-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
*FPR-ZWP* -Niko- psi arystokrata wyrzucony na wsi. MA WSPANIAŁY DOM
mmd replied to anovip1's topic in Już w nowym domu
Kilka na początek [url]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Inteligentny-wspanialy-psiak-szuka-domku-W0QQAdIdZ264058060[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,28678,Lw==.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/20712/inteligentny-wspanialy-psiak/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Niko,34206[/url] w ciągu 2-3 dni podciągnę do 20 -
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
Od razu w samochodzie ciasno obroża i smycz, a później dobrze by było jeszcze szelki i druga smycz. Straszne by było, gdyby nawiała po drodze w obcym sobie miejscu. -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
On młodnieje :) -
Ankiety puszcza się mailem. Wizyta to taka pogawędka lustracyjna :) Nic strasznego, robiłam kilka, wszyscy przeżyli :) Poczekam może na Martkę co? Ona chyba tu dowodzi - niech decyduje, co dalej. Znalezienie odpowiedniej ciotki nie zajmie dużo czasu na pewno. Strasznie w gorącej wodzie kąpane jesteście :diabloti: to może mi znajdziecie kogoś na wizytę w Mrągowie?
-
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
"paskudny, mały śmierdziel" - a tu wszyscy się rozplywają jaki sliczny :diabloti: Jak siedział w kojcu w schronie, to nie wie. Albo zapomniał. -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Cicho i bieda piszczy. -
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
Kolejna gwiazdka z nieba:) Do soboty na pewno da się uzbierać na paliwo. -
Ale z dokładaniem do psiej miseczki w celu nauczenia, że "państwo" ma prawo przy misce grzebać to był krok milowy dla wielu ludzi na pewno. Mnie "Okiem psa" zafascynowało, bo miałam do porównania książki, gdzie wychowanie polegało na szarpaniu i ustawianiu psiaka, co jakoś nawet w zamierzchłych czasach budziło mój sprzeciw. Donaldson i metody pozytywne to dużo późniejsza bajka. Najlepiej poczytać kilka i mieć swoje zdanie ;)
-
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
Nie z nieba tylko z listy użytkowników :evil_lol: Ale dobra duszyczka - jeszcze mi odpisała, że dziękuje za podesłanie wątku. Ja też mam zgryz mały, mam dom dla szczeniaka - w Mrągowie! Chyba go pocztą wyślemy:diabloti: