-
Posts
5040 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kamilawa
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
kamilawa replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']I tuuuuuuuuuuuuuuu ;)[/QUOTE] W Iławie też się jakieś znajdą :)- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.
kamilawa replied to Havanka's topic in Już w nowym domu
Co u niuni? ;) -
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
kamilawa replied to beka's topic in Już w nowym domu
Tara, gdzie Twój domek kochana? :confused: -
[quote name='Lu_Gosiak']Jantarku:) juz niedlugo Cie osobicie wymiziam:) zapraszam na watek kolejnego psa wyrwanego z mordowni w Olkuszu wczoraj - brak deklaracji, brak ludzi na watku i brak skarbnika[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.146047-FS-Wystraszony-Chojrak-z-OL-w-super-DS%21%21-PREGUSEK-wyrwany-z-mordowni-brakuje-160z-%21%21/page55?p=15251087#post15251087"]http://www.dogomania.pl/threads/1460...7#post15251087[/URL][/QUOTE] Link nie działa...
-
[quote name='Weronika1995']Teraz to naprawdę dowaliłaś- Jest dokładnie na odwrót: ja chcę z nią chodzić na spacery, do parku na łąke, gdy mi się nudzi. A ona nie chce. Mnie to wkurza i chcę z nią pracować żeby chciała tam chodzić. O to ten cały wątek. Czytaj ze zrozumieniem.[/QUOTE] Twoje decyzje i nastroje zmieniają się z minuty na minutę. Raz chcesz ją oddać, nienawidzisz jej, przeszkadza ci to jaka jest. Potem ją kochasz, wychodzisz z nią na długie spacery. Mi się też często nastrój zmienia, ale bez przesady. Dziewczyno - Ty masz jakieś problemy. Daj spokojnie Diunie adres. Niech porozmawia z Twoją mamą. Porozmawiają sobie na spokojnie, nikt Ci przecież nic nie zrobi.
-
Mi się po prostu nie chce wchodzić na ten wątek... Myślałam, że będzie dobrze. Myliłam się... Jak zwykle.
-
Florek,juz niczego nie potrzebuje:(
kamilawa replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobię na wszystkich jakie tylko są... Oby tylko domciu znalazł. -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kamilawa replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
W końcu mogę coś napisać. :) Kurcze, nie może tak być. Za dużo tych bokserów bez domu... za dużo. Oby maluchy szybko do domku poleciały. Nie mogą długo siedzieć. Oby dobry domciu się znalazł dla biedaków!