Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Mała sunia, zestresowana pobytem w schronisku. Troszkę obszczekuje przechodzących, ale w bliższym kontakcie się uspokaja. W schronisku od 21.02.09. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/41/6ec30a0e2cc3ca5e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/41/07cefcd4209dad6d.jpg[/IMG][/URL] Ma 1 rok i 3 miesiące. [URL="http://www.katowice.schronisko.net/adopcja25877-9.html"]adopcja - adopcje - psy - 230/09 - Schronisko Dla Zwierząt[/URL] Katowice [FONT=Times New Roman][B][U]Tora[/U][/B][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Widziałeś kiedyś schronisko?[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rząd betonowych boksów i klatek…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wszechogarniający smutek płynący z tak wielu małych i większych psich serc…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W takim miejscu , porzucona i zapomniana, czeka niewielka, młodziutka suczka[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]w śmieszne łatki…[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak bardzo pragnie zwrócić na siebie uwagę![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Do niedawna nie miała nawet imienia, tylko numer….[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wolontariusze nazwali ją To[B]RA.[/B].[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czeka..[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]..na człowieka, który nie przejdzie obok niej obojętnie, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który spojrzy w jej smutne oczy, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który zatrzyma się chociaż na chwilę…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]a może nawet na człowieka,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]który zobaczy ją i powie: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]”Chodź ze mną!”[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ma dopiero rok, czy resztę życia musi spędzić[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]w miejscu zapomnianym przez wszystkich?[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeżeli możesz jej pomóc, zadzwoń do wolontariuszki: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ola 506 493 005[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Lub napisz :[/SIZE][/FONT] [EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL] [B][U]Ogłoszenia:[/U][/B] [B][U]Tora ma ogłoszenia na:[/U][/B] cafeanimal.pl alegratka.pl pajęczyna gumtree.katowice rozgłos.net e-zwierzak katowiczak ojej.pl ogłoszeniamax.com.pl allegro marketeo slaskieogloszenia.pl [URL="http://www.pupil.fr.pl/"]www.pupil.fr.pl[/URL] hiperogloszenia nasipupile
  2. W schronisku od 1.07.08. Bardzo wystraszona. Spokojna. Nie nadaje się do domu z dziećmi. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/41/2fd920ca3cb0d8c0.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images8.fotosik.pl/41/2ff95d7e80a83eb8.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/482/a0f6d86d6342b671.jpg[/IMG][/URL] Katowice- schronisko. [URL="http://www.katowice.schronisko.net/adopcja26589-7.html"]adopcja - adopcje - psy - 723/08 - Schronisko Dla Zwierząt[/URL] [COLOR=Red][U][B]Ogłoszenia:[/B][/U][/COLOR] - cafeanimal, - allegro [LIST=1] [*][URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=#000000][B]www.bono-polska.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000][B]2.[/B][/COLOR][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#000000][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000]3. [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000]4. [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000][B]5.[/B][/COLOR][URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=#000000][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000]7. [URL="http://www.gielda.bai.pl/"]www.gielda.bai.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000][B]8.[/B][/COLOR][URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=#000000][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000][B]9.[/B][/COLOR][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#000000][B]www.petworld.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000][B]10.[/B][/COLOR][URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=#000000][B]www.vetmozga.com[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000][B]14.[URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/B][/COLOR] [COLOR=#000000]17. [URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000]18. [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]www.anonseogloszenia.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000]19. [URL="http://www.najpewniej.pl/"]www.najpewniej.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000][B]20.[/B][/COLOR][URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=#000000][B]www.mammisia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000][B]21.[/B][/COLOR][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#000000][B]www.petsy.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000][B]23.[/B][/COLOR][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#000000][B]www.e-zwierzak.