-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Gonia, dawaj ten wątek, bo choroby można dostać z tym badziewiem.
-
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
malibo57 replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Dziś piątek - rozumiem, że wieczorkiem będą jakieś wieści? -
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Lukasek, gdzie te foty? Są naprawdę fantastyczne - dawaj je! -
Czekamy na odzew. Jacuś też jest fantastycznym psem, kochane stworzenie. Niech go ktoś zauważy, plissssss
-
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Kurczę, znowu kolejka się zrobiła:shake: A biedny Pajda musi czekać. -
Sochaczew - bardzo kochana dobermanka - DABA - MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Daba, śliczności dziewczyna! Muszę tam pojechać, bo zostały, jak te sieroty, we dwie z Klementynką -
Karmelek - pojechał do domu:-) Ale miny mamy pokerowe...;-)
malibo57 replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Widzę, Luka, że zostałyśmy w trójkę z Karmelkiem? A gdzie jego znalazczynie i opiekunki? Dziewczyny, potrzebna pomoc! Pies potrzebuje towarzystwa i socjalizacji. -
Nie ma. Jeszcze. Zaraz będą. Te wszystkie nasze malizny kochane powinny przed zimą usadowić pupki gdzieś w ciepłym. Chciałoby się...
-
Sochaczew - Maleńka ze stacji benzynowej MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj moja też miała odwiedziny:cool3: Jutro wybieram się na wizytę - kciukasy, poproszę! -
Koniecznie- prosimy!:p Jakoś wytrzymamy do soboty...
-
Sochaczew -SKY ile kropek tyle nieszczęść MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Nikt nie dzwonił, ani w sprawie Sky'a, ani Jacusia. Myślę, że trzeba zapomnieć o tym kontakcie. Znajdzie się inny. -
Sochaczew - ZOsieńka - cmentarne znalezisko MA DOMEK!!
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Tusią, wkrótce planują sterylizację Zosi - jak im grypa odpuści, bo wszyscy się pochorowali. Zosia ma się doskonale, juz niczego się nie boi, ma nieustającego adoratora w postaci Filipa - wszystko gra. Zina7777, odezwij się! poprosimy o doniesienia o szczeniaczkach, szczególnie o tym ostatnim. -
Wczoraj sterylizacja Daisy, dziś awaryjna operacja Falka, wcześniej diagnostyka Falka, Burego i Lukasa... Uzbierało się faktur do zapłacenia. Strach o stan konta pytać:shake:
-
Sochaczew - o smutnym Kajtusiu to bajka MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Tak, koniecznie! Siedzą sobie parami, Kajtuś i Bezimienna, Cekinek i Sonia. I czekają... -
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Dogo było tylko dla wybranych:p dziś podobno dla wszystkich - jak długo? Witam, drogie koleżanki! Coś faktycznie cicho u Soni, a ona już by bardzo chciała do domku. Taka fantastyczna sunia! Sonia, Redek, Anioł - to właśnie takie psy do wszystkiego i dla każdego. Cierpliwe, pojętne, bezproblemowe - no, bez zarzutu. Są kochane nad wyraz:loveu: -
Daisy przeszła wczoraj pomyślnie zabieg sterylizacji. Dzięki pomocy czekającego na nią domku, udało się dotrzymać terminu. Miałyśmy duże trudności transportowe, państwo stanęli na wysokości zadania, odebrali Daisy dzień wcześniej z hotelu, rano zawieźli do kliniki, a po operacji odebrali i opiekują się nią. Wczoraj wieczorem Daisy była mocno niemrawa i zaspana, jak to po narkozie. Oczywiście , zostaje u tych państwa na stałe. Tak się złożyło, ze nie mogłyśmy czekać na sprawdzenie domku w Opolu. Bardzo mi przykro z tego powodu, ale czasem wszystko jest na przekór:( Mam nadzieję, że DrBest nie bierze nam tego za złe. Dziękujemy za cierpliwość i pozdrawiamy.
-
Dobrze nie jest:( Wczorajsze usg wykazało u Falka nowotwór śledziony - jest wielokrotnie powiekszona. Kazano w trybie pilnym na stół, gdyż śledziona może pęknać w każdym momencie. Nie udało nam się zdobyc terminu na operacje u naszego ulubionego doktora, więc dziś o 7.00 Falek został zawieziony "na sygnale" do Lancetu. Trzymajcie kciuki koniecznie, wszystko może się zdarzyć. Będzie info po każdym telefonie.
-
O, moje drogie! Tym razem to będzie trudny egzamin dla chętnego domku. Prawda, Monisiu?
-
Jest lepiej, serio:) Bardzo się cieszymy! Wyniki krwi się poprawiły, kolorki też, apetyt jest - może już będzie dobrze?
-
Jutro dzwonię, jeśli jeszcze będzie mnie słychać. Samoistnie żadnych informacji nie dostałam. I jakoś mi z tym źle...
-
Wizytkę miała dziś Krawatka - do soboty, szaaa
-
Cosik obiło mi się po mailu, że dziś, Luka, drzwi (te od boksów) się u Ciebie nie zamykają;)
-
Elmirka, plissss jak sie wstawia emotki teraz? I czy zawsze watek otwiera sie na 3 stronie? Głowa boli..