Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='yuki']Kurde tylko , że on jest taki dziki. To jak go tu wykąpać :( a faktycznie by to dużo dało, od razu z wyglądu byłby innym psem . Łatwiej by coś wtedy znaleźć..[/quote] Są chyba jakieś tabletki na uspokojenie, nie znam się niestety, trzeba by popytać
  2. W schronisku w Cieszynie jest taki piesek. Nie wiem czy to spanielowaty? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-cieszyn-potrzebuja-pomocy-aktualizacja-strona-1-a-74023/index194.html[/URL] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7533/tnp1190283.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Jasza']Dzięki Billie, na Dogomanii wszyscy się rozumieją.. A w pracy muszę słuchać o kocich skórkach na bolące plecy i albo się ciągle kłócić, albo wychodzić ostentacyjnie i czuć na plecach porozumiewawcze spojrzenia..[/quote] Wszędzie jest tak samo, Jaszo. Ja się nauczyłam tylko głuchnąć czasami, szkoda energii. W ich oczach tylko oni mają rację i czegokolwiek by człowiek nie powiedział to tego nie zmieni. Czasami tylko się zastanawiam kiedy to średniowieczne zacofanie w niektórych kwestiach nam minie i ile pokoleń musi przejść. Bądźmy dobrej myśli że niedługo. Ale Jaszo, na pewno nie jesteś sama, na pewno wiele z nas ma podobnie.
  4. [quote name='irysek']cudny ten orenek nasz kochany. jak fajnie, ze mu sie udalo nareszcie wyrwac ze schronu. teraz raz dwa i do domu.[/quote] Irysku, tylko on na razie kłapie, trzeba nad nim popracować żeby był gotowy do adopcji. Tytuł to że już w hoteliku u Jamora i zbieramy fundusze. Wczoraj koleżanka obiecała dołożyć się do Orenka. Śliczny jest to fakt niezaprzeczalny, tylko to był pies porzucony gdzieś pod hurtownią, rzucali mu tam jedzenie, ale był niczyj, nie zna głaskania, boi się. To jest młody pies, ząbki ma bielutkie, oceniany na ok. 2 lata, więc ufam że ten jego młody wiek pozwoli na wyprostowanie go
  5. Ale przyjaciele :lol:
  6. Zdjęcia z samochodu: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d4094ccbe76dc1ae91426570432452a4,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/139495b816f8f3a211c6fc80a425f9d7,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/eb789ef0c41b525d05795d8fc2923cef,14,19,0.jpg[/IMG]
  7. Luka, możesz zmienić tytuł wątku?
  8. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ja mogę zrobić ogłoszenia na 3 portalach (adopcje.org, alegratka, cafeanimal), ale muszą być w pierwszym poście co najmniej po 2 ładne zdjęcia każdego psiaka i w pierwszym poście również opis każdego z nich oraz też w I poście namiar na osobę, którą należyh podać do kontaktu to wszystko po to, by zaoszczędzić czasu.[/quote] Ja również mówiłam że porobię ogłoszenia jak będzie już tekst gotowy. Allegro też mogę zrobić
  9. [quote name='magda222'][CENTER][U][B][SIZE=3]Deklaracje:[/SIZE] [/B][/U][B] Jasza [/B][B]5 zł[/B][B] Dogo07 10 zł leni 356 30 zł diana79 5 zł magda222 10 zł RudaSuzi 10 zł agata51 10 zł --------------------- [/B][SIZE=3][B]80 zł[/B][/SIZE][B] fona 50 zł (jednorazowo)[/B][SIZE=3][B] Bardzo dziękujemy!!! [/B][/SIZE][U][B] :Rose::Rose::Rose: [/B][/U][B] [U][SIZE=3]Przypominam o bazarkach: [/SIZE][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dwie-sliczne-recznie-robione-kamizelki-na-rumcajsa-do-16-08-a-143677/#post12751994[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/naszyjnik-ciuszki-dla-najmlodszych-na-zime-na-lato-dla-rumcajsa-do-18-08-a-143852/#post12766289[/URL] [/B][/CENTER] [/quote] Trzeba wrzucić na pierwszą stronę Rumka i zbierać dalej :multi:
  10. Na pewno zorganizujemy fundusze dla Iskierki :multi:
  11. [quote name='irysek']ok leni, nie ma sprawy. filipek tez cos dostanie. w takim razie musze dokupic, bo mialam tyle co po jednym dla kazdego psiaka, plus zapas dla hopa. [/quote] dzięki :multi:
  12. [quote name='Malwi']dostałam kolejnego maila w sprawie Bugiego, Pani jest zainteresowana, zobaczymy co z tego wyniknie.[/quote] Coś wynikło?