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000]24. [URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl/"]www.twoje-ogloszenia.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000]25. [/COLOR][URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=#000000][B]www.morusek.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000]26. [URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000]28. [URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000000]29. [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"]www.szybko-sprzedam.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000]30. [URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000]32. [URL="http://www.pchlitarg.info.pl/"]www.pchlitarg.info.pl[/URL][/COLOR] 34. [URL="http://www.neeon.pl/"][COLOR=#000000]www.neeon.pl[/COLOR][/URL] [B]35.[/B] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/URL]
  3. Przygaszony, trochę wystraszony miejscem, w którym, się znalazł, łagodny. Ma 5 lat i 3 miesiące. Jest obecnie w katowickim schronisku... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/482/e7f03f3e17a6d6b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/41/ad98a989b0cbb679.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.katowice.schronisko.net/adopcja26906-5.html"]adopcja - adopcje - psy - 307/09 - Schronisko Dla Zwierząt[/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Widziałeś kiedyś schronisko? Rząd betonowych boksów i klatek…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wszechogarniający smutek płynący z tak wielu małych i większych psich serc…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W takim miejscu , porzucony i zapomniany, czeka niepozorny, ale wyjątkowy pies, o pięknej, czekoladowej sierści..[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]MAKS ma już sześć lat i jest tak bardzo smutny, jakby wiedział, że dla psa w jego wieku, nie uśmiechnie się już szczęście..[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A jednak czeka...[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]..na człowieka, który nie przejdzie obok niego obojętnie, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który spojrzy w jego smutne oczy, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który zatrzyma się chociaż na chwilę…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]a może nawet na człowieka, który zobaczy go i powie: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]”Chodź ze mną!”[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy resztę życia musi spędzić[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]w miejscu zapomnianym przez wszystkich?[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Maks jest psem średniej wielkości, bardzo spokojnym[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]i bardzo przyjaźnie nastawionym do ludzi…[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeżeli możesz mu pomóc, zadzwoń do wolontariuszki: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ola 506 493 005[/SIZE][/FONT]
  4. W schronisku od 08.05.09. Bardzo wystraszona, smutna, spokojna sunia średniej wielkości. Ma ok. 4 lat. Jej numer to 513/09. Przebywa obecnie w katowickim schronie. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/469/449fa976c1261f25.jpg[/IMG][/URL] Tutaj można zobaczyć jaka jest wystraszona w schronisku :( [URL="http://www.katowice.schronisko.net/adopcja29106-2.html"]adopcja - adopcje - psy - 513/09 - Schronisko Dla Zwierząt[/URL] :placz: ciotki, pomóżcie... chociaż w ogłoszeniach... [B][U]Ogłoszenia:[/U][/B] gumtree.katowice.pl ojej.pl ogłoszeniamax.com.pl alegratka katowiczak allegro Kontakt: 506-493-005 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  5. Mam kontakt z jednym domkiem, który szuka terrierko - yorka, podesłałam im też Marcela :)
  6. Ja też kupiłam jedną cegiełkę żeby ludzi zachęcić.
  7. Antoś :loveu: Renatko, jak pięknie o nim napisałaś :loveu: ta jego bezradność jest rozbrajająca i sprawia, że Antoniuszek jest przekochany :loveu:
  8. O nie, jak tyle pije wody to już się boję... mój jamnik też tyle pił wody, co było nienormalne, a potem okazało się, że ma chore serce i wątrobę :(
  9. Ja też nie mam pomysłu... sytuacja patowa...ciekawe czemu tak niszczy... bardzo ciekawe :angryy:
  10. [quote name='Renata5']Tak tu cicho,nikt się nie upomina o zdjęcia maleńkiej:roll: Ale i tak pokażę swoją kluseczkę kochaną:loveu: [/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ja zaglądam do kluseczki :loveu: kochanej :loveu:
  11. [quote name='kmonika']Uffffffffff............... mam umowe dzieki bonty, serdeczne dzieki dla niej..:loveu: wiec jutro w trase.. mam nadzieje ze wsztystko bedzie ok z tym domkiem.. zyczcie nam powodzenia, a Cudkowi przede wszystkim..[/quote] Ja zyczę powodzenia, mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży :lol:
  12. [quote name='Jasza']:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: STRASZNIE SIĄ CIESZYMY!!! GRATULACJE DLA KLAUDII I ŁUKASZA ZA WIELKIE SERCE... WSZYSCY IM BĘDĄ ZAZDROŚCIĆ TAKIEGO CUDOWNEGO ZŁOCISTEGO PIESKA!!![/quote] Właśnie :loveu: a ja się cieszę, że Cykluś do nich trafi i utrze się nosa tym, którzy "lecą" na rasę :evil_lol: Kennusiu, nie płać cioteczko :calus: Cioteczko Kenny, a zastanawiam się co zrobić z allegro Cyklusia? może by jakąś bidą zastąpić??
