardzo pięknie jechała ( dostałam buziaka w drodze:loveu:). Trochę obawiałam się, co będzie przy wysiadaniu w mieście, ale Nowa Pani zeszła do nas, Janeczka lekko sie zestresowała, ale zawołana podreptała za nami. Była kontaktowa i zainteresowana otoczeniem. Poszła, jak w dym po schodach, weszła do mieszkania i zaczęła nieśmiało zwiedzać. Wiedziałam, ze będzie dobrze, jak po 5 min. podeszła na wołanie do Nowej Pani i...zalatał ogonek:cool3: Si, si! Już nie przynudzam, zanim napisałam, to dostałam maila - wklejam: [I][B]Date:[/B][/I] 2011-11-27 18:36:57 [I][B]To:[/B][/I] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [I][B]Subject:[/B][/I] Janeczka z nowego domku [IMG]http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=postreply&t=192787[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=postreply&t=192787[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=postreply&t=192787[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=postreply&t=192787[/IMG] Jana czuje się świetnie,wcale nie widac wielkiego stresu. Przychodzi,przytula się, chyba mnie polubiła.Zjadła michę karmy,popiła wodą i znalazła sobie posłanie - oczywiście moje łóżko. Damy radę spałam z przerośniętym owczarkiem niemieckim moim ukochanym Boryskiem, to teraz będę spała z Janeczką. Jutro przyjdzie córka to zrobimy kilka zdjęc. Jana pozdrawia wszystkich którzy Ją wspierali i pomagali (a tak właściwie to Ja pozdrawiam bo Ona śpi i ma chwilowo wszystko w nosku), Wieczorem ok.22 wyjdę z Nią na krótki spacerek Pozdrawiam" A ja chciałam podziękować Danusi, DIF, Astaroth - możecie być dumne z Janki:) Mam kilka zdjęć, strasznie nędznych, bo było już szarawo. Tu jeszcze u Astaroth, najpierw splendid isolation;-) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1479/img0770j.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4695/img0771ca.jpg[/IMG] Widzicie te elfie uszy?:loveu: [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8462/img0772bm.jpg[/IMG] Potem już...normalnie:cool3: Z Tytkiem w kolejce po ciasteczka od WiosnyA. [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7251/img0779u.jpg[/IMG] A tu już na własnej podłodze;-) [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4417/img0795a.jpg[/IMG]
  9. Dziewczyny, spokojnie, wszyscy jesteśmy:) Franio się ma w normie, trochę kuleje, chyba trzeba rtg barku zrobić. Nie zawsze mam czas napisać na Dogo.
  10. Jutro wyślę pocztą Amino75 - albo zostawię u BB, Maju? Zrobię remanent, może jeszcze jakieś aminokwasy znajdę. Szukamy BCAA, L-argininy, L-glutaminy.
  11. Dobrze, Kasiu, że wkleiłaś te zdjęcia jeszcze raz. Marsikowe suplementy niech posłużą jakiemuś hotelikowemu staruszkowi w potrzebie.
  12. Okropnie mi żal:( Marsik śpij spokojnie. Odszedł kochany i "zaopiekowany" - to jedyna jasna myśl w tym wszystkim.
  13. Dziś moja radość trwała tylko 3 godziny. Telefon, miła rozmowa, dobry kontakt, organizacja wizyty w hotelu i...plomba. Dzwonię, pani przeprasza, ale rezygnuje. Tylko tyle, żadnych więcej wyjaśnień. Bardzo żałuję, bo dom wydawał się być idealny dla Szanci.
  14. Drina?! Do ogłoszeń się bierz! Dobrze Ci idzie:diabloti:
  15. No ładnie:) Dzięki Ziutka!
  16. Jestem! Efekt wizyty jest taki, że w niedzielę odwożę Jankę do nowej Pańci:) Niedaleko, na Pragę. Janka trafi do rodziny znanej już nam, dogomaniakom. U córki nowej Pańci Janki rezyduje od 3 lat Maks (od Mru). No, to lecę kompletować wyprawkę:loveu: Cieszcie się i wspierajcie Janke dobrą energią - oby się udało! Agata, bardzo serdecznie dziękuję:sweetCyb:
  17. Pod jakim względem wyniki krwi są paskudne? Które parametry są przekroczone? Byłoby super, gdyby pojawiły się na wątku.
  18. Nie ma lekko... Potrzebne jeszcze allegro i wydarzenie na FB, jeśli ktoś ma konto. A ogłoszenia trzeba będzie odnawiać i robić na innych portalach.
  19. Klep, Słoneczko, klep!:)
  20. A co to za "inny piesek" jest przez Osiołka tulony?
  21. [quote name='kora78'] a teraz jak go na kleszcze zabezpieczymy to na ten sezon starczy, kleszcze chyba sie juz koncza wreszcie? o ile jeszcze sa w ogole?[/QUOTE] Już dawno skonczyły się czasy, że na terenie Polski bywał "sezon na kleszcza". Obecnie są one groźne przez cały rok. Pierwsza fala zachorowań na babeszjozę występuje zazwyczaj w styczniu, kiedy pojawia się słońce. Kleszcze natychmiast się ożywiają i żerują. Lekarze zalecają ocvhronę psów przez cały rok. Spot - on działa TYLKO 3 tygodnie. Sprawdzone obroże to Kilitix ( uwaga na deszcz, śnieg, mżawkę, dużą wilgotność powietrza) lub Preventic.
  22. Prawie. Był jeden telefon, głosik mocno nieletni utrzymujący, że jest pełnoletni. Rozmowa nagle przerwana - oddzwoniłam - głosik oświadczył, że już ma innego pieska. Pogratulowałam.
  23. Choroba, chorobą, ale za co pani G. zamierza zabezpieczyć Gonza p/kleszczom za 3 tygodnie? Za co odrobaczyć za 3 miesiące i zaszczepić za rok? Testy na koty i na dzieci uważam za bzdurę - pies zareaguje w różny sposób zależnie od warunków, w jakich się to odbędzie, od sygnału, jaki wysyłają w tym momencie obecne osoby i od kilku jeszcze czynników. Adopcje to wrażliwy temat - telefonów i potwierdzeń nigdy dość. Jednak inicjatywa jest po naszej stronie. Moim zdaniem, trzeba dzwonić.
×
×
  • Create New...