Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Hahahaha :smhair2::turn-l::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  2. Nie... dobrze ją zważyliście? :crazyeye: gdy mój jamniś ważył w swoje chorobie 6,7kg wyglądał jak jeden szkielet....fakt, że może być drobniejszej budowy, to napewno, ale i tak to jest strasznie mało !!!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  3. A czyja to ręka? :diabloti::loveu: mamusi! ;) :loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='Ra_dunia']Mam nadzieję, że wizyta przebiegnie super i Nadzieja będzie mogła dochodzić do siebie w domowych warunkach :loveu:[/quote] Czekam na odpowiedź Bounty w sprawie wizyty w tym dt ;)
  5. Zaraz padnę... :scream_3::scream_3::scream_3::scream_3::scream_3::scream_3:
  6. [quote name='leni356']Można puścić kciuki :lol: Domek bardzo fajny, pani nie pracuje i jest na stałe w domu, więc Argosek będzie miał bardzo dobrze. Dzieci 9 i 13 lat, będą się z nim bawić, lubią pieski, już nie mogą się doczekać. Decyzja przemyślana, mieli już wcześniej pieska ze schroniska, dożył starszego wieku. Państwo przemili i dzieci też. Mieszkanie w bloku, ale wokół sporo terenów zielonych i Argos będzie jeździł na wakacje z rodziną, nie zostawiają nigdzie psa. Domek się trafił Argoskowi fajny :multi: [B][COLOR=Black]I pytanie do Bajki - czy państwo mogą Argoska odebrać w niedzielę?[/COLOR][/B] Umowę adopcyjną trzeba będzie z panią podpisać przy odbiorze, a ja się już będę z nią umawiać na wizytę poadopcyjną. Argos, pakuj manatki :lol:[/quote] No to super!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Gratulacje leni za znalezienie super domku Argosikowi!!! :multi::multi::multi::loveu::loveu: :cunao::BIG:
  7. Bajko, albo inne cioteczki, podany jest telefon, a jaki mail podawać do ogłoszeń?
  8. Jestem :cool1: dajmy jej kilka dni na zaklimatyzowanie się do nowej sytuacji, poznajmy trochę jej charakter, a potem ruszymy z ogłoszeniami :) Tak szczerze to to imię - Bella - kojarzy mi się - nie wiem czy Wam też - z Bellą Watling z "Przeminęło z wiatrem" :eviltong: z tą prostytutką, jakoś nie za pozytywnie :cool1:
  9. Właśnie. Ta osoba wcale nie chciała się tłumaczyć. Gdy zaczęłyśmy pytać to zaraz było zdawkowe: pies znalazł dom. A potem odpowiadała na niektóre pytania, potem całkiem ucichła. Ja oczywiście chętnie posłucham jej wersji. Tylko nie wiem czy ta osoba się tego podejmie.
  10. Biedna Mella :( ale ona teraz schorowana jest :(
  11. [quote name='maciaszek']Może odcinek, w którym wystąpi Biafra będzie szczęśliwy? Mam nadzieję...[/quote] Ciekawe czy akurat Biafra wystąpi z Kornelią :cool3:
  12. :loveu::loveu::loveu: Brygada R-R :diabloti:
  13. [quote name='maciaszek'][COLOR=Red][B]_Laro[/B][/COLOR], wpłynęło 12,99 zł od Ciebie (z allegro) na Stupkowy dług. Dziękuję :)![/quote] To dobrze ;) to z tych rzeczy jeszcze od JOMY - na allegro się fajnie sprzedały w zestawach ;)
  14. No to nieźle, kurcze...woda wokół serca, nie brzmi to dobrze :shake::-( 4,5kg :-o:-o:-o:-o:-o Ty chyba żartujesz piechcia, nie wierzę...
  15. maciaszku, a gdzie była wcześniej Obawa? w jakimś hotelu?
  16. Ale będzie miała towarzystwo :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='majqa']Tego, że kłamała, że Pręgus znalazł dom, tego, że przedstawiała się na tym wątku i innym (oferując bieżącą pomoc) w roli wolontariuszki schroniskowej, którą nie jest, nic nie zmieni. Wielokrotność wątków dotyczących tego samego psa pomijam, to pomniejsza sprawa. Co do losów innych psów, których wybiórczo wątki tu przywołałam, mimo, że miała na to czas, nie wypowiedziała się. Ot, były sobie. Dla mnie współpraca ze Zwierzaki nie zaczęła się, a jest już zamknięta. Inni mają prawo, co oczywiste, do własnego zdania.[/quote] Dokładnie. Ja nie do końca zgadzam się z tym, że ta osoba miała dobre intencje. Od początku wiedziała, że pies jest w dt, a napisała, że w schronisku. Do tego kłamała w sprawie smsa. W jednym z postów napisała, że nie wie czemu więcej zdjęć nie dostała. Jak mogła w ogóle jakieś zdjęcia dostać jak ona je po prostu ściągnęła ze strony ogłoszeniowej? Jestem za [B]co najmniej [/B]przyznaniem jej punktów karnych.
  18. Super, super, super :loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi:
  19. No szkoda, że tak wyszło, ale wszystkiego nie da się przewidzieć Jaszo :( dobrze, że inną bidę zabrałaś! :loveu:
  20. [quote name='florida_blue']ja tez troche powystawiam Lara, moze sie podzielimy po połowie ?[/quote] Nie ma sprawy! ;) Tylko rozdzielcie to jakoś, to znaczy wskażcie mi konkretne psy i się nimi zajmę ;)
  21. Niestety :shake: czasami boję się odbierać telefon...
  22. Ja jestem ZA ;) Chyba, że ten strasznie przestraszony piesek mógłby wejść zamiast Lolusia...
  23. To chociaż może jakimiś ogłoszeniami rzucę? :oops: bo się głupio czuje, że do końca się nie wywiązałam. Piszcie któremu psiakowi zrobić ogłoszenia ;)
  24. Tak mi się właśnie wydawało, że Żabka ma wątek :evil_lol: Powodzenia Jaszo! :loveu:
  25. Dobra, to ja wieczorem zrobię jej ogłoszenie na allegro, te za 20zł.
×
×
  • Create New...