Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. No to czekamy na więcej rewelacji...
  2. Piszcie zaraz, jak będzie coś wiadomo. Trochę się denerwuję.
  3. Minął rok. Chyba nigdy nie zapomnę tego, jak Wunia zadzwoniła i zaczęła : usiądź sobie.... Ze wszystkich psów za jakimi miałam do czynienia na dogo, Lakuś był najważniejszy, najkochańszy, jeden jedyny... i trochę mój Pamiętam jak się przytulał w drodze z Warszawy od lekarza, jak później jechaliśmy znów przytuleni do Białegostoku do Ani, miesiące rekonwalescencji, późniejsze obawy co do jego przyszłości, aż wyszliśmy na prostą. A wtedy ten straszny dzień [*] [*]
  4. Zrobiłam, już wyróżnione na tydzień: http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bardzo-smutna-starsza-suczka-owczarek-niemiecki-potrzebny-dom-W0QQAdIdZ289113137 trochę pozmieniałam tekst dodałam też opcję DT
  5. A ja jutro (czyli dziś tylko rano) zrobię parę ogłoszeń. Jest ktoś od allegro? - bo ja nie umiem...
  6. Takiego psa (chyba DON) wyciągały ze schronu niedawno dziewczyny, też tak chodził. Tylko wyjechał, uspokoił się. Dużo młodszy, znalazł dom prawie od ręki. Jak dostanę jakiś tekścik i kontaktowy tel./mail do ogłoszeń - zrobię jej wyróżnione na tydzień gumtree. Dobrze by było jeszcze allegro.
  7. We Wrocku jest od groma zorganizowanych sensownych kobit, więc warto pytać. Hoteliki, które ja znam sa w okolicy Warszawy. Zresztą uważam, że hotel to ostateczność - lepiej zamiast płacić 450/mies. lepiej inwestować np. 150 w masę ogłoszeń przynajmniej na początku.
  8. Alice wrzuciła link to przylazłam. Czy Wy zainteresowałyście tematem ON-kowe ciotki? Są chyba strony adopcyjno-pomocowe, jak większości ras. 10 lat to już starsza sunia, może siedzieć długo w hotelu, ale może kogoś chwyci za serce ze względu na wiek. Myślę że ogłoszenia warto robić już. Może coś z tego będzie.
  9. Zdawało mi się że miałaś mbank i dlatego myślałam, że powinno być od razu. Z Twojego uciekłam po 14 latach ;)
  10. Moja też podejrzanie długo wędrowała. Obie mamy mbank, powinno być od razu.
  11. Sprawdziłam - profesor. No i nietrudno się domyślić - ma końcówkę roku, stado studentów, do tego dwie prace (SGGW i ta prywatka klinika), możliwe, że jeszcze jakieś konferencje i w to wszystko wystarczy, że pierdyknie jakiś drobiazg typu zepsuty samochód czy jakiś kłopot w domu i gotowe. Nie bronię go, ale znam ten model i wiem, jak to wygląda w czerwcu :)
  12. Ten jest podobno jednym z najlepszych chirurgów tkanek miękkich. To, że tak trudno go złapać to dowód na to, jak ma dużo roboty. A teraz musi być chyba jakaś dodatkowa przyczyna.
  13. Anka_szklanka umie wstawiać zdjęcia, wystarczy zrobić fotę faktury. Albo może lecznica wyśle.
  14. Jest odpowiedź Soemy :) Jak już dostaniesz 1-szy post, to nie zapomnij wkleić tego ozdobnika: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL]
  15. Nie stresuj się, tylko wymuś potwierdzenie, że zapisał. Trzy razy zapytaj, takie upierdliwe się zapamiętuje ;) A kto odbierze od p. Małgosi ten rachunek? Trzeba będzie go chyba wstawić na wątek... spora kwota, powinien być.
  16. [quote name='Nutusia']No dobra - napisałam, choć Ty już wszystko pięknie wyłuszczyłaś i dzięki za nazwanie mnie NAWIEDZONĄ!!!! :mad::evil_lol: To teraz co?... Czekam na odpowiedź, a póki co się podliczam z finansami... Z pisaniem do Kundelkowej skarbonki może się wstrzymam, bo jeśli dostaniemy zwrot (przynajmniej częściowy) za sterylkę, to jakoś tam chyba wyjdziemy na swoje, a inny kundelasek skorzysta. Bo przecież nie będziemy pisać do Kundelków, żeby się na hotel zrzuciły! :crazyeye: A w ogóle tak w temacie, to gdzieś niedawno przeczytałam na którymś z wątków, że ruch jest tylko tam, gdzie się kasę na drogi hotel zbiera:roll:. I to by się zgadzało z teorią Mmd na temat nawiedzenia tych, którzy oferują BDT - no tośmy się doprosili...:shake:[/QUOTE] Wiesz, już powstał wątek nawet o BDT w tym stylu. Że trzeba mieć nierówno pod sufitem itd. Z jednej strony wkurza mnie płacenie za hotele, z drugiej - jak widzę, że wciśnięcie psa komuś za darmo zazwyczaj kończy się ewakuacją z wątku większości obecnych to myślę, że jakieś ryczałty choc trzeba by wprowadzić. U Lakusia było to samo - najpierw na wątku był taki ruch, że 100 postów na godzinę, cioteczki płakały, kase dawały, oburzały się, że nikt po przetrąconego natychmiast nie jedzie, bo ona to by... (tu domyślnie w nocy pognała), a jak Lakus już na BDT u WiosnaA był i w końcu potrzebował kasy to zapadła cisza. A cioteczka domyślnie gnająca w nocy po psa to w ogóle się wypięła. Ze starej ekipy zostały agata51 i malibo57 o ile dobrze pamiętam i długo im tego nie zapomnę. A ja się umiem odwdzięczyć, pamięć mam dobrą :)
  17. [quote name='Nutusia']O matko święta - jeszcze raz - co i do kogo mam napisać? :oops: Na razie napisalam do Maupa4 o pierwszy post :) Zaraz się podsumuję z finansami i może rzeczywiście zapłacę Doktorowi, bo z kim jak z kim, ale z nim wolę nie mieć na pieńku :razz: Karmę dziś odbieram od Ellig:loveu:, więc póki co wydatków dodatkowych nie ma. Przy zdjęciu szwów pewnie ją zaszczepimy od razu - nie pamiętam jaki to koszt. Mój bazarek w ogóle nie idzie - jestem zła jak chrzan. Mam jeszcze masę fantów, ale nie mam czasu focić i opisywać :shake: No nic, powoli ogarnę. Szczególnie przy wsparciu takiej WSPANIAŁEJ EKIPY! :loveu: Aha, czyli rozumiem, że fakturę za sterylkę mam wziąć na tę organizację z Sandomierza podaną na wątku sterylkowej skarbonki, tak? I jeśli zapłacę gotówką, to na fakturze wpisać, że gotówką, tak? A potem w razie czego żeby zwrot poszedł na moje konto, tak? :evil_lol:[/QUOTE] Weź ciotko wejdź tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=17019947#post17019947[/url] i o wszystko zapytaj :) PW do Soemy nie wyślesz bo ma zapchane
  18. Napisałam na wątku Skarbonki (sterylkowej), że trza nam pilnej decyzji. W Kundelkowej jestem na stałe i popieram wniosek ;)
  19. Myślę, że Soema nie odmówi, tylko trzeba napisać, że sprawa pilna, może to gdzieś umknęło. I bez cackania się, tylko kawę na ławę - pies wylądował u Ciebie z dobrodziejstwem inwentarza, czasu nie było na szukanie tańszego doktora, a teraz zostałaś z suką i długami. Nie może być tak, że na płatne DT zbieramy kasę i stajemy na głowie, a BDT zawsze jakoś buja się sam. Nie możemy dac Ci zginąć Nutusiu ;) Ewa, jeśli masz się jakoś gimnastykować, to nie ma co - ja też mogę pożyczyć jakiś grosz z opcją umorzenia części pożyczki ;)
  20. Mtf zalesie zgłaszała do Skarbonki, więc na pewno do Soemy warto napisać. W przypadku sterylek aborcyjnych jest pierwszeństwo. Nutusiu, napisz i opisz całą sytuację, że takie kukułcze jajo masz.
  21. [quote name='ronja']wady: niejadek, sucha karma mu nie wchodzi;)[/QUOTE] Po kastracji niestety wszystko zaczyna wchodzić ;) Ja bym się nie martwiła, że chudy - młody jest, jeszcze zdąży się utuczyć. Mój wet twierdzi, że kluczowe jest pierwsze 6 miesięcy - jak się nie spasie to już będzie w miarę ok później. A na punkcie psiej wagi mam fisia jak Gusia, szczupły pies to zdrowy pies :)
  22. Oj, Nutusiu - sunia ma maniery, nie pcha się nieproszona, a Ty ją zaraz będziesz tego oduczać:) Tak jak u mnie - żeby nie wiem jaki pies trafił - każdego nauczę żebractwa, spania w łóżku i ładowania się na kolana :diabloti: Pisz do maupy - fibi zaginęła w akcji najwyraźniej. A co z refundacją sterylki?
  23. Gotowca nie mam, ale mam to: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-maly-delikatny-piesek-szuka-domu-W0QQAdIdZ285852910[/url]
  24. Albo zapytaj jak to zrobiła, albo męcz częściej Astaroth :) Tu gdzie Kajtun jest są jak dla mnie dwa problemy: cena i ta odległość od Warszawy. Szukanie transportu i ew. chętni na adopcję - jak z tym sobie poradzić? Szkoda go, bo znów się czuje u siebie, skoro tak nie szaleje, a tu przeprowadzka.... kiedyś.
×
×
  • Create New...