Masajek :))))))))))))))))))))))))) Jakiś Ty śliczny :)))))))))))))))
Do twarzy Ci na panelach :cool3:
Na Czarnych Kwiatkach nie trzeba podawać nazwiska, podaje się sam numer, nie cały (ochrona danych osobowych) i opisuje sytuację - przede wszystkim skąd był gościu.
[quote name='Poker']O jaką pomoc konkretnie chodzi? umieść wpis na wrocławskim wątku informacyjnym i spacerowym.Tam zagląda więcej osób.[/QUOTE]
Poker, nie umiem tego znaleźć, ale dzięki - chyba nie będzie potrzebne ;)
[quote name='Avilia']Pani się do mnie niestety już nie odezwała...Więc pewnie znalazła "coś lepszego".[/QUOTE]
A może przedzwonić? Czasami wiecie, telefon się zapodzieje :/
[quote name='agumka']Uefa też może być, hahaha :cool3:
[B]Mysiu[/B], kiedy Tela ma sterylkę i kiedy idzie do adopcji ?[/QUOTE]
Fifa też pasuje :D :D :D
[quote name='paulinken']Mam panią chętną na Smutka. Pani się zgadza na wizytę, jest w Wałbrzycha. Poprosiłam Panią o numer telefonu, żeby dograć wizytę. Pani ma dzieci. Nic więcej nie wiem.[/QUOTE]
O ludzie, super!!! Osoby z Wałbrzycha potrzebne!