Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Już wstawiłam dobre. A ta ślicznotka w kaftaniku to jamniczka z Palucha po sterylce, też szuka domku :-(
  2. [quote name='malagos']Leni, nie rozumiem, co to za slicznotka w kaftaniku?[/quote] Nie, to są złe zdjęcia, już podmieniam, dostałam właściwe
  3. Loluś Idolem się staje :lol:
  4. Uaktualniłam info na pierwszej
  5. [quote name='Jasza']Zgłaszam się na wątku i oczywiście pomogę w ogłoszeniach. Jutro lub pewnie prędzej w poniedziałek.:loveu:[/quote] Z nieba spadłaś Jaszo, dziękujemy :loveu:
  6. Śliczna, jak dobrze że ją przygarnęłaś bidulkę :-(
  7. [quote name='Poker']11.12 sierpnia to wtorek środa.[/quote] Oo, to nwet lepiej, ja myślałam że czwartek jadą, bo na wątku Jamora coś tak pisali
  8. Cudne zdjęcia cudnego Ząbka :loveu: kochany jest, tak sobie fajnie leży do góry brzuszkiem :lol:
  9. [quote name='GoskaGoska']Poker jesli by ci sié udala adopcja, to we Wroclawiu w schronisku - jest mlodziutka malutka sunia czarna - totalnie przerazona na boksie cała się trzesię ze strachu - :placz:pewnie szybko pojdzie z Dt do adopcji, ale takiej przerazone nikt z ulicy nie weznie, ona jest na C - z malymi pieskami[/quote] Goska, podaj jakiegoś linka do niej jeśli masz
  10. [quote name='Poker']będzie jechać Lucyna dokładnie z Elblaga do Jamora 11 lub 12 sierpnia,Będzie wiozła 2 sunie, myślę ,że Oren tez się zmieści.Piszcie do niej !!!! Wątek suniek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/aza-anu-dwie-terrierowate-blizniaczki-kiedy-beda-bezpieczne-136552/index11.html#post12553314[/URL][/quote] Dzięki Pokerku, będę się kontaktować. Chyba że udałoby się przewieźć go wcześniej
  11. [quote name='danka1234']moje aktualne ogłoszenia są w poscie 53 i 55, wklej je na 1 stronie by było wiadomo co ma juz zrobione.[/quote] OK, dzięki
  12. [quote name='Ajula']jakby transport był, to w poniedzialek mógłby Oren jechać?[/quote] Jak rozmawiałam z Jamorem wczoraj to powiedział że mógłby
  13. Nikt już nie zagląda do Orenka?
  14. Nikt nie zagląda do Fafulca :placz:
  15. Luka, zmień proszę tytuł wątku że szukamy transportu pilnie Sochaczew k/Wwy - Warka (Jamor), może ktoś będzie jechał na tej trasie Napisałam też na transportowym
  16. [quote name='malawaszka']Leni no zawału bym przez Ciebie dostała - Wisus ma już dom - od jakiegoś czasu ma - bardzo długo - kilka lat byłw Swarzędzu ale już nie jest[/quote] Ło panie - to bardzo przepraszam, czyli strona od dawna nie aktualizowana. Czy skasować mój post w takim razie?
  17. Ja dodałam też słodziaczki na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/08/jamniczkowata-trojka-szuka-domkow/"]Psydoadopcji.pl [/URL] Oby się szybko domki znalazły - takie śliczne wszystkie
  18. W schronisku w Swarzędzu koło Poznania jest taki psiak: [SIZE=1][/SIZE][B] Wisus - Pies, średni, ok. 2 lat.[/B] Wesoły urwis. Bardzo żywiołowy. [IMG]http://www.schronisko.psiaki.com.pl/promo-photos/full/133.jpg[/IMG] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul. Dworcowa 3 62-020 Swarzędz koło Poznania Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00 sobota 10:00-15:00 niedziela nieczynne (ale mile widziany gość z konkretnym wyborem pieska)
  19. A co z tym jamnikiem?? Na stronie pisze że w schronie od grudnia 2007 :placz: Mam nadzieję że on poszedł do adopcji. Czy ktoś wie? FARYS [IMG]http://www.schronisko.psiaki.com.pl/promo-photos/full/671.jpg[/IMG]
  20. [quote name='lania']Jest w schronie i do wzięcia nie tylko do pogłaskania. Jak będziesz w schronisku zapytaj się o Marcina, on Ci pokaże[/quote] Napisałam do poogłaszania :) mogę mu ogłoszenia zrobić, ja niestety daleko od Swarzędza
  21. [quote name='Jasza']Jak Wiewiórka jest w górach i raniutko zawozi Franię to nie wiem, czy będzie miała taki regulamin...[/quote] To niech go napisze odręcznie. Chodzi tylko o zabezpieczenie
  22. [quote name='maciaszek']No właśnie nie wiem jak to rozwiązać... Czy Wiewiórka jest pełnoletnia? Bo jeśli nie to i tak nie może podpisać umowy... To znaczy nie powinna. Myślę, że to poważna i porządna rodzina. Nic nie zrobią z Franką w tych kilka dni. No ale może lepiej na zimne dmuchać? Już sama nie wiem...[/quote] Ja tu jestem tylko z wakacyjnego doskoku, ale kibicuję Frani :multi: Lepiej dmuchać na zimne, bardzo dmuchać. Nie to że nie ufam ludziom, ale czytam dogo od jakiegoś czasu i wiecie - lepiej ostrożnym być
  23. [quote name='irysek']fajnie, ze sie odezwalas. nie wiem czy jamor nie oferowal, ze moze podwiezc psy czy odebrac? myli mi sie juz z hotelikiem u murki, bo oni tak robili. moze zadzwonilby ktos do jamora i sie spytal czy by tych 90km po niego nie pojechal?[/quote] Jamor prosił żeby go wcześniej odrobaczyć, mam nadzieję że Luka będzie mogła podać mu tabletkę - przeleję od razu należność za lek
  24. [quote name='aldira']biedny jamniczek:placz::placz::placz::placz: może jednak gdzieś czeka na niego domek:placz::placz::placz:[/quote] Czeka na mur beton, tylko my go jeszcze nie znaleźliśmy :shake: Trzeba ruszyć z ogłoszeniami jeszcze, MUSI się trafić odpowiedni domek, który zrozumie że Filipek to nie golden retriever dla rodziny
  25. Ninko, dzięki za ofertę dt, szkoda że tak wyszło, no ale rozumiem że czasami nie udaje się tak jakbyśmy chcieli. Mam nadzieję że szczeniorki szybko pójdą do domków i weźmiesz innego psiaka do siebie
×
×
  • Create New...