Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. No właśnie? Żeby znowu nie było potem gorąco, wiecie :/
  2. Ok, zrobię, ale Lobaria będzie współorganizatorem :P
  3. Cisza u Bastera :(
  4. [quote name='Avilia'][COLOR=#FF0000][B]Chciałabym nieśmiało prosić o wsparcie w postaci karmy dla psiaków. Nasze zapasy zbliżają się ku końcowi.My niestety nie wyrabiamy już finansowo. Będziemy wdzięczne za najmniejszy woreczek,za każdą puszeczkę.Psiaki tym bardziej...[/B][/COLOR][/QUOTE] Avilia, z bazarku dla Pszczyniaków uzbierało się 182zł to może to przeznaczcie na karmę? Tylko czekam na nr konta od Klaudii, ale jak podasz to Tobie to potem przeleję :)
  5. Jakby co to ja należę do Skarpety im. Talcott, tj. wpłacam co-miesięczną dolę :) To jak zgłoszę Chojraka to nie będzie trzeba nic zwracać.
  6. Rzeczywiście podobne do siebie :) A Dunia - Dalia nie do poznania :) Ciekawe co ona tam w środku myśli jak zobaczyła jak wygląda świat :)
  7. Czyżby się wtedy rozwijały? Dziady jedne :mad:
  8. [quote name='sylwiaso']Tak mi szkoda naszego Kamysia!!nikt nie dzwoni,a on jest taki Kochany!!![/QUOTE] Nie potrafię tego zrozumieć :shake:
  9. Podniosę narazie.... Klaudus__, co z tymi pieniędzmi z bazarku dla Pszczyniaków? pisałam Ci na Pw.
  10. Fajnie, że Paluch miewa się dobrze :) trafił na super domek :)
  11. No ja też nie lubię tego akurat :eviltong: ale jak Antra tak może to niech śpi królewna :D
  12. Super i tak! No coś się dzieje przynajmniej...
  13. Też ostatnio nie mogłam znaleźć :/ czekam na link do jednego, na którym jest ponoć 130 ogłoszeń w pakiecie, za 15zł.
  14. Hehehe :) Tylko na kleszcze uważajcie.
  15. [quote name='Madzior.']CatAngel ogłasza zwierzaki na 130 portalach za 15 złotych! Warto o tym pomyśleć, sama teraz wykupiłam kolejny pakiet dla kolejnego bezdomniaka, polecam bo 130 ogłoszeń to sporo, może komuś gdzieś się rzuci mały w oczy :)[/QUOTE] Madzior, masz może libnk do bazarku?
  16. Klaudia, może na urlopik? :) :eviltong:
  17. Piękny jest, i na zdjęciach wcale nie wygląda na groźnego, wręcz odwrotnie :) Mam nadzieję, że będzie mógł zająć za niedługo miejsce Lakiego w hotelu.
  18. Piękne zdjęcia! Trzeba je wykorzystać do ogłoszeń, koniecznie.
×
×
  • Create New...