Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Pewnie, że zbieramy. Jak zabraknie, to dorzucę - poleciłam go specjalnej opiece weta z Mielca. Bez oszczędzania na diagnostyce i terapii.
  2. Bródce to chyba by się przydało. Ziutka się przymierzała, ale pewnie nie ma czasu wkleić.
  3. [quote name='salo']Skoro ten pies brał udział w walkach psów, to szanse, że trafi do adopcji, są znikome.[/QUOTE] Mógł być mięsem armatnim:( Nie zawsze skutkuje to tym, że pies jest nieadopcyjny.
  4. Chyba nie:( Już rozmawiałam z panią Joasią - zaraz po świętach doktor zajmie się nim od a do z. Poślemy dokumentację, karmę. Tylko nie wiem, jak go zaopatrzyć na drogę? Natomiast Dwójka z Radomia ma się bardzo dobrze:) Są w dobrej formie, nawet Starszy Pan. Są bardzo silne - niestety, nie umieją chodzić na smyczy - uczą się. Ares dostał krople do oczu.
  5. Uszatek jest w doskonałej formie:) Pani Joasia jest nim zachwycona! Jest radosny, bawi się pluszowym misiakiem z labradorką pani Joasi. Jest szczęśliwy! On już wie:) Uszatek jest psem idealnym, zachowuje czystość, jest bardzo posłuszny, kontaktowy, to ewidentnie pies domowy. I "domowego" domku trzeba mu szukać. Nie widać, żeby coś mu dolegało - będzie konsultacja z doktorem.
  6. Pieskich Aniołów:loveu:
  7. Jeśli Muki już faktycznie nie potrzebuje pieniążków, to rozdysponuj je Goniu wg ustalonego planu, czyli Opera i Edi.
  8. Witam! Cicho, niestety, ale jeszcze tylko parę godzin. Potem się rozkręci. Uza, czy to Twoje pierwsze Boże Narodzenie?
  9. A Odyn jest niechętny wszelkim badaniom, a premedykacja to ryzyko. No, cóż, czas nam się skończył. Jutro dzwonie do pani Joasi i ustalam, co tam mogą zrobić. Do niczego... Spróbujemy jeszcze starych sposobów, jeśli nie chemia, to Inflamex, Theranecron itd. Nie opuszczamy rak.
  10. Dwa dni mnie nie było, a tu takie historie! Przelew poszedł - trzymam kciuki za łapkę.
  11. Wpadam na chwilę. Kiepsko się układa u Odyna. Wprawdzie biegunka ustąpiła na naszym Intestinalu - ciekawe. Ale zawalił sie transport i pies nie dojechał na diagnostykę do ortopedy. Załamka:( To była jedyna okazja Nie znam szczegółów. Muszę pisać do pani Joasi, żeby się nim zajęła - podobno ma świetnego weta. Jedyna nadzieja w niej.
  12. Tak:) Chłopcy są w pakiecie! bardzo dziękuję!
  13. Wbrew pozorom, to czas raczej fortunny - widać po efektach:)
  14. Fajnie, nie jest najgorzej:) Odyna też postaramy się podciągnąć. Ile się da... Jak droga? Głupie pytanie, wiem.
  15. Ta kratka jest powalająca! Bardzo gustowna:)
  16. Cieszę się:) W jakiej jest formie psychicznej?
  17. Wklejam Ci na GG;-) Odynowi zrobimy w środe krew i co sie da, nie tylko ortopedię. Nie podoba mi się ta biegunka, a jeszcze mniej szczepienie:(
  18. Rozmawiałam z panią Joasia wczoraj, chyba jest full:( W sobote jeszcze tam Odyn od nas dojeżdża.
  19. Popieram - oby miejsce było. Obraczus, licz kase, to mobilizuje;-)
  20. No, przecież Staszek się nazywa:) 100 miesiecznie
  21. Dostałam telefon z Sieradza w sprawie Lusi. Pani postanowiła obejrzeć więcej zdjęć. No, i ..cisza.
  22. Chwalić Pana! Napisz do Ziutka, prześle Ci listę portali, na których możesz już ogłaszać psiaka (bezpłatnie). Wesołych Świat!
×
×
  • Create New...