Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]
  2. Słuchajcie, potrzebna pomoc do rozsyłania zaproszeń...ja dziś wysłałam z ponad 50 i nadal niewiele nas tutaj :(
  3. [B]Mysiu_[/B], obiecany bazarek (przepraszam, że tak długo to trwało): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url] ;) Podnoście chociaż proszę, bo dochód przeznaczony jest na psitulaki w hotelach i ich długi ;)
  4. Ja mogę zrobić, ale nie będę miała czasu aktualizować, itd., ledwo wyrabiam z dogo :( Dzięki, że jesteście!! Pomoc w rozsyłaniu zaproszeń potrzebna cioteczki.
  5. [quote name='Monika89']Będziemy kombinować coś ze sesją. Już ją wyczesałam. Nad tekstem też by trzeba popracować.[/QUOTE] Wyczesana to Paurunia pewnie piękna jak lalunia :D :D :D
  6. [quote name='Olga7'][COLOR=#0000cd][B]Uzupelniam inf. : [/B][/COLOR] [COLOR=#0000cd][B]Chodzi o Kujawy -okolice Strzelna - Pojezierze Gnieznieńskie . Na poludnie od Inowroclawia [/B][/COLOR]. [COLOR=#0000cd][B]Bardzo prosimy cioteczki o rozsylanie innym tego wątku !![/B][/COLOR][/QUOTE] Ja rozsyłam kochana. Czym nas więcej tym lepiej!!! lika1771 - dzięki! Napisałam tam z pytaniem o cenę.
  7. Mam podobne wrażenie jak Wy - Biafra napisała bardzo rzeczowo i profesjonalnie.
  8. [quote name='asiuniab']no dokładnie, zdjątka jakieś przykuwające uwagę by się zdały, bo charakter Paura ma super:)[/QUOTE] Dlatego o takie prosimy :cool3: Vesper, jasne ;)
  9. [quote name='Madzior.']ze środkiem usypaijącym to ryzyko, jak po zjedzeniu odejdzie to gdzie ich szukać.. Chyba że trzymają się tego miejsca.. Po podaniu trzeba czekać gdzieś dalej, może w ukryciu..[/QUOTE] Tylko własnie nie mamy gdzie ich dać, trzeba zbierać na hotelik/dt :/ Dziękuję, że jesteście!!! :)
  10. Monika, pisałaś mi czy by Paury nie ogłaszać - ja myślę, że trzeba ;) Tylko zdjątka by się jakieś fajne przydały ;)
  11. Emiś, jesteśmy z Tobą i Twoim zwierzyńcem! ;)
  12. [quote name='Rudzia-Bianca']Winter, dzięki że się pojawiłaś i to z taką propozycją :)[/QUOTE] Dokładnie, nieoceniona winter7 :D
  13. Prześliczne :)
  14. [quote name='Aryste']Cudowne wiesci i cudowne zdjecia... Tak sobie mysle, ze ten guz primy, ktory okazal sie niegrozny w rezultacie uratowal suniom zycie... bez tego i bez zainteresowania dobrych serc, obie sunie spedzily by zycie dogorywajac w ciemnym schroniskowym boksie... a teraz leza sobie na trawce...[/QUOTE] Dokładnie, łezka się w oku kręci, oj tak... One mają takie kochane pychole :) :) :)
  15. O,o, szykuj się Ikarku :diabloti:
  16. Myslę, że trzeba zacząć zbierać deklaracje na jakiś hotelik/dt. Ja mogę zaoferować 10zł/m-c.
  17. No chyba, przecież to był z niej lekki kloceczek jak jechała do hoteliku :evil_lol:
  18. Szkolony, a tak skrzywdzony :( :( :( co za $@#$@#$# mu to zrobił :angryy::angryy::angryy:
  19. To Basterek już postępy robi :D :)
  20. Ja sobie ostatnio dla celów prywatnych kupiłam psią maszynkę w lidlu za 50zł :eviltong: na pewno nie równa się z tymi profesjonalnymi, ale i tak ładnie udało mi się obciąć moją Megi :)
  21. [quote name='zakonna']no to dupa... ja bym ją mogła wziąć w każdej chwili na BDT, ale jestem za daleko[/QUOTE] A transport cioteczko? Schronisko ją może zniszczyć :(
×
×
  • Create New...