Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Jacuś bardzo się spodobał jednej pani, ale miałby mieszkać na dworze! Wyłącznie! Co ci ludzie maja z głowami?! Pies z taka sierścią!
  2. Hienki zawsze były i są ładne - na każdym etapie:)
  3. Kochany Lusinek:) Opoka nasza - niech sobie siedzi. Do d...y z tym;)
  4. :sweetCyb:Dostałam decyzje na piśmie - Krawatka jedzie w przyszłym tygodniu do domku! pomagamy z transportem. Nasza kochana Elmirka:lol:
  5. Proszę?! W kotłowni to sypia palacz - dziękujemy! Nie po to ratujemy, żeby ratować jeszcze raz.
  6. Ja dorzucam 100 stałej miesięcznej. I 100 od Doroty - potwierdzi na wątku
  7. U naszych rezydentów cisza zupełna. Chyba zaoramy Ziutkę tą robotą, bo widać, że stara gwardia też potrzebuje odnowienia:shake:
  8. No, wywiało, taki los. A przybyły nowe pieski - jeden oblany ropą - nie ma jak tego z niego zdjąć. Macie jakiś pomysł?!
  9. Tak, dostajemy same prośby o wsparcie. I wspieramy pieski, nawet te, których nie mamy bezpośrednio pod opieką. Bardzo prosimy Was o pomoc w tej działalności. Serce boli nie dać jakiemuś biedakowi, ale musimy leczyć i utrzymać te, za które jesteśmy bezpośrednio odpowiedzialni.
  10. Pytanko jest już:)
  11. I to jest chore:shake: Nie można odwiedzić psa w schronisku - chory kraj! Takie schroniska to chyba tylko w mazowieckiem. Jeszcze gdzieś?
  12. Nic się nie poprawiło? Ziutka, może Ty? Widziałam, że Monia jakoś wstawiła?
  13. Mal, to spisuj, co mamy, a troszkę już mamy:) Na razie deklarację Gorki wpisz ze znakiem zapytania. Czekam na info o hotelach - może będzie potrzebny transport.
  14. Ech, dobre domki nie leżą w magazynie. Trzeba poczekać - znajdzie się. Było ciekawe zapytanie i wymiana korespondencji, ale coś ucichło...
  15. Widzisz, Luka! Jednak musi być na Twoim wikcie:roll: jakoś musimy dać radę. On nie może stracić na wadze ani grama.:shake:
  16. Nie wiem, dlaczego nikt nie chce takiej pięknej i dobrze wychowanej psinki? Dziwne!
  17. Ech, chyba Ziuteczka musi polecieć na fali tych ogłoszeń, bo coś cisza u malucha:shake:
  18. [quote name='gorki330']deklaruję 150 zl na hotel , prosze na priv szczegóły[/QUOTE] Gorki, jesteś kochana:) Czy to deklaracja stała, czy jednorazówka? Nie wiadomo, kto będzie prowadził rachunki - sadzę, że Mal? Mal, zgadzasz się? Jest juz kilka obietnic pomocy, ale to trzeba usystematyzować.
  19. Jakieś nowe zapytania? Czy tylko ten piątek? Jak się ma psinka?
  20. Nie martw się:) Jutro się okaże, że są z Tobą umówieni, chociaż Ty nic nie wiesz:evil_lol:
  21. Deklaracje potrzebne na cito! One nie mają dużo czasu:( Jutro dzwonię w sprawie hotelu.
  22. Właśnie o to chodzi. RED, czy możesz podać swoje namiary na PW i dać zgodę na umieszczenie ich na stronie Nero?
  23. [quote name='Mal']Gorki dzięki ogromne! Słuchajcie, Pani Dorota z Przystani Ocalenie z Tychów :loveu: obiecała pomoc finansową w utrzymaniu tych dziadków w hotelu, jeśli taki znajdziemy :sweetCyb::sweetCyb: Ludziska, nie ma co myśleć, trzeba te dziaduszki ze schronu wyciągać, niech godnie dożyją swoich dni. Niewiele im ich już zostało :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom#post13550845"][IMG]http://images43.fotosik.pl/229/58702cf71f6e83b9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jeszcze jedno. Czyj nr telefonu podawać na stronie do kontaktu, gdyby ktoś chciał o pieski popytać?
  24. Witam! Melduję się na wątku:) Roześlę, gdzie się da. proponuje hotel w Konstancinie lub Radomiu. Pytam właśnie o miejsce. Trzeba sie pewnie zapisać do kolejki. Tylko teraz trzeba uzbierać deklaracje. No, to do roboty! Czy te 150, to jednorazowa wpłata, czy stała deklaracja?
  25. Chętnie przejrzę. Trafił się Wam skarb:) Od razu widać!
×
×
  • Create New...