  13. [quote name='gonia66']No ja nic nie bede rozstrzygala..ale skoro Renatka tak mowi- a jest w tej dziedzinie niekwetionowanym autorytetem- to jak najbardziej...tylko teraz muimy zebrac deklaracje...bo dla niewidomego, to miejsce w domku byloby idealne...a jesli to maly piesek to myśl,e ze Moria weźmie 250zł....muszę zadzwonic i zapytać...napiszcie dziewczyny- czy damy rade z deklaracjami????Jeszcze nie bylam na tamtym watku...ale to musimy wiedziec na pewno...[/quote] Dlatego ważne żeby tam jak najwięcej cioteczek zajrzało :roll: Renatko, wiem :( a Kajetankowi ponoć trzeba jedzonko pod nosek podsuwać, bo sam nie przyjdzie :placz: ponoć już nie za dobrze czuje :(
  14. Widzę, że literki M się pojawiły, więc wysyłanie zaproszeń nie idzie na marne :lol::multi: dzięki cioteczki :loveu: idę zaraz dalej wysyłać :) irenaka, nie poddajemy się!!! Ktoś pytał o tekst, który wysyłam - jasne, można brać i robić z nim co się chce :evil_lol: " [CENTER][B]Po długotrwałej akcji likwidowania makabrycznego pseudo schroniska w Krzyczkach, zostało kilkanaście psów [/B] [B]w dramatycznej sytuacji. Jesteśmy bezradni!!! [/B][/CENTER] [B][COLOR=red][U]Sytuacja jest dramatyczna - brakuje pieniędzy na hotelowanie psów i mogą trafić do schronisk :-( znowu do ciasnych boksów :-( prosimy o wsparcie, chociaż 5,00zł...[/U][/COLOR][/B] [CENTER] [B]Proszę, wejdź i przeczytaj:[/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ko...ymanie-115276/"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ko...ymanie-115276/[/COLOR][/URL][/B] [B][COLOR=red][U]A tu allegro z możliwością zakupu cegiełek - kup chociaż jedną![/U][/COLOR][/B] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=654226963"][COLOR=#000000]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=654226963[/COLOR][/URL] [B]Dziękuję z całego serca[/B] [B]__Lara"[/B][/CENTER]
  15. Ja mam nadzieję, że więcej ciotek tu wejdzie... gonia:loveu:
  16. [quote name='irenaka'][quote name='Neigh']I to jest dokładnie to Irena - jak spojrzeć psu wyciagniętemu z odchłani piekła w oczy i powiedziec to pakuj się - jedziemy do schronu.......tobie się domu nie udało znaleźć. Z różnymi rzeczami umiem sobie poradzić......z tą wizją jednak nie. quote] Mam złe wiadomości z Fundacji. Na koncie jest 1624,07. Minus 200,00 na Radarka czyli 1424,04. Ponieważ do końca miesiąca potrzebujemy 1750,00, oznacza to, że musimy jednak im szukać miejsc w jakimś schronisku. Nie ma co się oszukiwać, że przetrwamy. Trochę czasu nam zajmie znalezienie miejsca i transporty też pewnie będą kosztować:-(.[/quote] irenaka, tylko nie to :( ja dzisiaj intensywnie rozsyłam zaproszenia na wątek z prośbą o pomoc, w tym z linkiem do allegro cegiełkowego, będę też jutro cały dzień rozsyłać, może się jeszcze wstrzymać???
