-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
leni356 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Na razie żadnych wieści -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze Alicja obiecała przenieść deklarację z Fido na tego jamnisia (60 zł miesięcznie), ode mnie jest 50 zł/miesiąc Trzeba zliczyć ile już mamy -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedak tam czeka :-( Gdyby tylko go wydali -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę. Jamniś prosi o wsparcie :Help_2: -
Przeniosłam deklaracje na wątek Kajtka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/zaglodzony-samotny-bez-dachu-nad-glowa-prosi-o-lepsze-zycie-145909/index5.html[/url]
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Niech się tym razem zakocha ktoś bez kotów.. Argosek czeka -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Niech się ruszy :cool2: -
Dzięki dzięki :loveu: Póki co moje, nie zdążyłam zmienić
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dzięki Jaszo :loveu: -
MIX jamnika szuka domu!!![Będzin] Już w nowym domu!
leni356 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś lepsze zdjęcia? Mam osobę chętną do adopcji czarnego jamnika lub jamniczki po sterylce -
[quote name='iwlajn']Astaroth, Ulhvedin opiekuje się Krą, która jeździ na wózku. Ma dziewczyna doświadczenie, myślę że coś Ci doradzi:razz:[/quote] Jeszcze Togaa i Bubu jeździły z Lolusiem na rehabilitacje, może pomogą: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lolus-ma-zlamany-kregoslup-zbieramy-na-pieluszki-rehabilitacje-132968/[/url]
-
[quote name='Pipi']Pod koniec maja był odrobaczony,ale podam mu znowu,mam tabletki aniprazol.Od wścieklizny nie jest szczepiony,zrobię to za ok.tydzień.W piątek był kastrowany,więc jeszcze za wcześnie na szczepienie.Zresztą zapytam p.doktor.[/quote] Za wcześnie. Muszą minąć minimum 2 tygodnie po kastracji żeby zaszczepić, podobnie z odrobaczeniem. Skonsultuj z wetem, ale mam ten sam przypadek (sunia po sterylce) i pozwolili mi odrobaczać i szczepić dopiero po 2 tyg.
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ja mam same doświadczenia z psio-kocią miłością, ale zupełnie nie wiem od czego to zależy [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/824f7d9c844eaaf4200006ffd3607b87,14,19,0.jpg[/IMG] -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']No niedobrze. Taka cisza. Moze zmienic tytul? To jakies cioteczki pomoga?Ile kosztuje DT?[/quote] Ona jest niewielka to może uda się koło 300 zł za mies. To duża szansa, zbierzmy chociaż trochę, ona nie będzie długo na domek czekać - jest śliczna. -
[quote name='Pipi']Bardzo,bardzo proszę,pomóżcie z Kajtusiem.On ma tragiczne warunki,a jest taki ufny do człowieka.Idzie zima,mnie kończy się umowa o pracę,nie będę mogła jeździć do niego,ponieważ jest to za daleko,a paliwo drogie.On tam nie przetrwa sam.Pomóżcie go uratować,proszę.Ja zrobię wszystko co potrzeba,żeby dotarł do jamora bezpieczny.Proszę. . . . . . .[/quote] Pipi, a jak z jego szczepieniami? Ma jakiekolwiek choćby wściekliznę? Jeśli nie to możesz to załatwić? I odrobaczanie również. Jest dla niego miejsce, więc można rozejrzeć się za transportem. Ja będę w kontakcie z Jamorem. [COLOR=Red]Potrzebujemy funduszy, bo jest tylko na pierwszy miesiąc. Ciotki błagam pomóżcie choćby po 10-20 zł [/COLOR]
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Na prośbę mamanabank wstawiam zdjęcia Belli (sunia jużak): W schronisku: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/3eae8e356ef959c7b02bb8d85d24aa38,10,19,0.jpg[/IMG] I szczęśliwa w nowym domku :loveu: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c76017bc61e0635abb6d6a33e9f04192,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/258935d6c1515c9831dafa80c6543be1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d803498fa20e8756904cfc275dbfe83c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/352f049d0d0a5a33d9d0052353f8305c,10,19,0.jpg[/IMG] -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobię bazarek, mam trochę rzeczy, Conik też podarowała superowe kubki z malunkami piesków :loveu: Ciotki pomóżcie jamnisiowi :modla: -
Czy ktoś mógłby umieścić Rumka na wątku? Kudłacze szukają domów: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url]
-
[quote name='leni356']A może po Orenie do hoteliku wzięlibyśmy tego pieska? Śliczny kudłacz, żal go bardzo. Jeśli darczyńcy się zgodzą to pieniądze po Orenku mogłyby przejść na tego biedaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/zaglodzony-samotny-bez-dachu-nad-glowa-prosi-o-lepsze-zycie-145909/[/URL] Co sądzicie? edit: zdjęcie [IMG]http://images43.fotosik.pl/194/c2f4bc17924cbcc4med.jpg[/IMG][/quote] Jest miejsce dla tego kudłacza w hoteliku. Proszę pomóżcie Z funduszy Orena zostało [B]326 zł[/B], ale to za mało. Musimy dozbierać funduszy i zorganizować transport Pomóżcie :modla::modla:
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Fiduś bomba :loveu: :loveu: