-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
mmd replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Przyszłam po drodze zaprosić na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/207354-Srebro-ubrania-torebki-i-mn%C3%B3stwo-innych-fant%C3%B3w-na-Sisi-i-Kajtuna-do-19-maja[/url] -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Przyszłam w niecnym celu - pospamować :) Narobiłyśmy się z Anią i zapraszamy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207354-Srebro-ubrania-torebki-i-mn%C3%B3stwo-innych-fant%C3%B3w-na-Sisi-i-Kajtuna-do-19-maja?p=16831154#post16831154[/url] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Hej, malutki - masz bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207354-Srebro-ubrania-torebki-i-mn%C3%B3stwo-innych-fant%C3%B3w-na-Sisi-i-Kajtuna-do-19-maja?p=16831154#post16831154[/url] -
Bardzo się cieszę. Podglądałam cały czas :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Widziałam też drugi filmik z jedzeniem larwy. Fuj! Ale toperek śliczny i nogę ma niczego sobie ;) Skoro je to chyba się pozbiera. (btw: szczurka też widziałam; mój poprzedni pies był Axl;) ) O Kajtunie pamiętamy oczywiście :) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
mmd replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Śpi w łóżku i dziaduje przy stole - załapał domowe zwyczaje ;) Z przyjemnością pojadę w październiku sprawdzić, czego jeszcze się nauczył :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']Ale wszystko skonczyło się dobrze? Czyli smierdział tak jakby padliną? Nasze jeze i bez ran tak troche zalatywały, dopiero po kilku dniach wylegiwania się w papierkach i swiezym sianu przeszło...albo my się przyzwyczailismy :D Wrócił na wolność?[/QUOTE] Jeździł do weta codziennie przez tydzień, później co 2-3 dni. Dostawał antybiotyki, żarł convalescence, dwa razy dziennie zmieniałam mu wyściółkę (siana raczej się nie daje tylko białe ręczniki papierowe), w końcu zagojony, odrobaczony, odpchlony i pachnący pojechał do leśniczego, bo na wypuszczenie do lasu był za mały, a to już wrzesień był. Ja go u siebie nie chciałam zimować, bo mam za ciepło, poza tym zaczął się za bardzo oswajać. A w ogóle to była jeżyna (oglądałam podwozie). Słodka była, bo na wszystkich fukała, wetkę dziabnęła, a u mnie na dłoni rozkładała się i niuchała, a z podłogi właziła mi na kapcie :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Mój miał stado w uszach i na brzuszku, z uszu łatwiej powyciągać, a z brzuszkiem gorzej, bo się zwijał, fukał i miał ochotę dziabnąć. Gorzej było z tasiemcem, bo po drugim odrobaczeniu dopiero zdechł. I w ogóle sajgon był z tym jeżem, bo pierwotnie miał 10% szans na przeżycie, jak mi weci powiedzieli. On śmierdział dodatkowo bo miał wielgachną ranę z muchami i zgnilizną. -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Raz się ktos skusił, to jeszcze raz może inny też się zachwyci :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
To wszystko nic jeśli przeżyje. Mój jeż śmierdział, miał pchły, kleszcze, robale, tasiemca i robił kupska codziennie wszędzie w promieniu metra (bo tyle miał przestrzeni życiowej u mnie). No i Twój nietoperek nie wali w drzwi po nocach :) I tak masz lepiej. Do Kajtuna na gumtree trochę ludzi zagląda, więc mam małą cichą nadzieję. -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Odświeżyłam gumtree Aresa. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ale zjadł cokolwiek? Może mu glizdeczkę tak z dzioba do dzioba trzeba zapodać :diabloti: -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Ja bym chciała jeszcze jeden filmik z biegającym ... no tym... Maksiem ;) -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wczorajsza pogoda załatwiła mi połowę listków w ogrodzie :( Właśnie zauważyłam. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A skąd masz larwy? Założyłas hodowlę? ;) Ja tam mało wrażliwa, ale ta papka to nawet jak na mnie bleee Trzymam kciuki za stwora.