Zbieramy deklaracje i pieniądze na transport i leczenie. Nie wiem, w którym poście jest aktualny stan - Tola jest w schronisku.Dobiło mnie to, co napisała ana666 - chcemy go wyciągnąc, jak najszybciej. Gonia wszystko załatwia, ale jest tylko pod telefonem. Prawie wszystko juz mamy - pieniądze potrzebne, jak najbardziej.