  13. Dodałam ogłoszenia na pierwszej stronie i wznowiłam allegro (wyróżnione): [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=715365504]Jamnik szorstkowłosy Bugi SZUKA DOMU (715365504) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Danusiu, jakbyś mogła zrobić mu jeszcze jakieś ogłoszenia na innych portalach to byłoby super
  14. [quote name='luka1']niesamowite :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziekuje wszystkim którzy pomogli Orenowi. [SIZE=1]W Azorku pozostały jeszcze trzy "moje " psy[/SIZE][/quote] Jeśli są takie kudłate jeszcze to proponuję zrzutę na golarkę :-(
  15. ale on jest śliczniutki. Będzie super psem
  16. [quote name='mamanabank']Leni, a jak u Jamora udało się okiełznac Orena, skoro w schronie tylko łapak skutkował, jak go wepchnęliście do boksu?[/quote] Już w samochodzie się zupełnie zmienił, całkiem inny pies. Spokojniutki, leżał albo wyglądał przez okna, zaczął też mnie obwąchiwać. Mam zdjęcia, ale tylko z komórki, wkleję na pewno, tylko usiłuję rozgryźć jak to zrobić. U Jamora obwąchiwał krzaczki, biegał i podskakiwał sobie wesoło. Jamor ma jakąs magiczną rękę do psów, podziwiam. Od nas uciekał jak go wołaliśmy, widać że się bał jeszcze, za Jamorem leciał na zawołanie - szok. Także trafił super. Tylko te dredy - masakra :-( :-( Wygląda jak komodor. Przez te dredy ciężko mu sie nawet biega, nawet nad oczkiem wisi mu wielki dred. Pies - rozpacz. Nadaje się do ogolenia tylko
  17. Ale wieści :multi:
  18. Pogłaskałam wczoraj Baranka od wszystkich cioteczek :lol: Baranek jest mniejszy niż myślałam, bo na zdjęciu wyglądał na sporego. Fajny, spokojny piesek.
  19. Byłam wczoraj u Jamora i widziałam Majkę - słodka jest niesamowicie :loveu: Trzymam kciuki żeby się znalazł dobry domek
  20. Oren jest uroczy :lol:
  21. Oren już u Jamora. Dopiero niedawno wróciłam, straszne korki - dzisiaj piątek. Bez łapaka się nie obeszło :placz: poza tym nie interesowały go zadne smakołyki, ani kurczak, ani szynka, nic nie chciał jeść. Pani po pół godziny się poddała i wzięła łapak :shake: W samochodzie bardzo się uspokoił, wyglądał ciekawie przez okna, nawet zaczął mnie obwąchiwać, potem przysypiał, bo długo staliśmy w korkach. Ale bardzo był spokojniutki przez cały czas. U Jamora już wesoło biegał :multi: ale do ludzi nie podchodzi, ucieka od wyciągniętej ręki. Niestety tak jak się obawiałam kołtuny straszliwe i trzeba obciachać do skóry :placz:
  22. Schronisko w Zabrzu, taki cudny kudłaczek :placz: Jak ja kocham kudłaczki Brucio [IMG]http://lh3.ggpht.com/_7WippezDP6A/Sn2YbSGQ_sI/AAAAAAAADjU/TgauGw-ETPU/s640/P8080010.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_7WippezDP6A/Sn2YeriZxmI/AAAAAAAADjY/0s9B_QlHpvg/s640/P8080012.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_7WippezDP6A/Sn2Yhjfv5KI/AAAAAAAADjc/a_qnV0v96H8/s640/P8080013.JPG[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-w-zabrzu-peka-w-szwach-potrzebujemy-waszej-pomocy-25986/[/url] Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][B] , tel. 692 581 343 i gg: 4913896[/B]
  23. Szukamy domku cały czas :multi:
  24. No to jeszcze nasze mazurskie klimaty: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/efbae33fb569c6e58b5cf7078920d6ca,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c5e233d1ec9cca20c20c8f234721f9f6,14,19,0.jpg[/IMG]
  25. [quote name='mamanabank']trzymaj się Leni, na pewno dasz radę! Czekamy na wieści.[/quote] Dopiero wieczorkiem. Pracuję do 13:00, potem jadę
×
×
  • Create New...