-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Taka cudna mała kudłatka: [IMG]http://i28.tinypic.com/15dnnkh.jpg[/IMG] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1166/mala-przestraszona-sunia-szuka-dobrego-domu-jastrzebie-zdroj-145835]Mała PRZESTRASZONA sunia szuka dobrego domu!!Jastrzębie Zdrój - Dogomania Forum[/url]
-
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Cudnej urody jest mała :lol: -
Blekitne oko patrzy z nadzieja i wypatrzylo super dom.
leni356 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę z Witusiowego domku :loveu::multi: -
Wrzuciłam sunię na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/09/smutna-porzucona-berta-daj-jej-domek/"]psydoadopcji.pl[/URL]
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Bosz, ona tak wszystkich nastraszyła, co za babsztyl :mad: Taks jesteś cudowna po prostu :loveu: -
Ja polecam Vertera też, domki które do mnie się zgłosiły mają jego zdjęcia. Jest też domek pod Krakowem, ale pani nie ma internetu. Pani chciała Argoska, ale ma w domu kotka, a Argos nie może żyć pod jednym dachem z kotem. Może jakoś uda mi się przesłać zdjęcia do pani
-
[quote name='__Lara'][B] Reyes,[/B] tak szczerze to mi jest już głupio Cię prosić... bo wyszło okropnie tak samo wobec Ciebie...jak i Pastwa... to wspaniali ludzie, ale [B]poczekają[/B]....Przepraszam, że tak wyszło. [B]malagos,[/B] dziękuję Ci kochana za ten kontakt. Narazie się z nim wstrzymam, bo ciotka [B]bebcik [/B]zadeklarowała się na wizytę w sobotę/ niedzielę, to niedaleko jej. [B]Wiewiórko,[/B] ustalcie tą sterylkę jak najszybciej się da, Państwo specjalnie urlop wzięli. [B]Dobrze by bylo też wiedzieć/ dopytać się czy Perełka będzie musiała aż 2 tygodnie odczekać po sterylce zanim będzie można gdzieś ją przewieźć, czy wystarczy krótszy okres.[/B] Tak, później wkleję to zdjęcie.[/quote] Wystarczy krótszy okres - 2 dni po już może jechać. Ja też wzięłam sunię po sterylce ze schronu i wiozłam do Wwy
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Jeśli ten tymczas nie wypali to może zapytać Biafrę czy by przyjęła jamnisia? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mlody-jamnik-z-lasu-w-depresji-potrzebne-dt-moze-byc-platne-w-krakowie-na-juz-145024/index21.html[/url] -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']psu nic nie jest je ,siusia jest tylko totalnie zestresowany "po prostu":angryy: nie spełnił oczekiwań - pani chciała coś wesołego jestem juz umówiona na odbiór- pies ląduje u mnie do czasu powrotu Kenny. Mam nadzieję, że jakoś to przeżyję;)[/quote] A panią proponuję na czarne kwiatki -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
leni356 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam. Ską∂ Lenka ma jechać? -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ja też :kciuki: Taks :calus: -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Czekamy na info czy pani zdecyduje się wziąć sunię i czy ten tymczas wypali dla jamnisia -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Z tym dt o którym pisałam niestety nie - gdyby jamniś miał szczepienie p/wirusówce to ok, ale mają 3-miesięcznego kotka i się po prostu boją. Pytam od wczoraj innych znajomych, niestety kiepsko na razie - nic -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']WSZYSTKIE DZIEWCZYNY Z KRAKOWA ZAPSIONE.. nie ma co liczyć na DT.. jedynie hotel by pewnie wchodził w gre[/quote] A wtatara? opiekowała się Pakusiem -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek'][B]Leni[/B], jak będziesz wiedziała to daj od razu znać. Myślę, że on jest zdrowy, ale wiadomo..., rozumiem obawę.