Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Szkoda wielka.... widocznie to nie ten domek.
  2. :) Czasami żałuję, że nie kupiłam lustrzanki, a jeszcze umieć się nią posługiwać to inna para kaloszy ;) Ciekawe jak Paurunia zniesie sesję w roli modelki :cool3:
  3. Czekamy, czekamy :) Tofikowa, wysyłałać do mnie może te zdjęcia? ;)
  4. Ja mogę poprosić, jestem deklarującym w skarpecie, nie trzeba będzie robić zwrotu ;)
  5. Będą jakieś zdjęcia Marko? ;)
  6. Masakra, tyle już Ziva czeka :(
  7. Avilia, kochana, przypomnij mi koszty hotelowania Marko? Deklaracji nie ma żadnych?
  8. ASTRA, to super!!! Trzymam kciuki żeby się udało :)
  9. No właśnie, przecież to taka kruszyna :( DOrobię mu w weekend ogłoszenia.
  10. |o kurde, co za traf!!!!! Trzeba docierać do ludzi bez kompa, bo pewnie wiele szans się tak marnuje. To ja mocno zaciskam :D
  11. Dorwać takiego ................................. Dobrze, że już jest bezpieczna.
  12. [quote name='kikou']tak, Gosia dzwoniła, o nowym domu nic nie wiem nowego, jak rozmawiałyśmy to jeszcze sie chyba nie zgłosił w umówionym terminie po wakacjach - karma nie przyszła.[/QUOTE] kikou, potrzebuje pełny adres aby dziewczyny ze skarpety mogły zrobić przelew dla Chojraka.
  13. [quote name='Ginn']Właśnie - czas goni bo zapowiadają zimno.[/QUOTE] Dokładnie. A takie ślicznoty szybko znajdą domki.
  14. Borys to fajny pies, a szczęścia nie ma.
  15. [quote name='toyota']Prawie nikt nie kupuje cegiełek :(. Czy link do allegro jest podany na wydarzeniu suczek ?[/QUOTE] Masakra, co jest grane?????
  16. Jaki jest teraz stan konta Toro?
  17. [quote name='Ellig']Jezeli ktos z Was ma blisko do IKEA to tam mozna kupic za nie cale 6 zl bardzo dobre i cieple koce polarowe. [URL]http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00070489/[/URL][/QUOTE] Dałabyś radę Cudak je kupić w Ikei? Ile byłoby potrzeba na te koce? mogę zrobić bazarek.
  18. [quote name='asiczka31']już żarełko dla psinki kupione i za chwilkę dostanie :D[/QUOTE] Super :) w Takiej karmie jest przede wszystkim mięso w odpowiedniej ilości, a karmy typu chappi, pedigree mają mięsa zaledwie kilka procent, reszta to jakieś wypełniacze... Purina też bardzo smakuje mojej suni, a jeszcze ma linię dla małych ras, z małymi kulkami to nie ma problemu z gryzieniem :) kupiłam jej dwa smaki i mieszam, raz jeden, raz drugi ;) No i kupki ma piękne po Purinie. Kiedyś w promocji kupiłam jej Purinę, ale Dog Chow, linia o gorszej jakości, i kupki były masakryczne, szybko zrezygnowałam. Aszka ma tam u Was jak w niebie :D
  19. To prawda Poker, mi jest też strasznie przykro, że płatne Dt stały się nagminne, ludzie zarabiają na psiej niedoli... ze świeczką w ręku szukać bezpłatnych dt. Nie rozumiem tego, nie kapuję. Nie wystarczy płacenie za karmę/weta? Sama nie wyobrażam sobie ciągnąć za to, że mam psa/zwierzę na dt jakąś kasę. Miałam u siebie króliczycę to i nawet karmiłam ją z własnej kasy zanim Fundacja mi zapewniła jedzenie, i co? Masakra... Ja mogę się zobowiązać do skromnej deklaracji stałej jakby co.
  20. No sorry, ale pies był u Ciebie na dt to miałaś pierszeństwo do ds, nie rozumiem tej kobiety, za co te pretensje? Trzeba było się szybciej zastanawiać. Ludzie są masakryczni.
  21. O ludzie, Lobaria coś wiadomo z tym domkiem?????
  22. śliczne. Znajdę czas - muszę - i dorobię trochę ogłoszeń. Trzeba pomóc reszcie.
×
×
  • Create New...