Jump to content
Dogomania

kamilawa

Members
  • Posts

    5040
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamilawa

  1. [quote name='AgusiaP']I tuuuuuuuuuuuuuuu ;)[/QUOTE] W Iławie też się jakieś znajdą :)
  2. oszaleli, oszaleli... lubicie gadać, no nie? :) ale już nadrobiłam :) Piękne fotki, piękny pies. Taki mix asta czy mi się w łoczach miesza? :D
  3. Trzymam kciuki bardzo mocno. Musi się jej udać :)
  4. [quote name='toyota']A próbowałaś na wątku transportowym zamieścić ?[/QUOTE] Osoby, które mogłyby ją zawieźć znam. najgorszy problem teraz - kasa. Bardzo dużo jej potrzeba.
  5. Kilka PW rozesłałam, teraz łobiadek i reszta później :) A bazarek super - oby tak dalej :)
  6. W takim razie lecę porozsyłać trochę :)
  7. Jestem i ja - dzięki za zaproszenie :) Pomóc finansowo niestety nie mogę, proszę mi powiedzieć w czym się przydam :)
  8. Ja miałam dorobić, ale mam teraz tyle na głowie... Za kilka dni :( Przepraszam :(
  9. Tara, gdzie Twój domek kochana? :confused:
  10. [quote name='Lu_Gosiak']Jantarku:) juz niedlugo Cie osobicie wymiziam:) zapraszam na watek kolejnego psa wyrwanego z mordowni w Olkuszu wczoraj - brak deklaracji, brak ludzi na watku i brak skarbnika[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.146047-FS-Wystraszony-Chojrak-z-OL-w-super-DS%21%21-PREGUSEK-wyrwany-z-mordowni-brakuje-160z-%21%21/page55?p=15251087#post15251087"]http://www.dogomania.pl/threads/1460...7#post15251087[/URL][/QUOTE] Link nie działa...
  11. [quote name='marra']A wiesz Ewo Gonzales że ja chętnie spotkałabym takiego kucharzyka ?:snipersm::2gunfire: oooo tak:chainsaw: :evil_lol:[/QUOTE] W razie gdyby ktoś takiego spotkał to proszę o info - z Marrą piszemy się pojdynek, hihihihihi.
  12. [quote name='Weronika1995']Teraz to naprawdę dowaliłaś- Jest dokładnie na odwrót: ja chcę z nią chodzić na spacery, do parku na łąke, gdy mi się nudzi. A ona nie chce. Mnie to wkurza i chcę z nią pracować żeby chciała tam chodzić. O to ten cały wątek. Czytaj ze zrozumieniem.[/QUOTE] Twoje decyzje i nastroje zmieniają się z minuty na minutę. Raz chcesz ją oddać, nienawidzisz jej, przeszkadza ci to jaka jest. Potem ją kochasz, wychodzisz z nią na długie spacery. Mi się też często nastrój zmienia, ale bez przesady. Dziewczyno - Ty masz jakieś problemy. Daj spokojnie Diunie adres. Niech porozmawia z Twoją mamą. Porozmawiają sobie na spokojnie, nikt Ci przecież nic nie zrobi.
  13. Mi się po prostu nie chce wchodzić na ten wątek... Myślałam, że będzie dobrze. Myliłam się... Jak zwykle.
  14. Zrobię na wszystkich jakie tylko są... Oby tylko domciu znalazł.
  15. [quote name='toyota']A niech to , strasznie daleko ... Czy domek jest już sprawdzony , bo taka odległość to duże koszty i zmęczenie suni ?[/QUOTE] Domeczek jest sprawdzony. Bubek będzie tam bardzo szczęśliwy.
  16. [quote name='adkaaaaa5']Noreczka biegnij na pierwsza...[/QUOTE] Razem pobiegniemy :)
  17. Bardzo bym chciała... Przepraszam, ale nie mogę :(
  18. W końcu mogę coś napisać. :) Kurcze, nie może tak być. Za dużo tych bokserów bez domu... za dużo. Oby maluchy szybko do domku poleciały. Nie mogą długo siedzieć. Oby dobry domciu się znalazł dla biedaków!
×
×
  • Create New...