[quote name='asiczka31']już żarełko dla psinki kupione i za chwilkę dostanie :D[/QUOTE]
Super :) w Takiej karmie jest przede wszystkim mięso w odpowiedniej ilości, a karmy typu chappi, pedigree mają mięsa zaledwie kilka procent, reszta to jakieś wypełniacze...
Purina też bardzo smakuje mojej suni, a jeszcze ma linię dla małych ras, z małymi kulkami to nie ma problemu z gryzieniem :) kupiłam jej dwa smaki i mieszam, raz jeden, raz drugi ;) No i kupki ma piękne po Purinie. Kiedyś w promocji kupiłam jej Purinę, ale Dog Chow, linia o gorszej jakości, i kupki były masakryczne, szybko zrezygnowałam.
Aszka ma tam u Was jak w niebie :D