-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Doberek:) No to już prawie uzbierane:)
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Gusia, przecież Ty jak patyk jesteś:) Dobrze, że siuśki Aresa ok, brak potencjalnych kłopotów to dobre wiadomości. Na psią krew już mi nalicytowały ciotki;) Teraz każda kolejna złotówka na zębole:) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że się upominać. Trzeba zapytać, co się dzieje, żeby mieć jasność czy te deklaracje sa aktualne. W tytule wątku napisz, ile brakuje stałych deklaracji. Wyślij PW "po prośbie" najlepiej do tych ciotek, które kupowały na bazarkach Kajtuna, na moim trochę ludzi było na przykład;) Nawet jednorazowe 10zł pomoże, wiadomo. Z mojego bazarku dla Kajtuna do dziś jest 192 zł, ale może jeszcze coś dojdzie. Jak będzie "zielone światło" ogłoszeniowe znów zrobię małemu wyróżnione, foty ma piękne, więc lux:) -
Ja nic nie wiem. Poza tym że w tym domu są koty. Nie "zarządzam" Toffinem przecież.
-
[quote name='AniaGucio']Jamor do wylewnych też nie należy[/QUOTE] Ty bierz telefon i molestuj:) Powiedz mu, że gołodupca nie bierze, chłopak ma posag i ciotek co niemiara:evil_lol:
-
Nie wiem, jakie tam ruchy się szykują. Z Toffinem też nic nie wiem.
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jamniorowata bestia:) Mój też drze paszczę, choć to pół jamnika:evil_lol: Poprzedni był cały jamnik to dziabnąć czasem też lubił. -
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam alegratkę i szerloka -
O, jak wspaniale:) Ania wyśle Ci na PW nr konta.
-
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Biedna sunia. Starsi ludzie w necie nie siedzą, trzeba by z plakatami ruszyć, najlepiej na takie osiedla gdzie "babcie" mieszkają. -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/200973-Filmy-cz.-2-19-dobrych-film%C3%B3w-na-z%C4%85bki-Aresa-do-28-stycznia[/url] może choć na badanie krwi uzbieram:) -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie będę oryginalna jak się pozachwycam:) Czuczek ma wspaniałe futerko, no i ten filmowy uśmiech;) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
To paskudnie. W nieszczęściu jedno dobre, że po tym wszystkim na anginę, stany zapalne w ząbkach też trochę się uspokoją. Ale to trzeba koniecznie załatwić, bo od zębów może się zacząć z sercem i dopiero będzie jazda. Jutro zrobię bazarek, jakiś grosik wpadnie. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam do sygnatury choć pewnie cudu z tego nie będzie;) -
Hej maluszku, pnij się po deklaracje:)
-
Wiem, saldo by wyszło inne:)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Świetny jest:) -
Ja moje styczniowe drugie 10 dołączę do tego, co z bazarku będzie:)
-
[quote name='AniaGucio']Można powiedzieć, że uporałam się z rozliczeniem na pierwszej stronie... jednak gdybym wiedziała jak wstawić tabelkę, wyglądałoby to dużo lepiej ;([/QUOTE] Tabelki zawsze się rozjeżdżają. [quote name='wiga138']dokładam 30 do stałych deklaracji :)[/QUOTE] [quote name='AniaGucio']Zatkało mnie :crazyeye: Cioteczka wiga138 dołączyła do Siedmiu Wspaniałych - Dziękuję cioteczko :Rose:[/QUOTE] Super!
-
No a teraz Milka74:)
-
Cześć Rufciu:) Ciotka Agnieszka_K "wykazała się" też na bazarku:)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kajtula ma dziewczynę:) Świetnie - nie będzie miał czasu na zmartwienia.