Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. A, witam! Mam nadzieję, że dziś ktoś się u Państwa pojawi. Takie są ustalenia. Pozdrawiam!
  2. No, poleciałaś po całości z tą ilością:) Ale i jakość wzrosła:evil_lol:
  3. Mój Boże, jaka mina! Rozczulający "opcik" :loveu:
  4. Kosmos, ale trzeba zejść na ziemię. Bezimienna jest w ciąży - jutro sterylizacja w trybie awaryjnym - na kredyt. [COLOR=Blue][SIZE=6]AWARIA!! [SIZE=4]Ludzie, pomóżcie, bo popadniemy w długi i kto utrzyma nasze sieroty??![/SIZE] [/SIZE][/COLOR]
  5. Buras potrzebuje kompleksowej diagnostyki. Czekamy też na decyzję weta, co do dalszych badań oraz dobór specjalistycznej karmy (dietoterapia). Pomóżcie, Dogomaniacy, bo naprawdę sami nie damy rady.:shake: Fundacyjne konto jęczy, ale jakoś dźwiga ciężar utrzymania takiej ilości psów i opieki medycznej w PODSTAWOWYM zakresie. Zakres ten nie jest mały : podstawowe badania, szczepienia, odrobaczanie, sterylizacja, kastracja. Ale tak trudne w leczeniu przypadki, jak Buras, Konar, Lukas, Dark, naprawdę nas przerastają. Te pieski same z siebie nie wrócą do zdrowia - musimy im pomóc. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe i rzeczowe, bardzo:modla: Czy przylecą tu "pieskie" aniołki?:angel::angel::angel:
  6. Ziuteczka, przecież wiesz, że prawie wszystkie zapytania mamy z ogłoszeń. Im ich więcej, tym lepiej:p Kochana jesteś, wiem, że ślęczałaś po nocy i dzisiaj w dzień:Rose:
  7. Witajcie:) Wyobrażam sobie, ile kilometrów zrobiliście. Dzięki za info o Husse - byłam ciekawa, jak ona smakuje pieskom. Baronek podobał się panu, a czy pan podobał się Baronkowi?:cool3:
  8. Mała ma jednak ogromne szczęście do ludzi, jakich spotyka na swojej bezdomnej drodze. Ciocia Selenga zadeklarowała, że zasponsoruje sterylkę Małej. Bardzo dziękujemy z całego serca!:loveu:
  9. Najważniejsze, że się nie poddał, ma wolę życia i walczy:p
  10. [quote name='gallegro']No cóż... gdyby nie cieczka, jest to jeden ze sposobów, ale w chwili obecnej sprawa jest podbramkowa i nie można czekać. Z mojej strony wszystko wyjaśnione i sunia mogłaby przyjechać do nas już jutro. Warunkiem jest dostarczenie jej na godz. 19-tą na dworzec PKP Wa-wa Zachodnia (skąd mamy zapewniony okazyjny transport), ew. bezpośrednio do nas (70 km na wschód od Warszawy). Niezależnie od dalszego rozwoju wypadków, już teraz dam ogłoszenie do lokalnej gazety (ukazuje się w każdą środę), co w przypadku małych psiaków zwykle skutkuje sporym zainteresowaniem. W ten sposób udało nam się znaleźć już kilka bardzo dobrych domków, do których trafiły nasze tymczasy.[/QUOTE] Gallegro, z całego serca dziękujemy za pomoc, w imieniu suni i własnym:loveu: Już melduję się na PW w celu dalszych ustaleń.
  11. O, to ekstra! Może się "pouzgadniamy" i poprosimy Cię o termin?
  12. Danal, a może złapać siuśki Herkulesa do badania? Ktoś tu pisał o srebrze koloidalnym. Potwierdzam - potrafi zdziałać cuda i zastąpić antybiotyk. Ważne w przypadkach, kiedy stan wątroby nie pozwala na stosowanie innych leków. Niemniej, należy najpierw zbadać stan nerek, bo tu może być przeciwwskazanie. Srebro dopuszczone do użytku wewnętrznego z Laboratoria Natury jest dostępne w aptekach i internecie. Potrafi wygasić niezidentyfikowaną infekcję, można podawać nawet przez 2 m-ce, dawka, jak dla dzieci. Dorzucam się do kosztów leczenia.
