Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Lusinek siedzi sobie w Nosku i ma w nosku, że domki się ociągają. I słusznie;) To my się martwimy, a pieski niespecjalnie. Monisia już o to dba.
  2. Ufff! Na to liczyłyśmy:razz: I bardzo się cieszymy. Ale nie dziw się panice, bo nie wszyscy nowi właściciele są rozsądni tak, jak TY:kiss_2:
  3. Ole!:multi: O rany! Nasze psy maja nieszlachetne imiona?? Załamka:sadCyber:
  4. Ata, masz 100% racji. Klaneri, bardzo proszę, aby pies pozostawał na smyczy lub na ogrodzonym terenie. To jest wymóg umowy adopcyjnej, ale i rozsądku. Chodzi o jego bezpieczeństwo. Nawet pies, który nie ma lęków ( jak Hamer) powinien być zabezpieczony linką w czasie spacerów w okresie adaptacyjnym, a najlepiej stale. Uruchom wyobraźnię - wystarczy strzał z gaźnika samochodu albo inny niespodziewany hałas i będziemy długo szukać psa. To się zdarza i powtarza ciągle, niestety:shake: Bardzie Cię proszę, zrób to dla Hamera.
  5. [quote name='ocelot']Nie nie jest płatny chodziło mi tylko o opłatę adopcyjną za małego. Nie wiem ile kochana malibu wpłaciła, więc na razie nikomu więcej nie marudzę:)[/QUOTE] Ocelocik, wpłaciłam całą deklarację, tj. 70PLN. To już nie musisz nikomu "marudzić";), chyba, że są inne potrzeby.
  6. Trzeba zobaczyć ten filmik:shake: Bez tego bardzo trudno sobie wyobrazić, jak ta psina się boi.
  7. Poczekajmy na potwierdzenie, że to jest DS i od kiedy.
  8. Super! Chyba wszyscy czekaliśmy na odzew tych, którzy nie są miłośnikami nowalijek:grins:
  9. Nie martw się, Elmirko :glaszcze:Dowiesz się pierwsza. Nie zaszkodziło spróbować:grins:
  10. To wysłać dwa? Bierzesz te pannę?:razz:
  11. To wiem ale myślałam, że Jagódka ma dziś wolne:cool1:
  12. To nie ja, to te dzieci. Poza tym, to jest fragment ocenzurowany:evil_lol:
  13. Rozumiem, ze Karmelek pomknął na "próbna jazdę"? A mały podpalany to ten wczorajszy, przydrożny? A co Ty robisz w Łodzi?!:crazyeye:
  14. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]moje dzieci coraz bardziej perwersyjne :D [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Tahoma]2009-11-04 13:13:41 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Zocha pysk szeroko otwiera a Filip jej jęzor wpycha i mlaskają :) [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Tahoma]2009-11-04 13:14:16 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i tak cały dzień, jak będzie konkurs na najdłuższy pocałunek to ich zgłosz ;P [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Tahoma]2009-11-04 13:15:21 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Filip zaczął się jej poddawać, i teraz zocha ściska go łapami, podgryza i zaczepia [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Tahoma]2009-11-04 13:15:56 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a jak chce się zdrzemnąć to Filip ją pilnuje i siedzi obok :D [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Tahoma]2009-11-04 13:16:06 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]KOMEEEEDIA :D [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Tahoma]2009-11-04 13:18:02 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]aha [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Tahoma]2009-11-04 13:18:33 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]no i nie chcą już spać z nami tylko razem na kanapie w salonie :D[/FONT][/COLOR]
  15. [quote name='luka1']Dawać kicię mam dla niej cudowny dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] A co z kicią, Lukasek? Coś?
  16. OK! rozumiem, że stan się zgadza. Została Niebieska i Zielona:evil_lol:
  17. Jeszcze nie wysłałam ubranka dla Hamerka - poczta w piątki na mnie szczeka. To może w poniedziałek wyślę 2? Bo mam jeszcze na zbyciu rozmiar 5, dla średniej wielkości panny?:cool3: Co Ty na to, Klaneri?
  18. Zaraz przygnam tu Tusię, bo dostaje codziennie info, ale na gg. I nawet filmiki (lekko perwersyjne) z zabaw Zosi z Filipem:cool1:
  19. Ja się pytam, kto mnie wpuścił w maliny, że pojechała Czerwona, skoro pojechała Niebieska? Wciąż to samo z tymi klonami:cool1: Wyraźnie widzę niebieską obróżkę na zdjęciach.
  20. Witam! Mogę zadeklarować 50 PLN miesięcznie oraz jakąś stosowną wpłatę jednorazową. Poproszę o spis wpłat i deklaracji - uzupełnię brakującą kwotę za pierwszy miesiąc pobytu Leo w hotelu, bo sprawa umieszczenia go gdzieś poza lecznicą jest bardzo pilna. Proszę o PW z nr-em konta osoby zbierającej.
  21. Tak jest! Żyjemy w cywilizacji obrazkowej - bez tego mózg ludziom nie pracuje. Zero wyobraźni:cool1:
  22. No, pewnie, że napiszę, bo one chyba na jakaś imprezkę pomknęły. Czerwona Hienka pojechała do domku do Poznania w nocy dziś. Dojechała troszkę sfatygowana, z KAŻDEJ strony:evil_lol: Ale przyjęto ją bardzo dobrze - tylko na kanapę nie wpuszczono przed kąpielą:p Szczegółów więcej nie znam, bo dziewczyny zaginęły w drodze powrotnej, w okolicach Konina i nie objawiły się tu do tej pory. Wiem, że są, ale co robią?
  23. Ja też nie wiem, do czego ta cywilizacja zmierza:shake: Ten wszechobecny kult młodości. A przecież Janeczka jest cudnym stworzeniem. Czy ludziom się zdaje, że psy to rzodkiewka? I mają być "świeże"?
  24. A co tu tak cicho? Śpią jeszcze? No, pisać proszę, bo sama napiszę:cool3:
×
×
  • Create New...