-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Sochaczew - zmaltretowany dalmat BEMOL woła o pomoc!!! MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Już jest dobrze:) I rzeczywiście będzie tylko lepiej. Może Dorotka podrzuci jakieś info, plissss? -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
malibo57 replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Za dużo masz na głowie, Lukasek:) Miło Cię tu widzieć. Witam moją macierzystą Fundację. -
Witam wszystkich:) Nugat to wspaniały pies, szkoda, ze zapomniany. Musimy powalczyć o dobry domek. Kurczę, znowu Dogo nie pozwala zmienić sygnatury. Co jest?
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Powiedzcie, czy jest jakaś szansa na przetrzymanie chłopaka gdzieś w pobliżu miejsca, gdzie można zrobić rtg, ew. pokazać go jakiemuś ortopedzie lub lekarzowi z doświadczeniem? W hotelu, o którym myślimy, nie ma rtg, niestety. A z wyjazdami problem organizacyjny. Przyjeżdża dwóch weterynarzy, ale takich, hm.. "bieżących"? -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Nie, to zupełnie inne miejsce i inny człowiek. Ten stara się robić coś dla tych biedaków, leczy, współpracuje z wolontariuszami. To inna bajka. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
malibo57 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Już byłam u Malutkiej, ale na zamkniętym wątku. Stała 30 od stycznia. -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='papunia']z wielkimi uszami mix hmm ja kojarzę tylko Diablo, ale on był z Wołomina [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/201/1248930054c28180med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Wołomin też można nazwać "kliniką" doktora K.:angryy: -
A dlaczego nie możecie pozwolić?;-) Damy radę! Ludzie mają różne zawirowania życiowe. Pewnie, że nie zaszkodzi im przypomnieć o zobowiazaniach. Powinni przynajmniej się odezwać i wyjaśnić, dlaczego się nie wywiązują. Psy, natomiast, nie mogą tego "odczuć" - dopóki się nie wyjaśni, a może za jakiś czas poprawi sytuacja. Szczerze powiedziawszy, chyba trzeba pomyśleć o zmianie osób prowadzących wątek - to podstawowa sprawa. Jesli brak kontaktu, to można napisać do moderatora. Rufi jest tu offem - ale wspomnę, że on ma u mnie pozycję wyjątkową - tak się złożyło, że to mój pierwszy podopieczny na Dogomanii:)
-
Sochaczew-Lusia, która kocha i jest kochana.Znalazła DOM!:)
malibo57 replied to elmira's topic in Już w nowym domu
W tej dziedzinie brak reguł - trudno cokolwiek przewidzieć. Może jeszcze ktoś się odezwie - Przyjaciel Pies to miesięcznik, będzie w kioskach przez cały miesiąc. -
Ech, wiadomo! Tylko nie wypada;-)
-
Jeszcze jeden dzień, a potem troszkę stresu i...:)
-
Agatko, będzie w lutym?
-
Sochaczew - Derek z Brwinowa czeka na swojego człowieka MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Derek grzeje doopkę na kanapie przy choince - miło pomyśleć i wyobrazić sobie maliznę w tej sytuacji. Mam nadzieję, że zobaczymy fotki po świętach. Nie tylko od Derka. -
Sochaczew - HIENKI-"serce to samotny myśliwy"MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Pomalutku, nie martwcie się. Hienka Blue spędzi święta z Luką:) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jaka pogoda w Obornikach? -
[quote name='Reno2001']Ja się nie zdziwię, jesli za moment Lori wyląduje na utrzymaniu jedynie mieleckich wolontariuszy, jako kolejny pies. Jeśli znów pojawi się jakaś "dobra dusza" i zoragnizuje wyciagnięcie psa tylko po to, by po dwóch miesiącach się zwinąc, to ja mówię stanowcze NIE. Nie zgadzę się na wyciagnięcie kolejnego mieleckiego psa do Murków. Nigdy nie wiemy, czy nie wróci nam jakis pies z adopcji. Za moment zaczniemy robic bokami. Już mamy Halusia, Nero, Brawurkę. Teraz szykuje sie Lori, nie wiem jak stoi z opłatami Rufi. Na dodatek to same duże psy. Ja stawiam veto. Czytajcie to jak chcecie. Wszyscy się wykruszają i tylko wolontariusze z Mielca muszą się martwic jak utrzymac psy.[/QUOTE] Przepraszam bardzo, nie jestem mieleckim wolontariuszem, a zarówno Rufi, jak i Lori są niemal w połowie na moim utrzymaniu, raczej nie zalegam z wpłatami. Żeby uzyskać informację o finansach pieska, muszę prosić Murkę o info. Jeśli są długi, jak np. ostatnio u Rufiego, to staram się je wyrównać. Na pewno nie zostawię go na Waszym utrzymaniu. Wpłacam na początku każdego miesiąca, z góry. Nie widzę wszystkich moich wpłat pierwszym poście. Lori otrzymał ode mnie "spadek" po Bonie 247zł, wpłatę listopadową oraz wpłatę grudniową na konto podane mi przez Murkę na PW. Czekam na stan finansów Rufiego.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To nie dziecko plecie i nie jest to młodzieńczy brak rozeznania. Jestem dorosłą mocno osoba i moge podac przynajmniej 2 przykłady, tak na gorąco, gdzie Powiatowy jest wetem schroniskowym. Obydwa w mazowieckiem, niedaleko od siebie. Teoria i litera prawa sobie, a życie we współczesnej Polsce, sobie. -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Jesteśmy bardzo zadowolone! Dixon był właśnie szkolony do walk, nie znał żadnych komend typu siad, był uczony tylko agresji wobec psów, Marek zrobił z niego fantastycznego psa. Jak będziesz tam dzwonić, to powiedz, że masz numer ode mnie, albo powiedz mi kiedy będziesz dzwonić, to ja zadzwonię wcześniej i Cię zarekomenduję.[/QUOTE] Mru, skontaktuj się z Anią i ustalcie przebiegi. -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Teoretycznie tak byłoby najlepiej. Chyba, ze znowu pojawi się widmo pana G. i będziemy w środku nocy mieć awarię:shake: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co to? Psinka nie nazywa się Franio?! To przepraszam.. Posyłam Ci namiary, Gonia:) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dzwonić już - poprosić Anię o rekomendację i dzwonić, rezerwować miejsce. I kasę zbierać! Kwestia wydania psa, to sprawa drugorzędna - wierzę w Ciebie:evil_lol: -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
malibo57 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczynki, puszki kupowałam po 10, przesyłka tez kosztowała 10. Mam tam jakiś nędzny rabacik, na grosze. Więc to Allegro jest drożej. A jakie inne puszki proponowała wetka? Ivette, sprawdź wszystko na miejscu w przychodni. Jesli puszka Intestinalu kosztuje 12 zł lub cos koło tego, to chyba nie ma sensu zamawiać w necie.