[quote name='Klaudus__'][I]To są ogromne koszta!!
Dodam,że zawsze przywożą jedzonko psom i jeszcze kupują smycze na podróż...
Nie wspomnę o tym,że Beata udaje majątek na proszek - bo zawsze od nas taka ubrudzona wyjeżdża,że kosmos! :evil_lol:
Wojtek znów mówi o ubrudzonych szybach w samochodzie :D:D:D:D:D:D:D:D[/I][/QUOTE]
Dlatego właśnie część pieniążków musi zostać zwrócona ;) Jak będzie wpłata za podróż - 150zł - to będzie z czego zapłacić ;)