Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Co słychać u Mukiego? Wiemy coś? Ktoś już widział domek in vivo? Chyba już czas?
  2. Mój Boże, co tu powiedzieć? Też proszę jej Stróża Aniołka, żeby przestał świętować i wziął się do roboty... Kciuki.
  3. Jeszcze dostałam sms'a, że Odyn zajmuje obecnie 2 sofy;-)
  4. Bez dwóch zdań - nie będzie z tym sama:)
  5. To takie oczywiste, Luka! Ale dzięki, ze napisałaś, bo nie do wszystkich dociera. Kocham Cię za te celne stwierdzenia:)
  6. [quote name='lamia2']Ja nie zajęta, bo jestem z grupy pasożytów czyli jeżdżę na gotowe ... he, he, he ... ale nie wiem co tu pisać, byłam dziś w Siestrzeni nakarmiłam psiaki karmą od cioci Małgosi, wytarmosiłam Miśka i inne zwierzaki i wróciłam ....[/QUOTE] No, witam bratnią duszę;-) Ciastem się nie zajmuję, bigosu też nie robię, a, kurczę, czasu i tak nie mam. Jak tam Misiek? A jak wycieczka za Jelenia Górę? Jeśli jeszcze nie byliście, to nie zapomnij, ze ja jestem w Jeleniej do 3-go. Zapraszam na kawę i ciasto - kupiłam;-) Przepyszne!
  7. Czy Odyn dojechał? Ma pani jakieś info od Pati-c? O, dzięki!:) Juz widzę. Cieszę się, że juz jest! Już wiem, wiem - poszedł spać na materacyk:) Pati mówi, że drogę zniósł dobrze. Troszke marudził, bo nie podobało mu się, że w MaxiCarze jedzie, ale poza tym ok. Bardzo się cieszę - martwiłyśmy sie o niego ogromnie. A tu, miła wiadomość - nie jest tak źle! I z tym optymistycznym akcentem czekamy na jutrzejsze wieści:) Wszystkim ślicznie dziękuję!
  8. Pewnie jutro Tola podleci i zobaczy, co się dzieje. Tolu, możesz wziąć ze sobą coś do jedzenia dla niego?
  9. Zostawię! W ramach "wciągania":evil_lol:
  10. No, i wszystko jasne:) Halciu, dasz radę!
  11. Bjutko, kochanie wyślij nr konta i dane do przelewu do aniołka o nicku [B]asiofik[/B]. Aniołek chce pomóc, ale się nie ujawnia;-)
  12. Ana, podaj mi na PW nr konta i dane do przelewu. Wyślę Ci Sorbnetem jesli w innym banku. Jesli w tym samym, to bedzie w 5 minut. napisz mi jaki to bank. O, Gonia juz tu była:) Proszę o przesłanie na PW nr konta i danych do przelewu do Aniołka pod nickiem asiofik. Zaoferował pomoc, ale jest nieśmiały i nic nie napisze;-)
  13. :) Dobrze słyszeć! A Odyn już dojechał? Nie mam żadnych informacji i juz sie martwię
  14. Gonia zbiera, ale do poniedziałku nie ma jej w necie, więc przelewy zrobię ja, ze swojego konta, jesli bedzie potrzeba.
  15. Jestem. Hotel jest zarezerwowany od środy. Szukamy transportu na środę do Szczecinka i na poniedziałek do Poznania. Białawe oczy? Czy wcześniej Franio miał białawe oczy? Jesli, to może byc zapalenie naczyniówki od uogólnionego stanu zapalnego. Cholera, tez pilna sprawa, ale dla okulisty - zwykły wet da krople z antybiotykiem, a tu potrzebne specjalistyczne plus steryd.
  16. Posłuchajcie, jest nowy projekt. Chcemy w poniedziałek zabrać Frania do kliniki do Poznania na Akademię Rolniczą. Szukamy transportu. Ana666, jak myślisz? Mógłby tam przejść diagnostykę przed wyjazdem.
  17. Jestem wzrokowcem, więc wreszcie zrozumiałam - dziękuję! Nie ma, jak obraz graficzny;-)
  18. Prezesowa Skarbonkowa, zgubiłaś chyba 50 od Moniki z Katowic? I jakąś wpłatę w imieniu CiotkiE?;-)
  19. A ile brakuje do czynszu hotelowego?
  20. Uff! Dzięki, Murko:) Czy to znaczy, że nie ma ich w stanie na 17 grudnia w 1-szym poście? Czy ja znowu czegoś nie załapałam?;-)
  21. Tak, ta informacja odebrała apetyt na kolacje wigilijna wielu ludziom. Ciekawe, czy w sylwestra i Nowy Rok też nikogo nie będzie?!
  22. 30.11. zrobiłam przelewy dla Loriego i Rufiego na konto, które dostałam na PW. To zaczynające się od 50 1020...... Czy te wpłaty dotarły?
  23. No, tak. Jasne, przecież pisałyście, ze nikt nie zajrzy do psów:( Czyli pozostaje nam prosić św. Franciszka o litość dla frania i wszystkich innych. W takim razie poniedziałek? Tak szybko, jak się da? Czy jest szansa, że pokażecie go jakiemuś wetowi? Macie kogoś dobrego? Franio może potrzebować szybkiej pomocy. Nie patrzcie na koszty - dajcie jakiś numer konta - zapłacimy.
  24. O rany! Reno, przepraszam! Ja myślałam, że to właśnie bonika, która zniknęła z Dogo, jest założycielka tego wątku. Nie sprawdziłam, tylko pojechałam, bo zrozumiałam, że nie ma dostępu do edycji pierwszego postu.:oops: Przepraszam jeszcze raz!
×
×
  • Create New...