-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Ja też czekam z równą niecierpliwością:mad: Na pociechę dodam, że Jacuś był na "detoksie" i pozbył się bez problemu zbędnych przyległości:evil_lol:
-
Dziewczyny! Naprawdę zrobiłyście się krwiożercze:crazyeye:
-
[SIZE=6] DOMEK ODWOŁANY[/SIZE] [SIZE=4]Nie wyszło:( Panowie rozpoczęli znajomość brawurowo i równie brawurowo ją zakończyli. Otóż, Gucio chciał odebrać Puckowi mamlany papierek i został skarcony. Tego nie zniosło jego ego dominanta - rozsypał się na kawałki, wpadł w traumę i trzęsawkę. Pani behawiorystka stwierdziła, że nie wróci do normy, jeśli Pucek nie zniknie z jego życia. Pucek zniknął, Państwo odwieźli go z bólem serca do Noska. Pucek się ucieszył, Gucio pewnie też. Nie znam nazwiska behawiorystki [/SIZE]
-
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Sonia jest radosna, jak skowronek. Bardzo jej odpowiada powrót do Iwonki i wcale sie nie martwi, ze nie została u Pana Budzika. I wie, co robi!:lol: -
Sochaczew - Klementyna - urocza jak jej imię ZNALAZŁA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Klementynka, słodkie stworzenie, właśnie "poszła" w eter i poddaje się wirtualnej analizie. Tzn. posłałam jej zdjęcia tu i ówdzie:evil_lol: -
Sochaczew -SKY ile kropek tyle nieszczęść MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Sky ma bardzo egzotyczne propozycje.:crazyeye: Troszkę potrwa zanim je sprawdzimy. -
Ach, te dzieci:) Zdjęcia są kapitalne, szczególnie podoba mi sie to, gdzie Cheap obejmuje obydwie panienki. Czy on nie jest trochę za młody?:cool3:
-
Sochaczew - Maleńka ze stacji benzynowej MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Mojej skończyło się allegro - widzę. Są chętni do wznowienia i ew. wyróżnienia? Bardzo proszę...? -
No, właśnie o to mi chodziło:) Powinniśmy pisać na wątkach psów "w typie rasy" i rasowych o własnych doświadczeniach z nimi, o cechach, zachowaniach, uwarunkowaniach. Taka akcja edukacyjna:p Czasem ludzie w czasie pierwszych rozmów telefonicznych zadają pytania o podstawy. Nie uważam takich opisów za "off" - są ważniejsze pewnie, niż zdjęcia psa - no, równie ważne. A talent masz, Bea, niewątpliwy! Gratuluję! Oraz poczucia humoru;)
-
Gdybym wiedziała, Moni, to już bym to sama robiła. Nie mam pojęcia bladego. Lilka pojechała do Asi na podstawie referencji z OS, bo faktycznie pięknie ich Gwiazdkę z podobnego stanu wyprowadziła. Jak będzie z Lilką? Kto to wie? Ale Ty, Monisiu też jesteś czarodziejką, więc pewnie wiesz więcej ode mnie:p Pomyśl o wycieczce do Ranczo:razz: Bardzo bym się cieszyła.
-
:roflt:Bea, no pisz częściej takie reportażyki z życia psio-rodzinnego! Marnujesz talent literacki. Każdy z nas czyta z przyjemnością, mając przed oczami własnego pupila w wannie - myślę o tych, powyżej 30kg:evil_lol:
-
Sochaczew - bardzo kochana dobermanka - DABA - MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dostałam dziś sms'ik od Beaty, że Daba coraz grzeczniejsza:p Nigdy w nią nie zwątpiłyśmy - wiemy swoje:evil_lol: -
Lilka jest przerażona, jak była:shake: Asia planuje ja w najbliższym czasie zabrać do domu na indywidualna terapię. Naprawdę przykro patrzeć, jak jest przerażona.
