Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. No chyba :( Nie ma tragedii to pies nie istnieje :(
  2. Jacy szczęśliwi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  3. Podpiszę się pod tym co napisała zerduszko, wyizolowanie go to najgorszy pomysł :(
  4. Masajek :))))))))))))))))))))))))) Jakiś Ty śliczny :))))))))))))))) Do twarzy Ci na panelach :cool3: Na Czarnych Kwiatkach nie trzeba podawać nazwiska, podaje się sam numer, nie cały (ochrona danych osobowych) i opisuje sytuację - przede wszystkim skąd był gościu.
  5. Jak fajowo, że są już bezpieczne :multi::multi::multi: A kaskę dalej zbieramy!!!!
  6. To straszne jak można być takim potworem i porzucać psa gdy jest chory....
  7. [quote name='Poker']O jaką pomoc konkretnie chodzi? umieść wpis na wrocławskim wątku informacyjnym i spacerowym.Tam zagląda więcej osób.[/QUOTE] Poker, nie umiem tego znaleźć, ale dzięki - chyba nie będzie potrzebne ;)
  8. [quote name='Avilia']Pani się do mnie niestety już nie odezwała...Więc pewnie znalazła "coś lepszego".[/QUOTE] A może przedzwonić? Czasami wiecie, telefon się zapodzieje :/
  9. To może dajcie Pana na Czarne kwiatki?
  10. [quote name='agumka']Uefa też może być, hahaha :cool3: [B]Mysiu[/B], kiedy Tela ma sterylkę i kiedy idzie do adopcji ?[/QUOTE] Fifa też pasuje :D :D :D
  11. Masakra.... ale jak on do ludzi startuje.... :/
  12. [quote name='zozolina']Ja tylko na dt awaryjne...cykne jak przyjedzie pare fotasków :mdrmed:[/QUOTE] :))))))))))) A ktoś pisał o Finlandii????
  13. [quote name='Klaudus__'][I]Ale ja wolałabym klkać :evil_lol:[/I][/QUOTE] Hehe, a to już inna inszość :)
  14. [quote name='paulinken']Mam panią chętną na Smutka. Pani się zgadza na wizytę, jest w Wałbrzycha. Poprosiłam Panią o numer telefonu, żeby dograć wizytę. Pani ma dzieci. Nic więcej nie wiem.[/QUOTE] O ludzie, super!!! Osoby z Wałbrzycha potrzebne!
  15. Ehhh masakra.... myślałam, że się zakochała w Marceli po prostu....
  16. Cioteczki, potrzebujemy osobę do transportu psa średniej wielkości na trasie Wrocław - Dzierżoniów - pomóżcie!!!!
  17. Mam niesprzedane rzeczy z bazarków na Kukiego to mogę wystawić na dniach.
  18. Zakładam zaraz wątek, wysłałam już Pw do kilku osób, jak jeszcze kogoś kojarzycie to piszcie. Tak, wszystkie psiaki są zaszczepione.
  19. Hihih, muzyka działa na futrzaki - moje królasy robią się spokojniejsze, często zasypiają też przy głośnej modlitwie :evil_lol:
×
×
  • Create New...