Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. No wiesz... ja tu myślę o całowaniu i miętoszeniu uszek, a Ty tak nastrój psujesz;) A jaka sprężyna? Co ten tyłek zrobił? Widziałam delikatne nawiązanie, ale się rozmaśliłam. On u mnie za te uszyska by chyba bezkarny był:)
  2. [quote name='anett']mmd wielkie dzięki!:lol: ale z tym zjawiskowo pięknym to trochę pojechałaś:-D przecież to taka czysta oślina:evil_lol: Miałam dzisiaj pytanie z szerloka o wiek Dafi, zobaczymy czy temat się rozwinie..[/QUOTE] Tego zdjęcia tam nie ma:diabloti: Ja miałam kilka dni temu pytanie o Dafi, ile zupy z niej wyjdzie.... ferie się zaczęły:stupid:
  3. Po uszach go poznałam:) Sonia i tak zrobiła wielki krok do przodu.
  4. A Kaluchny też tu jest? Bo mi się tak wydaje. Coś kiedyś u Jamora chyba wyczytałam, że przywiązywał sznureczek na początek. Ale macie fachowca, więc ja tylko tak jako ciekawostkę;)
  5. [quote name='AniaGucio']Ubocze, 14 osób to może przesada, ale chociaż jeszcze 4 :)[/QUOTE] Czternastu też nie wygonimy:)
  6. Byłam, podniosłam. Moje dziecko ma stópkę 44, więc odpadam:)
  7. [quote name='santino']W zamian za offa mogę dorzucić 10zł miesięcznie stałych deklaracji od lutego ;)[/QUOTE] Kochana, offuj dalej:diabloti: Inne cioteczki też zapraszamy - za każde wejście 10, jak myto:evil_lol::evil_lol:
  8. Ale ban nie dożywotni? Osiwieję przez te dwa diablęta. Wrzuciłam smarka na Kraków:) Jutro wyróżnię. Na tydzień. Niech się dzieje co chce. [URL="http://krakow.gumtree.pl/f-Zwierzaki-W0QQCatIdZ9124QQisSearchFormZtrue"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-7-mies-zjawiskowo-piekny-Do-adopcji-W0QQAdIdZ255339678[/URL]
  9. [quote name='mysza 1']Dowiedziałam się od Mmd z bazarku, ale przeszedł chłopaczek... Fajny bardzo jest :)[/QUOTE] Dobrze, że Kajtunio się trochę polansował, bo jak następny DS się trafi, to chyba całe dogo będzie musiało trzymać kciuki. Mimochodem "zawlokłam" go na inny wątek i może będzie na FB nasz maluch:)
  10. Ta odwilż co była, wiele osób ścięła. Zrobione: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200673-Ponad-20-dobrych-film%C3%B3w-na-Rufusa-do-28.01.-godz.-23[/url]
  11. [quote name='E-S']Można ukraść parę fot Kajtusia na ogłoszenie do FB ?[/QUOTE] Na pewno:) Jeszcze pobłogosławią.
  12. Zobaczymy, jak będzie, bo z filmami różnie jest. Ale tak na szybko tego mam trochę, a zanim zrobię jakiś inny to sobie ten przeleci. Mam teraz sporo czasu:)
  13. Ja też jestem, ale zajęta. Przegrzebałam szufladę z filmami i będę majstrować Rufusowi bazarek.
  14. Nawet nie wiedziałam, że taki gościu tam pomieszkuje:) W życiu nie ogarnę Waszych stworzeń.
  15. [quote name='wiga138']jestem na zaproszenie :) dajcie nr konta - wpomogę na razie jednorazowo brakujace 50 :)[/QUOTE] No, dzisiaj nie ma co narzekać na "utarg":diabloti:
  16. [quote name='gusia0106']A kto się wyprowadza od Ronji?:)[/QUOTE] Misia ukradli, przynajmniej jest takie podejrzenie;)
  17. Nie ma to jak postraszyć schronem;)
  18. [quote name='Ellig']Nutusiu, dziekuje ja tez przeczytalam i troche mi lepiej, naszykowalam 18 kg karmy Hill'sa i 12 puszek 0,8 kg dla "towarzystwa":)[/QUOTE] Ellig!! Ty dbasz o całe stado:) Widziałam też u Myszy;)
  19. No masakra. Mi od czasu Lakusia żaden nie zmarł, a wyadoptowało się ze 20 z moich ogłoszeń w 2 półroczu, bo osobiście za żadnego się nie biorę. Dużo było szczeniorów, więc żadna sztuka, ale kilka starszych było. Teraz tak utknęłam od grudnia.
  20. Tu oczywiście też kicha? Trudne "mam" te psy ostatnio...
  21. A taki sam olbrzym:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/189215-oj-Kajtun!-hotelowe-perypetie-domku-poszukiwania[/url]
  22. [quote name='3 x']widać gusię skoro nic nie pisze ;) albo ją jasna cholera wzieła i kij wie kiedy nam odda ;)[/QUOTE] Wolę myśleć, że nuda ją pożera :)
×
×
  • Create New...