Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. [quote name='Monia0610'][SIZE=4][COLOR=#121212][B]Wplaty prosze kierowac na konto fundacji z dopiskiem "darowizna -PSY Z Szydłowca -oraz podac nick allegro. Fundacja For Animals O /Wrocław 33 1370 1170 0000 1706 4855 2201[/B][/COLOR][/SIZE] Wazny jest tytuł przelewu![/QUOTE] Sądziłam, że to akcja Psiego Anioła z Falenicy.
  2. Takie info w poniedziałek, to po prostu szczyt marzeń! A niektórzy z nas uważali, że z Hienek pączusie się zrobiły:cool3: Pączusia to dopiero zobaczymy. Ta wiadomość to najlepsza reklama dla pozostałych dwóch panien. I to uczciwa reklama:)
  3. Fiuuuuuuuuu! No to nieźle, a wyglądał na takiego, co do trzech nie potrafi zliczyć. Jednym słowem, radzi sobie chłopczyna?
  4. [quote name='auraa']Sunia jest w hotelu w Teresinie pod Sochaczewem, nie u Ronji.[/QUOTE] Jestem zainteresowana losem Łani. Trafiłam tu "dzięki" Misiowi, który jest pod nasza opieką. Przejrzałam watek i mam kilka pytań. W jakim hotelu w Teresinie znajduje się Łania? Jaka jest opłata miesięczna? Nie widzę spisu deklaracji i wpłat w pierwszym poście, chociaż "po drodze" na wątku padały jakieś deklaracje. Nie ma też rozliczenia, choć były wpłaty. Kto z Vivy prowadzi finanse Łani? Chętnie pomogę, stąd te pytania. mam nadzieje, ze udzielenie tych informacji nie sprawi kłopotu.
  5. A z przodu obstawa w postaci "dzieci" PatiC:cool3:
  6. Melduję się! Klementyna jest wspaniałą sunią! Bardzo szybko pozbywa się lęku przed nowym i obcym. Wychodzi szybko z budy do wszystkich odwiedzających i kręci ogonkiem. Ten latający ogonek widać na wszystkich zdjęciach:) Jest śliczna! Pucek, jej syn odziedziczył po niej zarówno urodę, jak i charakter. Obydwoje są wspaniali:p
  7. OOO! O to chodzi:) Klan Lukasków jest niesamowity;) Pięknie się uzupełniacie:kciuki:
  8. Kochana jesteś, Ziuteczko! Cheap musi nadrobić stracony czas.
  9. Zdarzają się i tacy entuzjaści, na szczęście. Jeśli nie, to go wyciągniemy z tej choroby samodzielnie.
  10. Z łapką jest wszystko w porządku - nie zauważyłam, żeby utykała. Ogólnie jest w dobrej formie. To przemiły psiak i taki przyjemny w dotyku:)
  11. Tekst do ogłoszeń: Falek z Falenicy, przepięknie umaszczony ( wilczasty), kilkuletni pies zabrany z ulicy w stanie skrajnego wychudzenia, prawdopodobnie po wypadku. Dziś już bezpieczny w hotelu - szuka domu. Falek nie jest psem podwórzowym, był i będzie psem domowym, jest posłuszny i karny, zachowuje czystość w boksie, ładnie chodzi na smyczy. Ale cierpi straszliwie z powodu zamknięcia - pilnie szukamy dla niego dobrego domu.
  12. [quote name='Ziutka']Małgoś...fotki są na poprzedniej stronie :)[/QUOTE] :wallbash: Dzięki Ewcia!;)
  13. Brzuszek w absolutnym porządku:)
  14. Odwiedziłam dziś Klementynkę, ale nic Wam nie powiem, bo przenosimy ją do osobnego wątku:razz: Albo powiem coś:evil_lol: Na pożegnanie Klementynka dostała dziś szelki (zielone) - rozpoczynamy spacerki! To świetna sunia, nie boi się już prawie niczego, wychodzi się miziać - jest boska!
  15. Dabcia była dziś kapitalna:) Miło było wchodzić do jej boksu. Jedna z zabawek, wielki lateksowy kogut, wywołała popłoch - nikt jej nie chciał!:crazyeye: Nawet wielki biały kolega z wczorajszego "nocnego desantu" ( bida z ulicy) speniał:shake: Tylko Daba nie uciekała przed kogutem:evil_lol:
  16. Dzwoniłam, wysłałam sms z prośbą o kontakt - cisza:shake: Skreślam z listy.
  17. Czekamy na fotki. Bo są, tylko idą, i idą...
  18. Dziewczyny, "stara gwardia" nam się sypie! To jest największy powód do radości, że właśnie oni i one idą do dobrych ludzi:multi:
  19. Odwiedziłam dziś nasze pieski, były spacerki, smakołyki i zabawki. Nie wiem, czy się spodobały, bo my byłyśmy większą atrakcją w momencie rozdawania:) Falek jest fantastycznym psem, bardzo grzecznym i miłym. Straszny z niego chudzielec:shake: Niestety, pomimo podawania lekarstw, nadal utyka. Konsultacja ortopedyczna w najbliższym czasie jest niezbędna. Przy okazji zbadamy krew. Falek nadal nie lubi wracać do boksu, ale nie rozpacza już tak strasznie, jak kilka dni temu. Aha, na ostatnim zdjeciu Falek w towarzystwie Klementynki
  20. [quote name='Basia1968']potrzebuje osoby z Chorzowa - znacie kogoś?? sory za offa. Sprawa pilna, adoptowana tam sunia chyba nie ma się za dobrze:-(:-( = z deszczu.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/kropka-ma-ds-143977/[/URL][/QUOTE] Basia, pisz do agabytom - zna ludzi z Chorzowa.
  21. [quote name='ocelot']Na malucha nie ma:) Kurcze to wpłaciłaś mi z nadwyżką. Czyli 20 zł. na jaką biedę mam przeznaczyć? Dzięki:loveu:[/QUOTE] Na dowolną, która potrzebuje:p
  22. No, jasne! Przecież to pies z dobrego domu:mdrmed:
  23. Założę się, że jest! Nie martw się Lukasku :buzi: One się nie martwią, jak już pisałam, a to najważniejsze.
  24. Pucek jest tak niezwykłym psem, że Monisia odgania chętnych kijaszkiem - domek ma być wyjątkowy i kropka! Ja ją popieram:grins:
×
×
  • Create New...