Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Gonia, dawaj ten wątek, bo choroby można dostać z tym badziewiem.
  2. Dziś piątek - rozumiem, że wieczorkiem będą jakieś wieści?
  3. Lukasek, gdzie te foty? Są naprawdę fantastyczne - dawaj je!
  4. Czekamy na odzew. Jacuś też jest fantastycznym psem, kochane stworzenie. Niech go ktoś zauważy, plissssss
  5. Kurczę, znowu kolejka się zrobiła:shake: A biedny Pajda musi czekać.
  6. Daba, śliczności dziewczyna! Muszę tam pojechać, bo zostały, jak te sieroty, we dwie z Klementynką
  7. Widzę, Luka, że zostałyśmy w trójkę z Karmelkiem? A gdzie jego znalazczynie i opiekunki? Dziewczyny, potrzebna pomoc! Pies potrzebuje towarzystwa i socjalizacji.
  8. Nie ma. Jeszcze. Zaraz będą. Te wszystkie nasze malizny kochane powinny przed zimą usadowić pupki gdzieś w ciepłym. Chciałoby się...
  9. Wczoraj moja też miała odwiedziny:cool3: Jutro wybieram się na wizytę - kciukasy, poproszę!
  10. Koniecznie- prosimy!:p Jakoś wytrzymamy do soboty...
  11. Nikt nie dzwonił, ani w sprawie Sky'a, ani Jacusia. Myślę, że trzeba zapomnieć o tym kontakcie. Znajdzie się inny.
  12. Rozmawiałam z Tusią, wkrótce planują sterylizację Zosi - jak im grypa odpuści, bo wszyscy się pochorowali. Zosia ma się doskonale, juz niczego się nie boi, ma nieustającego adoratora w postaci Filipa - wszystko gra. Zina7777, odezwij się! poprosimy o doniesienia o szczeniaczkach, szczególnie o tym ostatnim.
  13. Wczoraj sterylizacja Daisy, dziś awaryjna operacja Falka, wcześniej diagnostyka Falka, Burego i Lukasa... Uzbierało się faktur do zapłacenia. Strach o stan konta pytać:shake:
  14. Tak, koniecznie! Siedzą sobie parami, Kajtuś i Bezimienna, Cekinek i Sonia. I czekają...
  15. Wczoraj Dogo było tylko dla wybranych:p dziś podobno dla wszystkich - jak długo? Witam, drogie koleżanki! Coś faktycznie cicho u Soni, a ona już by bardzo chciała do domku. Taka fantastyczna sunia! Sonia, Redek, Anioł - to właśnie takie psy do wszystkiego i dla każdego. Cierpliwe, pojętne, bezproblemowe - no, bez zarzutu. Są kochane nad wyraz:loveu:
  16. Daisy przeszła wczoraj pomyślnie zabieg sterylizacji. Dzięki pomocy czekającego na nią domku, udało się dotrzymać terminu. Miałyśmy duże trudności transportowe, państwo stanęli na wysokości zadania, odebrali Daisy dzień wcześniej z hotelu, rano zawieźli do kliniki, a po operacji odebrali i opiekują się nią. Wczoraj wieczorem Daisy była mocno niemrawa i zaspana, jak to po narkozie. Oczywiście , zostaje u tych państwa na stałe. Tak się złożyło, ze nie mogłyśmy czekać na sprawdzenie domku w Opolu. Bardzo mi przykro z tego powodu, ale czasem wszystko jest na przekór:( Mam nadzieję, że DrBest nie bierze nam tego za złe. Dziękujemy za cierpliwość i pozdrawiamy.
  17. Dobrze nie jest:( Wczorajsze usg wykazało u Falka nowotwór śledziony - jest wielokrotnie powiekszona. Kazano w trybie pilnym na stół, gdyż śledziona może pęknać w każdym momencie. Nie udało nam się zdobyc terminu na operacje u naszego ulubionego doktora, więc dziś o 7.00 Falek został zawieziony "na sygnale" do Lancetu. Trzymajcie kciuki koniecznie, wszystko może się zdarzyć. Będzie info po każdym telefonie.
  18. O, moje drogie! Tym razem to będzie trudny egzamin dla chętnego domku. Prawda, Monisiu?
  19. Jest lepiej, serio:) Bardzo się cieszymy! Wyniki krwi się poprawiły, kolorki też, apetyt jest - może już będzie dobrze?
  20. Przydałoby się cosik. Jakieś osłonówki na wątrobę, Hepatic...Dark jest wspaniałym psem - może jakiś domek doceni jego wartość? Jeszcze tylko trochę, jestem pewna.
  21. Jutro dzwonię, jeśli jeszcze będzie mnie słychać. Samoistnie żadnych informacji nie dostałam. I jakoś mi z tym źle...
  22. Wizytkę miała dziś Krawatka - do soboty, szaaa
  23. Cosik obiło mi się po mailu, że dziś, Luka, drzwi (te od boksów) się u Ciebie nie zamykają;)
  24. No, ale jaja! Dzięki! Ścigam Cie po różnych wątkach z tym głupim pytaniem:cool1: Ale mi się podoba to "surowe" Dogo:evil_lol:
  25. Elmirka, plissss jak sie wstawia emotki teraz? I czy zawsze watek otwiera sie na 3 stronie? Głowa boli..
×
×
  • Create New...