[quote name='Isiak']Udało się! Zapraszam na bazarek dla Fundacji:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235037-RĘKOCZYNY-dla-Fundacji-Zwierzęca-Arkadia-do-26-11-do-23-00[/URL]
Już wiem, dlaczego mój polecany DT nie odezwał się do Was - jest zajęty. Poznałam dzisiaj cudną tymczasowiczkę, czteroletnią złotą cocker spanielkę przyprowadzoną przez właścicieli do uśpienia, bo ośmieliła się zachorować, a leczenie kosztuje i nie było przewidywane w domowym budżecie. Cudna jest, całuśna przylepa, do ludzi, dzieci, psów i kotów :)[/QUOTE]
Ehhhh....ludzie dorośli to takie duże dzieci, które nie potrafią myśleć....