-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Jacuś bardzo się spodobał jednej pani, ale miałby mieszkać na dworze! Wyłącznie! Co ci ludzie maja z głowami?! Pies z taka sierścią!
-
Sochaczew - HIENKI-"serce to samotny myśliwy"MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Hienki zawsze były i są ładne - na każdym etapie:) -
Sochaczew-Lusia, która kocha i jest kochana.Znalazła DOM!:)
malibo57 replied to elmira's topic in Już w nowym domu
Kochany Lusinek:) Opoka nasza - niech sobie siedzi. Do d...y z tym;) -
:sweetCyb:Dostałam decyzje na piśmie - Krawatka jedzie w przyszłym tygodniu do domku! pomagamy z transportem. Nasza kochana Elmirka:lol:
-
Sochaczew -znowu sunia, znowu wyrzucona MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Proszę?! W kotłowni to sypia palacz - dziękujemy! Nie po to ratujemy, żeby ratować jeszcze raz. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja dorzucam 100 stałej miesięcznej. I 100 od Doroty - potwierdzi na wątku -
Sochaczew -SKY ile kropek tyle nieszczęść MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
U naszych rezydentów cisza zupełna. Chyba zaoramy Ziutkę tą robotą, bo widać, że stara gwardia też potrzebuje odnowienia:shake: -
Sochaczew - Borys - Prosimy o pomoc w opłaceniu hotelu
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No, wywiało, taki los. A przybyły nowe pieski - jeden oblany ropą - nie ma jak tego z niego zdjąć. Macie jakiś pomysł?! -
Sochaczew - BURY-znowu głupota górą Już zdrowy i piękny ale samotny
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Tak, dostajemy same prośby o wsparcie. I wspieramy pieski, nawet te, których nie mamy bezpośrednio pod opieką. Bardzo prosimy Was o pomoc w tej działalności. Serce boli nie dać jakiemuś biedakowi, ale musimy leczyć i utrzymać te, za które jesteśmy bezpośrednio odpowiedzialni. -
Sochaczew - o smutnym Kajtusiu to bajka MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Pytanko jest już:) -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
I to jest chore:shake: Nie można odwiedzić psa w schronisku - chory kraj! Takie schroniska to chyba tylko w mazowieckiem. Jeszcze gdzieś? -
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Nic się nie poprawiło? Ziutka, może Ty? Widziałam, że Monia jakoś wstawiła? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Mal, to spisuj, co mamy, a troszkę już mamy:) Na razie deklarację Gorki wpisz ze znakiem zapytania. Czekam na info o hotelach - może będzie potrzebny transport. -
Ech, dobre domki nie leżą w magazynie. Trzeba poczekać - znajdzie się. Było ciekawe zapytanie i wymiana korespondencji, ale coś ucichło...
-
Widzisz, Luka! Jednak musi być na Twoim wikcie:roll: jakoś musimy dać radę. On nie może stracić na wadze ani grama.:shake:
-
Ech, chyba Ziuteczka musi polecieć na fali tych ogłoszeń, bo coś cisza u malucha:shake:
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='gorki330']deklaruję 150 zl na hotel , prosze na priv szczegóły[/QUOTE] Gorki, jesteś kochana:) Czy to deklaracja stała, czy jednorazówka? Nie wiadomo, kto będzie prowadził rachunki - sadzę, że Mal? Mal, zgadzasz się? Jest juz kilka obietnic pomocy, ale to trzeba usystematyzować. -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
malibo57 replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Jakieś nowe zapytania? Czy tylko ten piątek? Jak się ma psinka? -
Sochaczew - Maleńka ze stacji benzynowej MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Nie martw się:) Jutro się okaże, że są z Tobą umówieni, chociaż Ty nic nie wiesz:evil_lol: -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Deklaracje potrzebne na cito! One nie mają dużo czasu:( Jutro dzwonię w sprawie hotelu. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Właśnie o to chodzi. RED, czy możesz podać swoje namiary na PW i dać zgodę na umieszczenie ich na stronie Nero? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mal']Gorki dzięki ogromne! Słuchajcie, Pani Dorota z Przystani Ocalenie z Tychów :loveu: obiecała pomoc finansową w utrzymaniu tych dziadków w hotelu, jeśli taki znajdziemy :sweetCyb::sweetCyb: Ludziska, nie ma co myśleć, trzeba te dziaduszki ze schronu wyciągać, niech godnie dożyją swoich dni. Niewiele im ich już zostało :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom#post13550845"][IMG]http://images43.fotosik.pl/229/58702cf71f6e83b9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jeszcze jedno. Czyj nr telefonu podawać na stronie do kontaktu, gdyby ktoś chciał o pieski popytać? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Witam! Melduję się na wątku:) Roześlę, gdzie się da. proponuje hotel w Konstancinie lub Radomiu. Pytam właśnie o miejsce. Trzeba sie pewnie zapisać do kolejki. Tylko teraz trzeba uzbierać deklaracje. No, to do roboty! Czy te 150, to jednorazowa wpłata, czy stała deklaracja? -
Chętnie przejrzę. Trafił się Wam skarb:) Od razu widać!