Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Jaka zgodna ;) Nie będziesz już mnie pędziła od roboty?
  2. Ale ja nie pisałam nic takiego w ogłoszeniach... nie czuję się opierdzielona to do kogo innego było:evil_lol::evil_lol: A o biszkopcika miałam zapytanie. Odpisałam, żeby pani zadzwoniła do kierujących psim ruchem, a jak nie to jej powrzucam więcej zdjęć na maila:)
  3. [quote name='demi']Nie wiem, czy już na forum dziekowałam CZERDZIE za opłacenie "wycieczki" Cooki do Poznania, do specjalisty, oraz dr Stefanowi, który bezinteresownie pojechał z małą! Dziękuje bardzo FURCIACZKOWI za covalescenta :loveu: mała już wszystko wsiorbała :evil_lol: i w ogóle wszystkim, którzy nam pomagają. [/CENTER][/QUOTE] Czy na dogo są wątki, gdzie czerda i fur nie nie pomagają?:diabloti: Wielkie wielkie gratulacje dziewczyny. Będzie dobrze:) Wesołych Świąt!
  4. [quote name='dusje']Jak nasza Sarunia, Toyoto? [/QUOTE] A ja wiem:) Na własne uszy słyszałam głosik nawet. No jak? No tak jak szczeniak: biega, rozrabia, łobuzuje...:) Dziewczyny, świętujcie miło i porządnie. Ja pod telefonem w razie czego cały czas. Chociaż myślę, że żadnej awarii nie będzie.
  5. Do mnie też się domki "szczylkowe" zgłaszają, bo ogłaszam tego drobiu trochę:) Dzisiaj jednej pani wstępnie napisałam o naszych "pieskach przydrożnych" (to z Miłosza jakby ktoś nie wiedział;)). I "własne" ogłoszenia też będą miały - [B]dota&koka[/B] jak my je w końcu dzielimy?:diabloti: Na razie trzymajta kciuki, bo eksportuję jedną miłą sercu szczylkę, znaczy pilotuję eksport do DS-a:)
  6. [quote name='kathrby']Super rymowanka! Podnoszę wątek oraz życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt! Znajomi dadzą mi znać we wtorek czy wezmą na stałe chłopaków :) Trzymajcie mocno kciuki![/QUOTE] Że co???? Rany, więcej takich znajomych prosimy:) Kciuki będzie trzymać pół dogomanii, już Szarotka to wyciśnie z nas, spoko;)
  7. Hej, hej, tu już się wstępnie żegnam, bo jeszcze mały obchód i znikam:)
  8. [quote name='demi']co mi kochana wysłałaś? :)[/QUOTE] Mailika. Nawet mi odpowiedziałaś:) Było pytanie o Szczotkowe dziecko...
  9. Dusje, nie tak: to ja bym była teściową, a oficjalnie domieszek nie mam, tylko sądzę (z temperamentu i upodobań), że bociek mnie upuścił nie tam, gdzie trzeba:evil_lol: no właśnie - zaborcza, krzykliwa, emocjonalna, jak byłaś uprzejma mnie scharakteryzować;) A co do pomocy - to musiałby jednak ktoś na miejscu to organizować, pilnować itd.
  10. Gdybym miała jakiś kontakt to by miał chociaż ogłoszenia...
  11. Nie wiem, o co kaman, chyba muszę sobie czarnego jaśka wędrownego zaaplikować dla rozjaśnienia:)
  12. No, bida straszna. Kto, oprócz założycielki wątku, ma kontakt z maluszkiem?
  13. Jak idzie zbiórka? Oj, teraz do poświęcia trzeba czekać ze wszystkim.
  14. Wesołych Świąt:) Piechcia, nie marudź, ważne że dzwonią i mniej więcej wiedzą o co chodzi :D
  15. [quote name='RenW']A gdzie tam po" Bożemu"....:diabloti::diabloti:[/QUOTE] po ciemku po flasze pod kołdrą - tak jest podobno po kielecku, czyli moje strony :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Ellig']Fajnie masz ja jestem na polmetku:)[/QUOTE] Biorąc pod uwagę, kiedy startowałaś, są szanse, że w poniedziałek wieczorem będzie fajrant;)
  17. [quote name='furciaczek']Tyl;ko im trzeba mowic ze dary dla dzieci, nie wolno nic o psach wspomnac...[/QUOTE] He he, trzeba było sobie taką teściową jak ja będę znaleźć:) Chociaż włoska mamma to też gorsze od zarazy... edit: kolejny mail o szczeniaczkę:)
  18. No, wykasuj później, bo to zbyt osobiste. Smutne to wszystko, a jeszcze smutniejsze, że wcale to nie taka rzadkość...
  19. No tak... czemu mnie to nie dziwi? ;) Ja Ci mogę nie tylko kubek, ale cały kubas zrobić. I obiad dorzucę... A na deser Ciacho, to o muzyce tworzonej piłą pogadacie:evil_lol:
  20. Ten wątek to jakiś wątek cudów:evil_lol:
  21. To trzeba szukać kogoś, kto przewiezie, bo opłaty zeżrą zyski. Strasznie dużo to kosztuje.
  22. Przyszło mi kolejne 60 z bazarku. Brakuje dwóch wpłat, jedna 50 zł uzgodniona w okolicy 10.04 i druga ... ciemność widzę:shake: Zrobię małe śledztwo i dam parę dni jeszcze...
  23. Nie Amisia, błagam... Amika, Amiczka, Amikusia Dwa Amisie odeszły po kolei w tym roku, przesądna jestem:(
  24. Zrozumiałam tak: zrobimy bazarek na podstawie fotek, bo tak często się robi to co znajdzie chętnych - jakoś dotrze do mnie - i dalej porozsyłam w PL, taniej wyjdzie jedna przesyłka niż kilka/kilkanaście a w tej przesyłce poszłyby zabawki dla tych dzieciaków...
  25. Oczywiście, że zrobię:) Na jakiego piesa chcesz... Aha - i kombinujesz tak, że to co na bazarku się sprzeda plus dla tych dzieci... to jest myśl. Jeszcze toyota musiałaby się zgodzić podrzucić.
×
×
  • Create New...