-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
leni356 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Już wstawiłam dobre. A ta ślicznotka w kaftaniku to jamniczka z Palucha po sterylce, też szuka domku :-( -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
leni356 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Leni, nie rozumiem, co to za slicznotka w kaftaniku?[/quote] Nie, to są złe zdjęcia, już podmieniam, dostałam właściwe -
Loluś Idolem się staje :lol:
-
Uaktualniłam info na pierwszej
-
[quote name='Jasza']Zgłaszam się na wątku i oczywiście pomogę w ogłoszeniach. Jutro lub pewnie prędzej w poniedziałek.:loveu:[/quote] Z nieba spadłaś Jaszo, dziękujemy :loveu:
-
Malutka porzucona sunia zostaje u nas na zawsze:)
leni356 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Śliczna, jak dobrze że ją przygarnęłaś bidulkę :-( -
[quote name='Poker']11.12 sierpnia to wtorek środa.[/quote] Oo, to nwet lepiej, ja myślałam że czwartek jadą, bo na wątku Jamora coś tak pisali
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Cudne zdjęcia cudnego Ząbka :loveu: kochany jest, tak sobie fajnie leży do góry brzuszkiem :lol: -
[quote name='GoskaGoska']Poker jesli by ci sié udala adopcja, to we Wroclawiu w schronisku - jest mlodziutka malutka sunia czarna - totalnie przerazona na boksie cała się trzesię ze strachu - :placz:pewnie szybko pojdzie z Dt do adopcji, ale takiej przerazone nikt z ulicy nie weznie, ona jest na C - z malymi pieskami[/quote] Goska, podaj jakiegoś linka do niej jeśli masz
-
[quote name='Poker']będzie jechać Lucyna dokładnie z Elblaga do Jamora 11 lub 12 sierpnia,Będzie wiozła 2 sunie, myślę ,że Oren tez się zmieści.Piszcie do niej !!!! Wątek suniek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/aza-anu-dwie-terrierowate-blizniaczki-kiedy-beda-bezpieczne-136552/index11.html#post12553314[/URL][/quote] Dzięki Pokerku, będę się kontaktować. Chyba że udałoby się przewieźć go wcześniej
-
[quote name='danka1234']moje aktualne ogłoszenia są w poscie 53 i 55, wklej je na 1 stronie by było wiadomo co ma juz zrobione.[/quote] OK, dzięki
-
[quote name='Ajula']jakby transport był, to w poniedzialek mógłby Oren jechać?[/quote] Jak rozmawiałam z Jamorem wczoraj to powiedział że mógłby
-
Nikt już nie zagląda do Orenka?
-
Nikt nie zagląda do Fafulca :placz:
-
Luka, zmień proszę tytuł wątku że szukamy transportu pilnie Sochaczew k/Wwy - Warka (Jamor), może ktoś będzie jechał na tej trasie Napisałam też na transportowym
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']Leni no zawału bym przez Ciebie dostała - Wisus ma już dom - od jakiegoś czasu ma - bardzo długo - kilka lat byłw Swarzędzu ale już nie jest[/quote] Ło panie - to bardzo przepraszam, czyli strona od dawna nie aktualizowana. Czy skasować mój post w takim razie? -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja dodałam też słodziaczki na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/08/jamniczkowata-trojka-szuka-domkow/"]Psydoadopcji.pl [/URL] Oby się szybko domki znalazły - takie śliczne wszystkie -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
W schronisku w Swarzędzu koło Poznania jest taki psiak: [SIZE=1][/SIZE][B] Wisus - Pies, średni, ok. 2 lat.[/B] Wesoły urwis. Bardzo żywiołowy. [IMG]http://www.schronisko.psiaki.com.pl/promo-photos/full/133.jpg[/IMG] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul. Dworcowa 3 62-020 Swarzędz koło Poznania Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00 sobota 10:00-15:00 niedziela nieczynne (ale mile widziany gość z konkretnym wyborem pieska) -
[quote name='Jasza']Jak Wiewiórka jest w górach i raniutko zawozi Franię to nie wiem, czy będzie miała taki regulamin...[/quote] To niech go napisze odręcznie. Chodzi tylko o zabezpieczenie
-
[quote name='maciaszek']No właśnie nie wiem jak to rozwiązać... Czy Wiewiórka jest pełnoletnia? Bo jeśli nie to i tak nie może podpisać umowy... To znaczy nie powinna. Myślę, że to poważna i porządna rodzina. Nic nie zrobią z Franką w tych kilka dni. No ale może lepiej na zimne dmuchać? Już sama nie wiem...[/quote] Ja tu jestem tylko z wakacyjnego doskoku, ale kibicuję Frani :multi: Lepiej dmuchać na zimne, bardzo dmuchać. Nie to że nie ufam ludziom, ale czytam dogo od jakiegoś czasu i wiecie - lepiej ostrożnym być
-
[quote name='irysek']fajnie, ze sie odezwalas. nie wiem czy jamor nie oferowal, ze moze podwiezc psy czy odebrac? myli mi sie juz z hotelikiem u murki, bo oni tak robili. moze zadzwonilby ktos do jamora i sie spytal czy by tych 90km po niego nie pojechal?[/quote] Jamor prosił żeby go wcześniej odrobaczyć, mam nadzieję że Luka będzie mogła podać mu tabletkę - przeleję od razu należność za lek
-
[quote name='aldira']biedny jamniczek:placz::placz::placz::placz: może jednak gdzieś czeka na niego domek:placz::placz::placz:[/quote] Czeka na mur beton, tylko my go jeszcze nie znaleźliśmy :shake: Trzeba ruszyć z ogłoszeniami jeszcze, MUSI się trafić odpowiedni domek, który zrozumie że Filipek to nie golden retriever dla rodziny
-
Ninko, dzięki za ofertę dt, szkoda że tak wyszło, no ale rozumiem że czasami nie udaje się tak jakbyśmy chcieli. Mam nadzieję że szczeniorki szybko pójdą do domków i weźmiesz innego psiaka do siebie