Założyłam tu wątek Maxa , by pomóc mu w znalezieniu domku. Przebywa on w Iławskim schronisku. Jest już tu ponad rok i nadal czekan na mądry domek .
Max ma około 2 lat , błąkał się po ulicach , w końcu trafił do schroniska . Jestem tam wolontariuszką i jego widok w boksie po prostu mnie zwalił z nóg , chodząc rok temu do podstawówki mijałam go codziennie w domu . Od szczeniaka wychowywał się z amstaffem .
Pewnego dnia , jadąc od weterynarza do schroniska , postanowiłam zajść do domu gdzie Max mieszkał . Na moje słowa i prośby wzięcia Maxa z powrotem , usłyszałam : " Jak już jest w schronisku , to niech już tam zostanie. Mam już go dość " . Ręce mi opadały. Jeżeli takie było podejście jego byłej właścicielki do niego , to dałam sobie spokój z proszeniem o przygarnięcie go. Niedawno potem Max znalazł dom , ale wrócił z powrotem , nie pamiętam już dlaczego. Po miesiącu bodajże poszedł do domu , znów wrócił. Całymi dniami siedział w boksie , a Max to przytulacha - potrzebuje pieszczot. Wył dużo i to spowodowało anulowanie adopcji. Czekał znów na dom - uśmiechnęło się do niego szczęście. Ale nie długo trwała nasza radość , ze szczęścia naszego podopiecznego. Sam wrócił po kilku dniach do schroniska. Takie przywiązanie ? Pewnie tak... Z dnia na dzień widać coraz większy smutek w jego oczach.
Jest tak bardzo kochany ! Z psami się dogada , jeżeli one nie zaczynają kłótni. Z suczkami nie ma problemu. Uwielbia spacerki , ale wychodzi jedynie z silną osobą , bo inaczej to on weźmie kogoś na spacerek . ; ] Kocha dzieci , nie zrobi im krzywdy. Uwielbia się przytulać. jedyną jego ' wadą ' jest to , iż niszczy budy. Ale gdy będzie miał zapewnione codzienne spacery i ciągły kontakt z człowiekiem , nie powinno być takich problemów. To jest złoty pies ! A nadal siedzi w schronisku ! Błagam ! Pomóżcie mi znaleźć mu dom ! On na to zasługuje...
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6783/dsc09134ew0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img131.imageshack.us/img131/4572/dsc09136bl4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img364.imageshack.us/img364/8615/dsc09694fr1.jpg[/IMG]
Z naszego spacerku :loveu:
[SIZE=3][B]Błagam ! Pomóżcie ! [/B][/SIZE]:oops: