[quote name='monika083']jeszcze dlug 244 zl za poprzednie miesiace...
Ja wysylalam juz zaproszenia jakis czas temu, z bardzo marnym skutkiem..a teraz czas czasu brak.[/QUOTE]
Przykre strasznie, krew się nie leje.....
[quote name='ewu']Karlosku wybacz ale straszny za....rz w pracy i wnusio przyjechał . Poprawię się:) Wpłaciłam za ogłoszenia i w przyszłym tygodniu polecę do Dziennika Zachodniego.[/QUOTE]
Bedą internetowe też ewu?
Hihi, te uszyska to ma prześmieszne :D tak jak zuziaM pisała :D
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/c67.0.403.403/p403x403/228931_389077887828839_198650569_n.jpg[/IMG]
[quote name='Anja2201']Brakuje jeszcze 55 zł deklaracji stałych , skarbnika i transportu , jak znajdzie się skarbnik i reszta deklaracji reszta nie powinna być problemem .[/QUOTE]
To już naprawdę niewiele :)