Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Klaudus, ja będę robić w najbliższym czasie to mozesz do mnie podeslac: [email protected].
  2. Fagusiu, może się jeszcze coś ułoży....
  3. [quote name='Avilia']Niedługo będzie zima...nawet nie chcę myśleć o kolejnej zimie psów w Punkcie!:([/QUOTE] Ja też! Trzeba coś zrobić żeby im cieplej tam było!
  4. Spoko, mam trochę namiarów :) I na wizytę pójdzie AgaDe - Agnieszka :loveu: umówi się z Panią na termin ;)
  5. Śliczna sunia, a taka biedna :( dajcie nr konta to postaram się coś przelać w październiku :/
  6. Muszę poszukać w Pw adresu Pauliny-Lidki. To jest szansa dla tych psiaków, ale koszta duże, no ale to dwa psiaki, więc co się dziwić :/ [B]Prosimy o pomoc w rozsyłaniu wątku!!![/B]
  7. No właśnie, grzybów brak :( agatko51, witamy :))))))))))))))))))))))))))))
  8. No, jeszcze tego brakowało, dokładnie :p
  9. Może macie czas porozsyłać Pw?
  10. Prześliczna :) szybko znajdzie domek :)
  11. ewu, Ty się nie zawstydzaj, Ty tu skarb jesteś!!!
  12. [quote name='Mysia_']ten kurier to rzeczywiście jakiś dureń ;/[/QUOTE] :o :o :o mało powiedziane!
  13. [quote name='ClaudiaAnna']jeżeli chodzi o DT to jeśli Skiper najpóźniej do piątku nie znajdzie domu wezmę go do siebie na DT. Niestety nie mogę wcześniej bo nie chce żeby od razu został na kilka godzin sam w domu (niestety rano jestem w pracy więc Skiper byłby tylko z moją sunią w domu...) Przez weekend pomału spróbowałabym go nauczyć zostawania w domu. Mam nadzieje że wszystko się uda i polubią się z moją Dejla...[/QUOTE] Ale wiadomość :D :D :D
  14. Kurcze, szkoda, że Wy aż w Tychach, bo bym Wam pomogła :/
  15. Tylko sedalin strasznie otumania, no ale jak nie ma wyjścia?
  16. [quote name='__Lara']Chciałam wnioskować o najwyższą kwotę wsparcia dla Chojraka, staruszka, który ma długi :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177091-Stary-dobek-Chojrak-pilnie-szuka-deklaracji-(brakuje-ponad-200-zł-m-c)-i-DS-[/URL]![/QUOTE] Komu mam podesłać nr konta do przelania wsparcia dla Chojraczka? :)
  17. To prawda, jest jakiś straszny zastój :/
×
×
  • Create New...