  17. [quote name='kahoona']U Lucky'ego niestety bez zmian. Prawdopodobnie to efekt uszkodzenia czaszki. Pies niechętnie wstaje, słabo je, ale nie ma gorączki i przewód pokarmowy jest ok. Czekamy - w tym przypadku czas pokaże jakie są efekty pobicia. Wciąż czekamy na dokumentację medyczną od Karli, która miała być wysłana do Fundacji.[/quote] :( a wszystko przez tego zwyrodnialca :angryy:
  18. [quote name='MyrkurDagur']Verterku... troszkę mnie tu nie było, ale u Ciebie chyba bez zmian... :-([/quote] Niestety bez zmian... ludzie chcą tylko małe pieski :angryy:
  19. [quote name='Kenny']no tak :loveu: a ja przed chwilą rozmawiałam z Panią i dowiedziałam się, że przyjadą po Cyklusia w czwartek między 8 a 9 rano ;) no to Cykluś już zaczyna pakować manatki :loveu: jejku jak ja sie cieszę, że się w końcu ten wymarzony domek dla Niego znalazł :multi: tylko jak ja się z Nim rozstanę !? :placz:[/quote] Oj Kenny, wiem, to bedzię bolało :( przywiązałaś już się do niego, a on do Ciebie...razem na początku trochę za sobą "popłaczecie"... ale cioteczko, dzięki Tobie teraz ma dom!!! na stałe :loveu: gdyby nie Ty to pewnie dalej by siedział w schronie, smutny, z brzydką sierścią, albo dostałby się w jakieś niepowołane ręce, a tak będzie miał super fajną rodzinkę :loveu::loveu::loveu: cioteczko, wielkie dzięki!!! :loveu: Kenny, a umowę masz do podpisania? :)
  20. [quote name='maciaszek']Ten jamnik już w domu :).[/quote] O, super :loveu: już się o niego martwiłam.
  21. [quote name='Gisic87']W razie czego ma być załatwione miejsce w lecznicy na te 3 dni ale chciałabym by siedziała u kogoś w domku a nie zestresowana w klatce czy to hoteliku czy lecznicy. A tak apropo właśnie miałam o pannicy pisać. Powiem wam że strasznie wybredna jest. Kupiłam psiakom na obiad kg skrzydełek i tylko Tina wybzydzała i nie tknęła. Poza tym ma śmieszny nawyk bawienia się jedzeniem tzn bierze jedną kulkę suchego rzuca sobie nią po ziemi skacze na nią i dopiero po chwili zjada. Nie jest tak zawsze bo jak jest głodna to zje michę całą ale jak ma ochotę coś tylko przekąsić to właśnie tak robi. Wracając ze spaceru spuszczamy ją już w klatce i grzecznie idzie przy nodze wcześniej to zdażało się że zwiewała i smycz dopiero w domu odpinana była. W domku też grzecznie czeka na swoją kolej z wyjściem na dwór jak wczesniej pchała się na całego tak teraz wie że najpierw Milka wychodzi a dopiero potem ona;)[/quote] A to Ci Pannica :evil_lol: już kiedyś widziałam takie coś, jak pies skakał na kulki z jedzenia, na jednej z akcji w SCC :)
  22. Gufi wciąż czeka na dom...
  23. [quote name='MyrkurDagur']Czekamy na wieści i kciuki trzymamy... EDIT: oj... pojawił się post Lary... czyli nic z tego... :shake:[/quote] Po prostu ludzie mnie dobijają...od czwartku mam masę telefonów na temay Cyklusia, yorkopodobnego, a jak już polecam Jankę, że też lubi dzieci, że jest kochana, że już długo domku nie może znaleźć to cisza :angryy::angryy:
  24. [quote name='Kenny']Ok to będę dzisiaj dzwonić do nich ;) Dzwoniła przed chwilą kolejna pani w sprawie Cyklusia. Powiedziałam, że prawdopodobnie w czwartek jedzie już do nowego domku, ale że jak się coś zmieni to dam znać. Jej córka podobno napisała już do Lary maila w sprawie Cyklopka. Powiedziałam jej, że Lara może zaproponować inne bidy cyklusiopodobne i żeby napisała do Lary maila jaki to ma być piesek itp, więc pewnie tak zrobi. Także spodziewaj się Lara takiego maila w sprawie małego pieska.[/quote] O to dobrze :) ja wprawdzie dostałam dwa maile, ale nikt się nie podpisał, że jest to osoba, która ze mną rozmawiała. Chętnie podrzucę tej osobie kilka małych piesków. Kenny, nie prawdopodobnie tylko napewno :loveu: Pani mi odpisała smsa, że też się bardzo cieszy, że Cykluś do nich trafi :lol:
×
×
  • Create New...