Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Lukasek, po Nowym Roku zajmiemy się szczególnie szczeniaczkami.
  2. Gonia, wysyłam ci PW z namiarami wstępnymi na fajny hotel - moim zdaniem odległością bym się nie przejmowała, ważne, że jest super obsługa medyczna.
  3. http://animalia.pl/produkt,4224,63,Royal_Canin_VD_Intestinal_%28pies%29_puszka_420g.html Tu zamawiałam puszeczki dla Światka - jeśli są w przychodni, to może lepiej kupować na miejscu w miarę potrzeby? Różnica w cenie pewnie niewielka, odpadają koszty przesyłki i czekanie. Jak się macie, przede wszystkim?:loveu:
  4. Tak, to prawda:( I jeszcze ta niedziela...
  5. Goniu, cały dzień musiałabym przepraszać:oops: - nikt nie dostał sms'ka, bo po przyjeździe rozpętała się awantura remontowa i fachowcy mieli do nocy rzymską łaźnię. Szlag mnie trafił nieziemski. Do połowy następnego dnia ganiałam ich bez litości - wszyscy pracowali do 14 w wigilię. Z tego wszystkiego zapomniałam ciasto kupić:evil_lol: Gnałyśmy z Julką z jęzorami po mieście - wszędzie pusto i ciemno - uratowało nas Tesco, uff! A ciasto niczego sobie i dobrze zapakowane:diabloti: Zostaję do 3-go. Wpadniesz na kawkę?! Wpadnij, błagam!
  6. Cześć kochani, Wy wszyscy:) Już się za Wami stęskniłam, ale zanim tu przyleciałam, to parę bid nowych i starych musiałam odwiedzić. I co? Wszędzie Gonia już była!! Ivette, Ty masz 100% racji! Świąteczne buziaki:loveu:
  7. Jestem, jestem niedaleko:) I od razu tu mam wyższe morale, słowo daję. Pewnie dlatego, że to "anielska" okolica;-)
  8. Gonia, ja wystartuję na razie z opłatą za pierwszy miesiąc pobytu w dowolnym hotelu. Nie mogę w tej chwili angażować się bardziej w stałe zobowiązania.
  9. Wydał Odyna, to wyda i pita. To tylko kłopot dla niego. mam nadzieje, ze mru ma już autorytet u doktora?:)
  10. Ania, dzięki! Jestem zdecydowanie za Bogatynią - pokryję koszty transportu. Widzę na stronie, że ta oferta cenowa jest dla fundacji, ale sadzę, że to dotyczy dogomaniackich też. Dziewczyny z Bandy Bogatyńskiej mają tam psy i są zadowolone.
  11. Piszę do Aty - może coś podsunie. Pieniądze, jak uczy św. Franciszek, to problem wtórny;-) Czy jest gdzieś banerek?
  12. Jedyny hotel, jaki znam, który przyjmuje asty i pity, to Magda pod Radomiem. Ona z nimi pracuje. Nie wiem, czy są miejsca - koszt 750 miesięcznie. Namiary ma Monday - tam jest Sofia.
  13. Biała jest już zupełnie zdrowa, nie dolegają jej łapki, chętnie chodzi na spacery i uczestniczy w wycieczkach rowerowych z resztą ekipy. Niestety, jest agresywna wobec obcych psów - z marszu rusza do ataku. Szykuje się nawet, jak trafi na ślady obcego psa. Angelika panuje nad tym, na szczęście, ale musi baaardzo uważać.
  14. Niestety, instytucja domowego DT jest mi znana tylko z teorii. Nigdy nie doświadczyłam tego dobra w praktyce. Jeśli Pirat może zostać w klinice, to świetnie. Masz go na oku, to bezcenne. Przelew wyjdzie dopiero w poniedziałek - do tej pory zawiśnie w odroczonych:(
  15. Dzień dobry. Czy jest już jakiś konkretny plan? Psa trzeba wyciągnąć i pewnie po badaniu klinicznym prześwietlić. Jeśli pozycja głowy sprawia mu dyskomfort, to znaczy, że, być może, to niedawny uraz. Może jest coś do zrobienia, w sensie medycznym. Wiem, że finanse to podstawa, ale czy jest plan? Miejsce?
  16. Zapytam nieśmiało, co ze "spadkiem" po Ince?
  17. Tyle tu się dzieje, a mnie nie było! Jak przebiegi?
  18. Po rozmowie z panią Joasią zdecydowałyśmy, że damy spokój Odynowi przez te kilka dni. Niech sobie je i odpoczywa. W Mielcu zajmie się nim lekarz pani Joasi.
  19. [url]http://www.dogomania.pl/members/25066-Ziutka[/url] To link do profilu Ziutki. Przepraszam, nie było mnie jakiś czas na Dogo. Co dzieje się z psem? Pojechał do DT od pani Teresy?
  20. Bubu, prześlę Ci na PW namiar na hotel w okolicach Cieszyna. Właściciel to entuzjasta pracy s psami - sprawdzona, godna zaufania osoba. Wyślę Piratowi 300 - podasz mi dane na PW? - mój bank domaga się adresu.
  21. Kilka dni temu dzwoniła pani Maria - to fantastyczna osoba! Opowiadała długo o Karusiu - Saszy, ciepło i z humorem:) Zrezygnowała z "proszonej" wigilii w tym roku. Karuś robi postępy, mniej boi się świata, wychodzi na spacery już prawie normalnie. Jednak w domu jest nadal agresywny wobec wszystkich odwiedzających - zdaje się, że broni pani Marii, która, jak sama mówi, ma z nim doskonały kontakt.
  22. Psy cudne, to i fotki cudne:) Słyszałam od pani Joasi o "metodzie Gucia" - hyc na parapet i puk, puk: "chcę do domu"!
  23. Witam! Co mogę zrobić dla Pirata, oprócz wsparcia finansowego, rzecz jasna? Nie widzę żadnych rozliczeń, spisu deklaracji, jeśli takowe są. Jest szansa na DT, ew. jakiś sprawdzony hotel? Jaki plan działań? Przepraszam, jeśli czegoś nie doczytałam.
×
×
  • Create New...