-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Cookie z Dobrocina z mega biegunką Brak odbytu Przetoka do pochwy .MA DOM
mmd replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi']Nie wiem, czy już na forum dziekowałam CZERDZIE za opłacenie "wycieczki" Cooki do Poznania, do specjalisty, oraz dr Stefanowi, który bezinteresownie pojechał z małą! Dziękuje bardzo FURCIACZKOWI za covalescenta :loveu: mała już wszystko wsiorbała :evil_lol: i w ogóle wszystkim, którzy nam pomagają. [/CENTER][/QUOTE] Czy na dogo są wątki, gdzie czerda i fur nie nie pomagają?:diabloti: Wielkie wielkie gratulacje dziewczyny. Będzie dobrze:) Wesołych Świąt! -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Jak nasza Sarunia, Toyoto? [/QUOTE] A ja wiem:) Na własne uszy słyszałam głosik nawet. No jak? No tak jak szczeniak: biega, rozrabia, łobuzuje...:) Dziewczyny, świętujcie miło i porządnie. Ja pod telefonem w razie czego cały czas. Chociaż myślę, że żadnej awarii nie będzie. -
Do mnie też się domki "szczylkowe" zgłaszają, bo ogłaszam tego drobiu trochę:) Dzisiaj jednej pani wstępnie napisałam o naszych "pieskach przydrożnych" (to z Miłosza jakby ktoś nie wiedział;)). I "własne" ogłoszenia też będą miały - [B]dota&koka[/B] jak my je w końcu dzielimy?:diabloti: Na razie trzymajta kciuki, bo eksportuję jedną miłą sercu szczylkę, znaczy pilotuję eksport do DS-a:)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
mmd replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kathrby']Super rymowanka! Podnoszę wątek oraz życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt! Znajomi dadzą mi znać we wtorek czy wezmą na stałe chłopaków :) Trzymajcie mocno kciuki![/QUOTE] Że co???? Rany, więcej takich znajomych prosimy:) Kciuki będzie trzymać pół dogomanii, już Szarotka to wyciśnie z nas, spoko;) -
Hej, hej, tu już się wstępnie żegnam, bo jeszcze mały obchód i znikam:)
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='demi']co mi kochana wysłałaś? :)[/QUOTE] Mailika. Nawet mi odpowiedziałaś:) Było pytanie o Szczotkowe dziecko... -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dusje, nie tak: to ja bym była teściową, a oficjalnie domieszek nie mam, tylko sądzę (z temperamentu i upodobań), że bociek mnie upuścił nie tam, gdzie trzeba:evil_lol: no właśnie - zaborcza, krzykliwa, emocjonalna, jak byłaś uprzejma mnie scharakteryzować;) A co do pomocy - to musiałby jednak ktoś na miejscu to organizować, pilnować itd. -
Gdybym miała jakiś kontakt to by miał chociaż ogłoszenia...
-
Nie wiem, o co kaman, chyba muszę sobie czarnego jaśka wędrownego zaaplikować dla rozjaśnienia:)
-
No, bida straszna. Kto, oprócz założycielki wątku, ma kontakt z maluszkiem?
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
mmd replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak idzie zbiórka? Oj, teraz do poświęcia trzeba czekać ze wszystkim. -
[quote name='RenW']A gdzie tam po" Bożemu"....:diabloti::diabloti:[/QUOTE] po ciemku po flasze pod kołdrą - tak jest podobno po kielecku, czyli moje strony :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Ellig']Fajnie masz ja jestem na polmetku:)[/QUOTE] Biorąc pod uwagę, kiedy startowałaś, są szanse, że w poniedziałek wieczorem będzie fajrant;)
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Tyl;ko im trzeba mowic ze dary dla dzieci, nie wolno nic o psach wspomnac...[/QUOTE] He he, trzeba było sobie taką teściową jak ja będę znaleźć:) Chociaż włoska mamma to też gorsze od zarazy... edit: kolejny mail o szczeniaczkę:) -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No, wykasuj później, bo to zbyt osobiste. Smutne to wszystko, a jeszcze smutniejsze, że wcale to nie taka rzadkość... -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No tak... czemu mnie to nie dziwi? ;) Ja Ci mogę nie tylko kubek, ale cały kubas zrobić. I obiad dorzucę... A na deser Ciacho, to o muzyce tworzonej piłą pogadacie:evil_lol: -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ten wątek to jakiś wątek cudów:evil_lol: -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
To trzeba szukać kogoś, kto przewiezie, bo opłaty zeżrą zyski. Strasznie dużo to kosztuje. -
Przyszło mi kolejne 60 z bazarku. Brakuje dwóch wpłat, jedna 50 zł uzgodniona w okolicy 10.04 i druga ... ciemność widzę:shake: Zrobię małe śledztwo i dam parę dni jeszcze...
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
mmd replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Nie Amisia, błagam... Amika, Amiczka, Amikusia Dwa Amisie odeszły po kolei w tym roku, przesądna jestem:( -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zrozumiałam tak: zrobimy bazarek na podstawie fotek, bo tak często się robi to co znajdzie chętnych - jakoś dotrze do mnie - i dalej porozsyłam w PL, taniej wyjdzie jedna przesyłka niż kilka/kilkanaście a w tej przesyłce poszłyby zabawki dla tych dzieciaków... -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że zrobię:) Na jakiego piesa chcesz... Aha - i kombinujesz tak, że to co na bazarku się sprzeda plus dla tych dzieci... to jest myśl. Jeszcze toyota musiałaby się zgodzić podrzucić.