[/quote] No ja też rozumiem, nie mogę naciskać. Pytam jeszcze po znajomych -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z domkiem - domek się boi :-( Niestety, jakbym miała 3-miesięczne kocię to tez chyba bym się bała brać bez szczepień. W najgorszym wypadku można jamnisia umieścić w szpitaliku na 3 dni na obserwację. Co myślicie? -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Kenny ma problemy z pisaniem na dogo, więc piszę za nią. Pies został zaszczepiony tylko na wściekliznę, wirusówki wet zarządził po 2 tygodniach. Tabletkę na odrobaczenie miał dostać po tygodniu od szczepienia (pani ma w domu), czyli nie jest jednak odrobaczony. Sorrki za to zamieszanie, ale za dużo emocji... Maggie1971, może psiaka jutro po południu odebrać (15.00-16.00, pytanie czy pani wtedy będzie w domu), zawieźć do weta, jak ten stwierdzi, że pies jest zdrowy to zawieźć do dt awaryjnego, a jak coś będzie nie tak z jego zdrowiem to do Katowic, do brynowskiej lecznicy. Leni, dopytaj domek czy przyjmą go, jeśli wet stwierdzi, że jest zdrowy (ale bez przeciwwirusowych szczepień)?[/quote] Dopytam, ale bez wirusowych to strach :shake: Wiadomo że szczeniaki i kociaki mogą złapać coś najłatwiej, a wtedy to mnie zamordują. Ja wzięłam sunię na tymczas bez wirusówki, ale mój pies jest dorosły i szczepiony. Dopytam domek, a w razie czego szukam dalej po znajomych kogoś, kto w domu nie ma zwierząt -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Kenny z nim była u weta, zaraz pewnie napisze, ale chyba miał szczepionkę łączoną (wścieklizna + wirusówki). Nie ma czym zarazić kotka. Został też odrobaczony. We wtorek wet stwierdził, że jest zdrowy.[/quote] Wiem że we wtorek był zdrowy, ale każdy kto ma psa wie że jednego dnia może być zdrowy, a drugiego chory. Trzeba najpierw zaprowadzić go do weta, jeśli będzie coś nie tak to trzeba go zostawić w szpitaliku -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ostatnio było parwo więc przepraszam za ostrożność, ale tam jest malutki kotek. I ludzie nie planowali psa, dlatego mówię że dt awaryjny - miejmy nadzieję że jamniś jest zdrowy, ale kurcze - jeśli nie jest? -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A czy on był szczepiony p/wirusówkom? -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kenny']dzwoniłam do weterynarza...nawet jak jest chory to możliwości zarażenia nie ma. ale według weta to też nie jest bebeszia, za mało objawów - samo niejedzenie jeszcze o tej chorobie nie świadczy, tak jak pisałam nie ma wymiotów ani biegunki...maciaszku ja uważam tak samo, że to kwestia stresu i w ogóle mu się nie dziwię, że tak reaguje...co chwilę zmienia lokum, jest przerażony...trzeba mu dt od jutra zdecydowanie, najlepiej na dłużej, żeby miał czas na aklimatyzację i znowu nie musiał sie przenosić...no ale jak sie nie da to wezmę kolegę do siebie po 17tym, tak jak pisałaś. Przecież DS to będzie kolejna zmiana, trochę ich dużo jak na jego psychikę.[/quote] Babeszjoza nie jest zaraźliwa, a jeśli chodzi o objawy to nasi weci mówią co innego, ale w Wwie był pogrom babeszjozy i psy często nie miały innych objawów oprócz braku apetytu. Ale babeszja nie jest zaraźliwa, w razie czego dt może podać kroplówkę, bo obydwie osoby są po medycynie. Chodzi tylko o choroby którymi mógłby się zarazić kotek - dlatego wizyta u weta konieczna. -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']A czy, jeśli Stupik byłby zdrowy, dt mógłby go przejąć jutro? Jeśli tak to w jakich godzinach?[/quote] Tak, popołudniowych -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']A ten dt w Krakowie właśnie? Wet oglądał psa we wtorek, był zdrowy. Jestem przekonana na 99%, że to jego niejedzenie to kwestia stresu... Ale oczywiście dobrze byłoby sprawdzić. Tylko czy pani pójdzie z psem do weta? Ech..[/quote] Dt w Krakowie