Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Ja wczoraj mówiłam przez telefon Mshume żeby wyciągać jak najbardziej, w tydzień zorganizowałybyśmy dt. Cała nadzieja jeszcze w innym pracowniku
  2. [quote name='Wisełka']Żeby tylko udało się wszystkie zabrać na czas! Trzymamy kciuki! Info z facebooka: "wszystkie koty znalazły już domy, czekają jeszcze duży psy, pod schroniskiem tłumy ludzi!"[/QUOTE] Nie wiem czy to prawda
  3. Trzeba się jakoś dostać do Metra, najwięcej domów z metra. No i trzeba porozwieszać ogłoszenia papierowe - macie jak wydrukować? Ja mogę przygotować.
  4. Może ktoś jeszcze mógłby jej poszukać za parę dni, w zamojskim schronie też "chowają" psy :( oby jej nikt nie sprzedał :( załamka po prostu
  5. Jaszo, nic nie wiadomo jeszcze, o 12 pani Teresa idzie na wizytę, a ja tu na zawał chyba zejdę :razz:
  6. Mam trochę zaległości do nadrobienia i czytania. Powiedzcie coś o Rupercie, może ma swój wątek? Jest domek chętny na psa w typie lab: [FONT=Verdana, Helvetica, Arial]- nie moze byc agresywny[/FONT][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Verdana, Helvetica, Arial]- lagodny dla dzieci - dla kotow (maja koty!) - do innych psow [/FONT]
  7. Mia jest w Zgorzelcu w hoteliku u ZuziM
  8. Jeśli Malawaszka ręczy głową ;) i Gisic87 może przyjąć sunię na dt to do Gisic87. Koszty karmy i weta pokryjemy oczywiście
  9. [quote name='Gisic87']Ręczysz głową czy aby na pewno:cool3: nie no to żart z mojej strony dla rozluźnienia atmosfery:oops: Sunię możecie przywieźć choćby jutro. Ja całe dnie jestem w domu obecnie nie pracuję więc i czas dla tymczasów mam[/QUOTE] Super, fantastycznie :)
  10. [B]Elinka[/B], notuj wszystkie domki, może ktoś innego kudłaczka zaadoptuje Bunia uciekła z dt :( :( Jeśli macie jakieś doświadczenie w szukaniu psiaków proszę pomóżcie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183545-RZESZ%C3%93W-I-OKOLICE-POMOCY-%21%21%21-Bunia-uciek%C5%82a-z-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/183545-RZESZ%C3%93W-I-OKOLICE-POMOCY-!!!-Bunia-uciek%C5%82a-z-DT[/URL].
  11. Uwielbiam takie całuśne :) Choć mój prywatny całuśnik ostatnio z rozpędu mało mnie nosa nie pozbawił
  12. Ewa, zobacz: Zdrapka-bis [IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/7AD1NuWoNGV/6.05.010_023[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184976-Jestem-sliczna-i-rasowa...wiec-dlaczego-samotna"][/URL]
  13. Da się sunię sprawdzić na koty? mam fajny domek we Wrocławiu
  14. [quote name='Mantis']Leni, wiesz co Fizia robi z takimi ciociami? ;)[/QUOTE] Gryzie? :evil_lol: Ja się nie boję zębów. Buziaków też nie :lol: Cudowna Fizula
  15. Przyszłam się przywitać z Fizią :)
  16. Jestem. Przygotuję umowę, gdzieś mam wzór tylko muszę się dokopać. W Warszawie odbiór zorganizujemy
  17. Właśnie wróciłam i zaglądam do Mii, może już niedługo znajdzie się domek idealny :)
  18. Super zdjęcia. Jakie te zwierzaki są prześwietne - każde z osobna i wszystkie razem :) Ja nieodmiennie kocham też Rudolfa :)
  19. [quote name='Dogo07']Ja znowu nie mogę się doszukać jaki dokładnie duży jest Tibbuś.[/QUOTE] Tibbi jest wielkości spaniela, ok 12 kg waży. Są dwa domki chętne na Tibbiego, drugi domek też poinformowany o jego nienawiści do szczotek i zabiegów pielęgnacyjnych, mają zaprzyjaźnioną panią fryzjerkę która daje sobie radę z ciężkimi przypadkami. Umówiłam się z panią na telefon w sobotę kiedy będziemy już widzieć czy pierwszy domek się zdecyduje
  20. [quote name='matrioszka2']Nie, nie - gryzący ludzi.W boksie jest sam. Na obserwacji. Podpisany "... z pogryzienia". Myślę, że tu musiała zajść jakaś szczególna okoliczność, że kogoś chapnął.Nie wiem, w jakim wieku, ale mogę zapytać, jeśli to ważne.[/QUOTE] To niech go poobserwują biedaka. Za kilka dni podpytaj o niego pliz
×
×
  • Create New...