Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. O kurcze, ten ogród to bomba! Ja wyjeżdżam do piątku, mam nadzieję, że po powrocie już się bardziej wyklaruje :)
  2. [quote name='monika083']jeszcze dlug 244 zl za poprzednie miesiace... Ja wysylalam juz zaproszenia jakis czas temu, z bardzo marnym skutkiem..a teraz czas czasu brak.[/QUOTE] Przykre strasznie, krew się nie leje.....
  3. O ludzie, jaka świetna wiadomość :D :D :D A co z tymi pozostałymi psiakami, które tam zostały?
  4. [quote name='ewu']Karlosku wybacz ale straszny za....rz w pracy i wnusio przyjechał . Poprawię się:) Wpłaciłam za ogłoszenia i w przyszłym tygodniu polecę do Dziennika Zachodniego.[/QUOTE] Bedą internetowe też ewu?
  5. Piękny z niego pies :)
  6. Hihi, te uszyska to ma prześmieszne :D tak jak zuziaM pisała :D [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/c67.0.403.403/p403x403/228931_389077887828839_198650569_n.jpg[/IMG]
  7. Jejku, byłoby cudownie jakby tam trafił :D :D:D
  8. Halooooooooo, kto porozsyła wątek????????????
  9. Ale i tak super, że już wychodzi :) przekona się wkrótce sama, że nic jej nie grozi :)
  10. Biedny Kajtek :( zajmijcie się nim, proszę :(
  11. Jaaaaaaaaaaaaa, super ewu :D :D :D kurcze, musimy to jakoś logistycznie rozwiązać.
  12. Kolejna Ola :o :D ostatnio Ole pojawiają się jak grzyby po deszczu :D
  13. I co z nim???? Załapał się na wolontariat?
  14. Ehhh...... końca to nie ma.... szkoda, że ktoś chociaż zaproszeń nie powysyła... ja niestety nie dam rady czasowo :(
  15. Zrezygnowany totalnie :( Mysiu_, ktoś z wolontariuszy wychodzi z nim na spacerki?
  16. To super, że Karmelek już poza schronem, w hoteliku :D :D :D
  17. [quote name='Anja2201']Brakuje jeszcze 55 zł deklaracji stałych , skarbnika i transportu , jak znajdzie się skarbnik i reszta deklaracji reszta nie powinna być problemem .[/QUOTE] To już naprawdę niewiele :)
  18. :/ trzeba znaleźć chyba kogoś, kto ma blisko, kupi i wyśle do Cudak.
  19. Ja też się postaram coś dorzucić do suniek.
  20. Torusiu, dochodź do siebie jak najprędzej ;)
  21. Fajnie by było jakby były nowe fotki.
×
×
  • Create New...