  13. Ziuteczka? Ty spałaś dziś cokolwiek?
  14. No, jasne! Ale jutro, co? Wrzucisz mi przypominajkę na GG?:cool3:
  15. To może jednak się zastanowimy nad tą operacją? Zasięgnę konsultacji. Nie ma co rezygnować. A jakie są szanse powodzenia operacji?
  16. Tragedia to będzie, jak szybko czegoś dla niej nie znajdziemy:placz:
  17. No, bidul:shake: Dobrze, że trafił na ludzkiego człowieka. Cześć, Ziuteczko!:)
  18. Przypominam, ze nadanie imienia to przywilej dla sponsora:cool3: Czy już ktoś się zadeklarował, żeby wspomóc Bezimienną?
  19. Prawda? Każdy zauważy:evil_lol: Nie wiem, czy jej trochę na zdjęciach nie pomniejszyć, bo aż strach patrzeć na ten ogrom:-o
  20. Jakiejkolwiek przechowalni - ona chyba ma teraz cieczkę:placz:
  21. Może kota? Do kota Gucio przyzwyczajony:cool1:
  22. Czy to znaczy, że ona jest nadal na jakimś parkingu?! Ludzie, ratunku! U nas full po sufit, może ktoś pomoże przechować ją do czasu, aż coś się u nas zwolni? Pomóżcie kochani, bardzo proszę:modla:
  23. Szkoda, ale dopiero się zrobiły.
  24. No, to nie był żaden atak. Ale Gucio strasznie to przeżył, bo on dominant i rozpieszczony. Trudno. Chyba lepiej było pomyśleć o suczce w takiej sytuacji. Proponowałyśmy, ale...
  25. Bezimienna To jest ta psina oddana do schroniska, "bo ugryzła dziecko" - znacie, to posłuchajcie:( Argument bezdyskusyjny. Została przypięta na łańcuch i siedziała tak 2 tygodnie - to sie nazywało "obserwacja". W międzyczasie podpisano na nią wyrok, bo wiadomo było, że właściciele się po nią nie zgłoszą. Dobra dusza dosłownie wygrzebała ją z budy, z łańcuchem owiniętym dwa razy wokół szyi - szkoda było nawet dla niej obroży, była juz skazana:( Nie wiadomo, co sunia przeszła, ale emocjonalnie jest w kiepskim stanie. Bardzo boi się ludzi, próbuje się bronić, unika kontaktu. Nie jest to efekt 2-tygodniowego pobytu w schronisku. Widać, że sunia była żywą zabawką dla dzieci, może też "chłopcem" do bicia dla dososłych. Nie zaznała ze strony człowieka akceptacji, ciepła, poczucia bezpieczeństwa. Może nawet nie wie, co to znaczy? To nastepna malizna na naszym garnuszku. Przebywa w hoteliku w Jabłonnej, gdzie przechodzi kurs resocjalizacji. To nie będzie krótki pobyt - bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla Bezimiennej, doraźne lub dłuższe. Fundacyjny mieszek pokazuje dno, a idzie zima. Musimy zapewnić psom, będącym pod naszą opieką lepszą, bardziej kaloryczną karmę, dodac witaminy. A przybywaja nowe "bidy" - większość wymaga kosztownej opieki lekarskiej. Czy ktoś z Dogomaniaków zechce zostać sponsorem Bezimiennej? Nadać jej imię i myślec o niej ciepło w zimne wieczory i noce? [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9264/bezimienna2.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1166/bezimienna1.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/6260/bezimienna3.jpg[/IMG] Banerek od agata-air[INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173653-MLB-AWA!!!-Ma-ciepły-Dom!!!?highlight=[MLB]+Awaria"][IMG]http://i1196.photobucket.com/albums/aa408/1buniowa/124ez.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] [B][COLOR=#000080][U]WPŁATY[/U][/COLOR][/B] [B][U][COLOR=red]WYDATKI[/COLOR][/U][/B] [B][COLOR=deepskyblue]listopad[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]hotel ...................600,-[/COLOR][/B] [B][COLOR=deepskyblue]grudzień[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]hotel ...................620,-[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...