-
Pucek, best one - ma dom! No, niesamowite. Już to Monisia musiała w "wyższych sferach" po ciężkiej znajomości załatwiać - jestem pewna. Ponadto krążyły takie plotki;) I ja zatańczę sobie, bo i mnie Pucek od pierwszego kopa kupił raz na zawsze:sweetCyb: :cunao::cunao::cunao:
-
Hm, na zewnątrz kultura i spokój, ale spójrzcie na te czerwone ognie w oczach;) Baroniasty jest niezwykłym psem - wiem to od dawna.
-
A gdzie foteczki z kąpieli? O jedna jest:)
-
A jaki to antybiotyk, Elmirko?
-
Misio nie widzi, ale radzi sobie z tą ułomnością na tyle dobrze, ze wprowadził w błąd kilka osób.;) To też trzeba jakoś zaznaczyć w ogłoszeniach. Światłocień, to już nieźle. Psy w zasadzie mają bardzo kiepski wzrok.
-
[quote name='DrBest']Tak są zainteresowani:) Ja z żoną bardzo chcemy dać tej suni dach nad głową i prawdziwe ciepło serca!!! Dlaczego??? Ponieważ niecały rok temu z bardzo przykrych przyczyn musieliśmy uśpić dwu letniego labradorka :-( Miał (Mięsako kostniaka) jeżeli ktoś się zna to wie że jest to złośliwy nowotwór kości:-( W prawej tylnej łapce ujawniło się to po 1,5 roku jego życia jak zaczynał kuleć, pół roku póżniej przerzuty poszły na kręgosłup nawet morfina już na niego nie działała, dwa dni przed świetami weterynarz powiedział, że bedzie lepiej dla pieska jeżeli go uśpimy żeby nie przedłużać mu cierpienie i tak zdecydowaliśmy że przez świeta i sylwester zostanie z nami a 3-go styczniatego roku podjęliśmy tą decyzje:-( Bylo to bardzo cieżkie ponieważ był to nasz Najwiekszy członek naszej rodziny. Ps. Mam nadzieję że przeczyta to pani z która kontaktowała się moja żona Agnieszka i przyspieszy to spotkanie o którym była mowa! Pozdrawiam gorąco Agnieszka i Dawid z Opola[/QUOTE] Witam Państwa! Mamy problem techniczny ze zorganizowaniem wizyty przed adopcyjnej u państwa w Opolu. Daisy prawdopodobnie w najbliższy poniedziałek przejdzie zabieg sterylizacji. Potem kilkudniowy okres rekonwalescencji, który spędzi w hotelu. Wysyłam na PW mój nr telefonu. Proszę o kontakt.
-
Sochaczew - bardzo kochana dobermanka - DABA - MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
To nie żaden minusik, tyko "stan surowy". Po prostu nikt nie powiedział Dabie, że ludzie chodzą wolniej, niż psy. Dziś przyleciała radosna do Ziutki na cichutkie "Dabciu":) Miała ochotę na spacerek, bo ona, tak, jak Falek nie załatwia się w boksie i jest zdana na łaskę wyprowadzających. Zajrzyj do niej Zina przy okazji, zobaczysz, że zrobiła postępy w chodzeniu na smyczy też. Szybko jej idzie:p -
Sochaczew -SKY ile kropek tyle nieszczęść MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A jak? U Iwony nie ma kotów. Z resztą wpuszczanie kota między boksy to niezbyt dobry test. A wpuszczanie obcego na terenie, to bardzo niedobry test. Nie wiem , jak to zrobić. Sądzę, że lepiej przyznać się do niewiedzy. Ludzie muszą część ryzyka wziąć na siebie. -
Słoneczko, może zabierz jakiś używany T-shircik?;) Sugeruję Rivanol w gotowym roztworze z apteki - nie zasypkę.
-
Sochaczew -SKY ile kropek tyle nieszczęść MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Figa - wdzięczność dozgonna za Twój trud. Sky bardzo potrzebuje przyjaciół, bo niewielu ludzi interesuje się jego losem. Na szczęście rzecz w jakości, a nie ilości:loveu: -
Nowe zdjęcia od Iwony w drodze. mam nadzieję, ze pokażą Jacusia w całej krasie;)