Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Fajnie by było :D
  2. [quote name='magdola']Moze to głupie, ale.... Widzialas reklamę Pedigrre???? O sztucznych szczekach??? :diabloti: To tak dla rozluźnienia atmosfery:D[/QUOTE] Hahahaha, tj. gibis? :D
  3. [quote name='b-b']Jak będziecie szli na dwór zobacz może wtedy inaczej będzie się zachowywała z bucikiem na chorej łapce. To dla niej coś dziwnego i przez to ucieka. Myślę, że się przyzwyczai.[/QUOTE] Ja też myślę, że się przyzwyczai :)
  4. [quote name='martasekret']Dąbrowa Górnicza to nie Śląsk...?:oops: Z ogromną zazdrością patrzę na wszystkie akcje z Południa. U nas ludzie śpią....nie wiem, może duża ilość jodu nam nie służy.... :razz: wystarczy spojrzeć na wątek Pomorski - niewiele się dzieje.... a tu - jeden sygnał, zbiera się ekipa, myk myk i pies już bezpieczny w DT.[/QUOTE] To jest Zagłębie :p ale woj. śląskie ;)
  5. [quote name='soboz4']Każdym zajmujemy się solidnie jak mamy możliwość[/QUOTE] Wiem, wiem :)
  6. Jak każdy pies, który jest blisko człowieka :)
  7. [IMG]http://i48.tinypic.com/2i1ealh.jpg[/IMG] Słodziak :D :D :D jest ŚLICZNY!!!! [QUOTE]dziewczyny, czapki z głów! perfekcyjna akcja! Śląsk jak zwykle dał radę - zazdroszczę Wam! Zanim u mnie znalazłby się DT, zebrała ekipa, to minęłoby sto lat......i pewnie byłoby po psie! a Biszkopt piękny - lubię takie szorściaki :loveu:[/QUOTE] Bo Śląsk jest THE BEST, hihih :) chociaż Dąbrowa G. to wszka nie Śląsk, hehe. Też lubię takie szorściaki :) :) :)
  8. [quote name='Avilia']Niestety w chwili obecnej żadnego psa nie wyślemy na DT płatne :( Mamy Goliata, Aramisa w hotelach i brak deklaracji. Nie damy rady, bo ludzie się wykruszają, a na nas spoczywa obowiązek opłaty...[/QUOTE] Uważam podobnie, nie udźwigniemy kolejnych zobowiązań :(
  9. [quote name='Isiak']Rany, jakie biedactwo :( Może on wpadł pod samochód i go przemieliło? :( Ktoś go może na drodze wyrzucił...[/QUOTE] Chciałabym tak myśleć....
  10. Czekamy na wieści :)
  11. Podniosę z rana śliczną psinkę - myślałyście nad imionem? :)
  12. Nikt nie dzwoni? :/
  13. Ojej, a to prawie 10 lat minęło, hihih, instynkt silniejszy :)
  14. [quote name='Isiak']Udało się! Zapraszam na bazarek dla Fundacji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235037-RĘKOCZYNY-dla-Fundacji-Zwierzęca-Arkadia-do-26-11-do-23-00[/URL] Już wiem, dlaczego mój polecany DT nie odezwał się do Was - jest zajęty. Poznałam dzisiaj cudną tymczasowiczkę, czteroletnią złotą cocker spanielkę przyprowadzoną przez właścicieli do uśpienia, bo ośmieliła się zachorować, a leczenie kosztuje i nie było przewidywane w domowym budżecie. Cudna jest, całuśna przylepa, do ludzi, dzieci, psów i kotów :)[/QUOTE] Ehhhh....ludzie dorośli to takie duże dzieci, które nie potrafią myśleć....
  15. Super, że deklaracje już są :)
  16. [quote name='Korespondentka']Uffffffff........ pies złapany, odwołuję akcję poszukiwawczą :lol:. Złapał się do średniej łapki, nigdy nie podchodził za blisko, wydawało się, że jest większy.[/QUOTE] To super :D
  17. [quote name=':: FiGa ::']To wszystko co Neris wypisujesz o nim to nieprawda, on nie moglby byc taki wredny :loveu: Czy te oczy moga klamac? :evil_lol:[/QUOTE] Dokładnie - mam takie samo zdanie :evil_lol:
  18. [quote name='sambo_os1']Opcja zawsze jest tylko jak na razie wielkie zero deklaracji....:shake:[/QUOTE] To chyba trzeba zacząć zbierać?
  19. [quote name='gosia2313']Tak jak pisze Romina, w schronisku ma być w budzie[/QUOTE] Ahaaaaaaaaaaaaa :) ja też zrozumiałam, że do budy ma iść :O ;)
×
×
  • Create New...